user_cfg.aspx

Transakcja user_cfg.aspx w programie umożliwia indywidualne konfigurowanie parametrów dostępu dla każdego użytkownika. Jest uruchamiana z poziomu modułu ADMINISTRATOR, w sekcji "użytkownicy programu".

Wydania bezpośrednie

Jak skonfigurować indywidualne uprawnienia użytkowników w programie za pomocą transakcji user_cfg.aspx?

Transakcja user_cfg.aspx w programie umożliwia indywidualne konfigurowanie parametrów dostępu dla każdego użytkownika. Jest uruchamiana z poziomu modułu ADMINISTRATOR, w sekcji "użytkownicy programu". Dzięki tej funkcji administratorzy mogą precyzyjnie zarządzać uprawnieniami użytkowników, dostosowując dostęp do poszczególnych elementów i transakcji programu.

Transakcja obsługuje różne tryby, w zależności od których prezentowane są różne listy parametrów. Kluczowym zadaniem user_cfg.aspx jest umożliwienie administratorowi zmianę uprawnień użytkowników poprzez prostą operację zaznaczania pól wyboru TAK/NIE. Ta funkcjonalność pozwala na elastyczne i efektywne zarządzanie dostępem w systemie, zapewniając, że użytkownicy mają odpowiednie uprawnienia zgodnie z ich rolą i potrzebami w organizacji.

Podziel się informacją

user_cfg.aspx

Każdy użytkownik programu może mieć indywidualnie ustawione parametry dostępu do poszczególnych elementów i transakcji. Do obsługi tych ustawień dostępna jest specjalna transakcja user_cfg.aspx, która uruchamiana jest z poziomu modułu ADMINISTRATOR, opcja użytkownicy programu.

Transakcja uruchamiana jest w kilku trybach i w zależności od nich prezentuje różne listy parametrów, ale zasadniczym zadaniem jest umożliwienie administratorowi zmianę uprawnień poprzez zaznaczenie pola wyboru TAK/NIE

user_cfg_rola

 

user_cfg_transakcje
user_cfg_systemowe

 

 

 

last_activity.aspx

last_activity.aspx

W programie użytkownik aktywuje różne transakcje, które generują zapisy w bazie danych. Jednak co się dzieje, gdy użytkownik chce śledzić historię ostatnich dziesięciu otwartych transakcji? Odpowiedzią na to pytanie jest transakcja last_activity.aspx.

Kartoteki magazynowe

Kartoteki

Przy wyborze programu magazynowego warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalności i wszechstronność. Dobre oprogramowanie powinno umożliwiać zarządzanie kartotekami towarowymi, kontrahentami, usługami oraz lokalizacjami. Studio WMS.net i SoftwareStudio to rozwiązania, które spełniają te wymagania.

x_grid.aspx toolbar menu

x_grid.aspx toolbar menu

W programie magazynowym Studio System istnieje możliwość definiowania przycisków poleceń, które są wyświetlane nad tabelą w transakcji x_grid.aspx. To pozwala na przekazywanie parametrów dynamicznie odczytywanych z kolumny. Przedstawimy przykład zastosowania tej funkcji.

inwentaryzacja magazynu

Inwentaryzacja magazynu

Inwentaryzacja magazynu stanowi podstawę skutecznego zarządzania zapasami. Pracownicy przeprowadzają ją poprzez dokładne przeliczenie oraz spisanie wszystkich towarów znajdujących się w magazynie. Następnie zespół porównuje uzyskane wyniki ze stanem zapisanym w systemie magazynowym.

Kontrahenci magazynu wysokiego składowania

Kontrahenci magazynu wysokiego składowania

Studio Magazyn WMS.net to rozwiązanie stworzone z myślą o kontrahentach magazynu wysokiego składowania, które umożliwia efektywne zarządzanie magazynem na zasadzie outsourcingu. Dzięki niemu, procesy logistyczne stają się bardziej efektywne, a zarządzanie magazynem staje się prostsze i bardziej kontrolowane.

System Utrzymania Ruchu

System utrzymania ruchu

Jak skuteczne utrzymanie ruchu wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa? Nowoczesne utrzymanie ruchu przypomina precyzyjnie działający mechanizm zegarka. Dział ten pełni funkcję strażnika sprawności całego parku maszynowego