Oprogramowanie do magazynu

Poznaj Oprogramowanie do magazynu firmy SoftwareStudio

Moduł magazynu wysokiego składowania to oprogramowanie, które pomaga organizacjom poprawić wydajność i obniżyć koszty operacji magazynowych wysokiego składowania. System umożliwia śledzenie operacji magazynowych w czasie rzeczywistym, co ułatwia zarządzanie łańcuchem dostaw.

SoftwareStudio z dumą prezentuje swoje oprogramowanie do zarządzania magazynem (oprogramowanie do magazynu). Działa ono online, przez przeglądarkę internetową i na kolektorach danych z systemem Android. Nasze rozwiązanie jest idealne dla firm produkcyjnych, handlowych i operatorów logistycznych w branży 3PL.

Oferujemy system klasy WMS, który może funkcjonować niezależnie. Dodatkowo, daje możliwość automatycznego synchronizowania danych z systemem ERP. Dlatego nasz WMS to intuicyjny i profesjonalny wybór dla zarządzania magazynem.

Jesteśmy specjalistami w zakresie magazynów wysokiego składowania. Nasze oprogramowanie ułatwia pracę w różnych działach firmy. Pozwala na dokładną kontrolę stanów magazynowych, zarówno w jednym, jak i we wszystkich magazynach. Ewidencja jest bardzo precyzyjna. Śledzi miejsca składowania, numery partii i daty ważności.

Co więcej, nasze oprogramowanie do magazynu jest zintegrowane online. Umożliwia to komunikację z WMS dla różnych kontrahentów. Skupiamy się głównie na sektorze 3PL i outsourcingu magazynowania. Dzięki temu, oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb tego dynamicznego sektora.

Mamy doświadczenie w branży od 2008 roku. Rozumiemy, że w magazynach przepływy mogą być różne. Obejmują one ruchy po przyjęciu do magazynu, ruchy wewnątrz magazynu oraz przy ich wydaniu. Niektóre magazyny mają różne strefy operacyjne. Stąd, oferujemy opcje zarządzania przepływami o różnym stopniu złożoności.

Zatem, jeśli szukasz solidnego i efektywnego systemu do zarządzania magazynem, SoftwareStudio ma rozwiązanie dla Ciebie. Nasze oprogramowanie nie tylko usprawni operacje magazynowe, ale też zwiększy efektywność całej firmy.

Oprogramowanie to kompleksowe rozwiązanie do śledzenia i zarządzania zapasami w magazynach. Pomaga kontrolować poziomy zapasów i obniżać koszty operacyjne. Zapewnia pełen wgląd w zapasy i operacje magazynowe, co ułatwia planowanie i redukcję ryzyka związanego z zapasami.

System oferuje zaawansowane funkcje, takie jak skanowanie kodów kreskowych, alerty w czasie rzeczywistym i automatyczne uzupełnianie zapasów. To pozwala na właściwe zarządzanie nimi, unikając braków i zwiększając satysfakcję klientów. Dodatkowo, system automatyzuje procesy kompletacji, pakowania i wysyłki, co usprawnia operacje i zwiększa wydajność.

Moduł magazynu wysokiego składowania dostarcza narzędzi do efektywnego zarządzania magazynem. Pomaga obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i zadowolenie klientów. Dzięki zaawansowanym funkcjom organizacje mają pewność, że ich zapasy są dobrze zarządzane, a łańcuch dostaw działa efektywnie i ekonomicznie.

Więcej informacji na temat Oprogramowanie do magazynu

Co wybrać do zarządzania magazynem?

Wybór konkretnych rozwiązań i technologii powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy. Warto przeprowadzić analizę i skonsultować się z dostawcami oprogramowania magazynowego, aby znaleźć optymalne rozwiązania dla swojego magazynu.

program magazynowy klienta

Personalizacja WMS

System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów. System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów.

Zwroty narzędzi do magazynu

Narzędzia znajdujące się na stanie u pracownika możemy przyjąć do magazynu narzędzi na podstawie dokumentu zwrotu wypełniając specjalny formularz. Zwracane mogą być wyłącznie narzędzia, które wcześniej zostały wydane za pomocą dokumentu wypożyczenia. Z menu w górnej części ekranu należy wybrać w sekcji Magazyn Narzędzi pozycję ZWROTY, wyświetlony zostanie rejestr dokumentów zwrotów do magazynu narzędziowni.

