Klasyczne pozycjonowanie przestaje działać

Klasyczne pozycjonowanie przestaje działać

Wprowadzenie przez Google algorytmu Panda sprawiło, że wiele stron do tej pory indeksujących się znakomicie w wyszukiwarce, teraz spadło na dalsze pozycje. Dla blogerów oznacza to mniej czytelników, a dla właścieli sklepów mniej klientów i zarobków. Dlaczego tak się stało i co można z tym zrobić?

WMS system software

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

Klasyczne pozycjonowanie przestaje działać

Wprowadzenie przez Google algorytmu Panda sprawiło, że wiele stron do tej pory indeksujących się znakomicie w wyszukiwarce, teraz spadło na dalsze pozycje. Dla blogerów oznacza to mniej czytelników, a dla właścicieli sklepów mniej klientów i zarobków. Dlaczego tak się stało i co można z tym zrobić?

Dotychczasowa  strategia pozycjonowania powoli przestaje działać tak dobrze, jak wcześniej. Nie wystarczy już:

  • wybrać bogatą w słowa kluczowe domenę,
  • stworzyć stronę na gotowym szablonie,
  • zrobić linki wewnętrzne do stron produktów z opisowymi tekstami linków,
  • użyć tych samych słów kluczowych w tytule i w tagach H,
  • zgłosić stronę do wielu katalogów,
  • wysłać linki na bloga i fora.

Wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem  miało wystarczające zarobki, stosując tę metodę w kółko dla każdego nowego produktu. Jednak wiele z nich nie ma recenzji, ani opinii w Sieci (zarówno dobrych jak i złych). Po pewnym czasie SEO nie wymagało już dużych inwestycji, a zasady gry się zmieniły i trzeba zainwestować, aby odzyskać swoją pozycję. Jednak nie wystarczy już tylko lepszy sposób na pozycjonowanie strony. Potrzebny jest też social media marketing: zachęcanie klientów do umieszczania opinii na temat firmy w Sieci.

Strona musi być nie tylko dobrze przystosowana dla wyszukiwarek, ale lepiej pasować do oczekiwań klientów. Możliwe też, że zamiast mieć wiele stron bez marek lub nazw generycznych, należy połączyć wszystkie strony pod jednym brandem i go promować. Niewątpliwie znaczenie marketingu społecznościowego rośnie. Interakcje ze stroną wykonane przez znajomych z użyciem Google+ wyświetlają się już w Google. To tylko kwestia czasu, gdy oceny i komentarze wystawiane przez ludzi będą miały większe znaczenie niż inne sygnały algorytmów pozycjonerskich. Dobrze jest już teraz zastanowić się nad przygotowaniem się na tę zmianę.

Klasyczne pozycjonowanie przestaje działać

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
Klasyczne pozycjonowanie przestaje działać
program magazynowy, program do magazynowania
SAdam

Program do magazynowania

Program do magazynowania daje możliwość wystawiania dokumentów poleceń wydań, kontrolą operacji magazynowych. Daje również wgląd w dokumenty magazynowe przyjęć, wydań, kompletacji itp.

Outsourcing IT

Software Studio oferuje usługi doradztwa informatycznego, doradztwa IT, outsourcing IT, outsourcing informatyczny, pomoc w rozwiązywaniu problemów systemów bazodanowych.

systemy magazynowe
SAdam

Program do zarządzania magazynem

WMS.net to kluczowe oprogramowanie dla efektywnego zarządzania magazynem. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, umożliwia precyzyjną kontrolę nad stanami magazynowymi, optymalizację procesów logistycznych oraz integrację z innymi systemami. Dla przedsiębiorstw, które dążą do zwiększenia efektywności i poprawy jakości obsługi magazynowej, WMS.net staje się niezastąpionym narzędziem.

Podgląd kartoteki magazynowej
SAdam

Podgląd kartoteki magazynowej

Program magazynowy Studio WMS.net umożliwia podgląd kartoteki magazynowej. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, które znajduje zastosowanie w firmach logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Wspomniane rozwiązanie magazynowe opiera się na ewidencji ilościowo wartościowej. Dzięki niemu można skutecznie kontrolować miejsca składowania, unikając nieporządku i chaosu.

SAdam

Alfabetycznie

Wraz z dynamicznym rozwojem branży e-commerce, efektywne oprogramowanie do zarządzania magazynem z dostępem online staje się niezwykle istotne dla firm. Zapotrzebowanie na takie rozwiązania wynika z potrzeby efektywnego zarządzania zapasami, śledzenia przesyłek oraz monitorowania miejsc przechowywania w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca i czasu.

Aplikacje w chmurze
SAdam

adm_prx.aspx

Uniwersalność definiowania skorowidzy wymaga oznaczania za pomocą unikalnych kodów (PRX) pozycji, tak aby program „wiedział” jakie z bazy rekordy należą do określonego rodzaju skorowidza. Całe menu skorowidzy budowane jest dynamicznie na podstawie ustawień słownika kodów