adm_pliki.aspx

system magazynowy aplikacja magazynowa załączniki

SoftwareStudio adm_pliki.aspx

WMS program magazynowy

Kiedyś w magazynie dominowały programy Windows CE, Windows Mobile. Jednak do 2017 roku postawiliśmy na magazyn z kolektorami Android. Dzisiaj to już nie nowoczesność, WMS Android oprogramowanie magazynowe to standard. Zarówno na kolektorach jak i tabletach czy wózkach widłowych.
Cechą charakterystyczną nowoczesnego oprogramowania magazynowego jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii informatycznych. W szczególności rozwiązań internetowych do pracy OnLine, oraz mobilnych terminali mobilnych. Oferowane przez nas oprogramowanie magazynowe to zaawansowane technologicznie i rozbudowane funkcjonalnie oprogramowanie.

Administrator ma z poziomu programu przeglądać listę zainstalowanych w folderze aplikacji list plików. Transakcja pozwalająca na przeglądanie listy plików nazwy się adm_pliki i dostępna jest z poziomu programu moduł ADMINISTRATOR.

adm_pliki

 

 

Pliki są pogrupowane wg folderów w których się znajdują. Przeglądanie listy plików ograniczone jest zasadniczo do folderów plików graficznych (ikonek) oraz folderów z transakcjami dla użytkowników programu.

adm_pliki_grouped

 

Listę plików można wyświetlać rozwijając grupę (folder), np. dla folderu role_crm

adm_pliki_folder_role_crm

 

Pliki odczytywane są z folderów i zapisywana jest o tym informacja w bazie danych SQL w tabeli x_pliki.

Tabela zawiera dynamicznie obliczaną informację o wykorzystaniu pliku (transakcji) w konfiguracji systemu, jako krotność wystąpień odwołań.

Przykładowo na ekranie powyżej widać, że transakcja dpcrm_insert.aspx jest wykorzystywana w 9 różnych miejscach konfiguracji platformy StudioSystem. Z tego poziomu możemy sprawdzić gdzie występują te odwołania klikając na polecenie Wykorzystanie Pliku. Program wyświetli okno z tabelą pogrupowaną wg symbolu PRX oznaczającego miejsce wykorzystania

adm_pliki_wykorzystanie

gdzie PRX:

  • BAR – oznacza pozycję menu
  • MTB – oznacza pozycję menu toolbar nad tabelą – grid.

 

 

 

WMS demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
DEMO

Magazyn WMS.net

cross docking
Paweł Tyszkiewicz

Cross-Docking w programie WMS.net

W przeciwieństwie do prowadzenia gospodarki asortymentowej w magazynie, podczas przyjęcia nie definiowany jest asortyment oraz jego ilość, a także nie jest przydzielana lokalizacja. Cross-Docking w programie WMS.net polega na zebraniu w jednym miejscu asortymentu.

Program magazynowy Zebra
SAdam

Systemy zarządzania magazynem

System zarządzania magazynem #WMS. Dzięki modułowi Magazyn uzyskujemy większą efektywność zarządzania gospodarką magazynową przedsiębiorstwa. System odzwierciedla wszystkie procesy zachodzące w magazynach. Rotacja wyrobów w magazynie jest na tyle duża, że magazynier bez pomocy systemu informatycznego nie jest wstanie opanować przepływu towarów. Nad ilością danych dotyczących przepływów towarów, a także danych ich dotyczących czuwać muszą systemy zarządzania magazynem. Systemy zarządzania magazynem są rozwiązaniem, które nadzoruje procesy wewnątrz magazynu. Do minimum eliminuje możliwości pomyłek, przyspiesza wykonywanie operacji przyjęcia, jak również wydawania.

system magazynowy WMS Aktywność użytkowników
SAdam

Użytkownicy

Dla listy użytkowników programu można sprecyzować parametry związane z wykorzystaniem modułu Terminal.

WMS Rotacje towarów
SAdam

Rotacje

Transakcja submenu dotycząca zestawień magazynowych może być dowolnie zaprojektowana, standardowa konfiguracja obejmuje podział na kilka sekcji, w tym ROTACJE.     Sekcja zestawień ROTACJE podzielona została na następujące pozycje: rotacja towarów zaleganie towarów rotacja miejsc

system magazynowy insert update
SAdam

j_insert_update.aspx

Transakcja bliźniacza do transakcji y_insert_update.aspx, różni się zastosowaną technologią budowania strony. Konfiguracja jest tożsama, jednak obiekty umieszczane i ich obsługa opiera się na JQUERY. Transakcja y_insert_update wymagała wykonania jawnego przeładowania strony (klasyczne mruganie stron www),