Instalacja aplikacji WMS na terminal Windows Mobile

Program magazynowy, mobilna obsługa magazynu

WMS.net to niezawodne narzędzie dla przedsiębiorstw, które pragną zwiększyć efektywność swojej gospodarki magazynowej. Dzięki kompleksowym funkcjom i możliwości obsługi mobilnej, program magazynowy WMS.net umożliwia szybką i precyzyjną kontrolę nad towarem, co prowadzi do oszczędności czasu i zwiększenia rentowności działalności.

program magazynowy android

WMS ANDROID

Program WMS Android, w szczególności WMS.net, dostarcza magazynierom nowoczesne narzędzia do efektywnego zarządzania magazynem. Uruchamiany na mobilnych urządzeniach z wbudowanym skanerem kodów kreskowych, pozwala na szybkie i precyzyjne wykonywanie operacji takich jak przyjmowanie towarów, komisjonowanie, pakowanie oraz przeszukiwanie stanów magazynowych. Integracja z systemem ERP, jak np. SAP, zapewnia ciągłość i spójność danych. Decydując się na program WMS Android, zyskujesz nie tylko nową jakość pracy magazyniera, ale również pewność efektywnego zarządzania swoim magazynem logistycznym.

program magazynowy administrator

Gospodarka magazynowa

Program Magazynowy WMS.net oraz TCS.net są propozycjami od SoftwareStudio na sprawne zarządzanie i prowadzenie gospodarki magazynowej. Wraz z informatyzacją przedsiębiorstw możliwe jest prowadzenie gospodarki magazynowej przez zaawansowane oprogramowanie.

kartoteki magazynowe

Kartoteki magazynowe

Ogólnie rzecz biorąc, program magazynowy jest potężnym narzędziem dla firm, które muszą zarządzać zapasami i je śledzić. Zapewnia skuteczny sposób śledzenia poziomów zapasów, zamówień, wysyłek i operacji magazynowych. Korzystając z programu magazynowego, firmy mogą lepiej zarządzać swoimi zapasami i mieć pewność, że ich klienci otrzymają produkty, których potrzebują w odpowiednim czasie.

android w zakładzie produkcyjnym

Program magazynowy online dla klienta

Klient magazynu ma dostęp do aplikacji magazynowej za pomocą przeglądarki internetowej. W naszym wypadku jest to serwer Microsoft Windows Server, SQL Server oraz IIS Server. Dostęp do programu magazynowego OnLine daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Zwiększa jego komfort obsługi związany z bieżącą kontrolą i informacją o stanach magazynowych czy obrotach. Warunki udanego wdrożenia systemu WMS, czyli system zarządzania magazynem. Udane wdrożenie systemu #WMS zwykle zależy od kilku czynników. Część z nich leżą po stronie klienta, firmy realizującej wdrożenie (np. zaangażowanie pracowników w szkolenia). Inne zależą od samej firmy wykonującej wdrożenie (np. kompetencje w logistyce).

dopisanie w programie magazynowym

y_insert_update.aspx

Program StudioSystem za pomocą uniwersalnej transakcji y_insert_update.aspx pozwala użytkownikowi na wyświetlenie okna z kontrolkami do edycji informacji zapisanej we wskazanej tabeli. Transakcja podobna do transakcji x_insert_update.aspx, jednakże zasadniczą różnicą jest możliwość definiowania zakładek w formularzu dopisania/edycji.

Główną zaletą WMS.net jest to, że pozwala na automatyzację procesów magazynowych, co przekłada się na zwiększenie efektywności i oszczędność czasu oraz kosztów

Wysyłka z magazynu za pomocą firm kurierskich

Korzystanie z firm kurierskich do wysyłania towarów z magazynu szybko staje się preferowaną opcją dla firm każdej wielkości. Nie tylko zapewnia firmom opłacalny i niezawodny sposób dostarczania ich produktów tam, gdzie ich potrzebują, ale także oferuje im szeroki zakres usług, które czynią ten proces znacznie wygodniejszym.

Outsourcing IT

Hosting aplikacji

Z punktu widzenia użytkownika hosting aplikacji magazynowych na serwerach w DataCenter zachowują się dokładnie tak samo jak aplikacje instalowane i uruchamiane na zwykłych serwery dedykowanych.

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Jakimi cechami outsourcing it wyróżnia się na tle innych rozwiązań? Nawiasem mówiąc outsourcing it w przedsiębiorstwie ułatwia pracę wielu osobom w firmie. Licencjonowanie komercyjne WMS.net dostępne jest w wersji na użytkownika lub na procesor, bez limitu ilości użytkowników.

Aplikacja Etykiety Logistyczne kody kreskowe

Aplikacja Etykiety Logistyczne

Etykieta taka jest nośnikiem informacji w łańcuchu dostaw, w którym wszyscy uczestnicy (producent, przewoźnik, dystrybutor, detalista) porozumiewają się wspólnym językiem. To porozumiewanie się jest możliwe właśnie dzięki stosowaniu standardów globalnego systemu GS1.

program magazynowy Szyfrowanie danych

Szyfrowanie danych

Zaszyfrowanie całej bazy danych, plików danych lub plików dziennika jest możliwe bez konieczności wprowadzania zmian w aplikacji. Dlatego szyfrowanie danych jest coraz częściej stosowane w korporacjach. Korzyści takiego rozwiązania to między innymi: możliwość wyszukiwania zaszyfrowanych danych zarówno z określonego zakresu, jak i przy użyciu wyszukiwania rozmytego; możliwość wyszukiwania bezpiecznych danych pochodzących od nieautoryzowanych użytkowników; oraz szyfrowanie danych bez wprowadzania żadnych wymaganych zmian w istniejących aplikacjach.

DEMO Oprogramowanie do magazynu

Sprawdź program w wersji DEMO. Moduł magazynu wysokiego składowania
DEMO