adm_kalendarz_zasoby.aspx

system WMS kalendarz

SoftwareStudio adm_kalendarz_zasoby.aspx

WMS program magazynowy

Kiedyś w magazynie dominowały programy Windows CE, Windows Mobile. Jednak do 2017 roku postawiliśmy na magazyn z kolektorami Android. Dzisiaj to już nie nowoczesność, WMS Android oprogramowanie magazynowe to standard. Zarówno na kolektorach jak i tabletach czy wózkach widłowych.
Cechą charakterystyczną nowoczesnego oprogramowania magazynowego jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii informatycznych. W szczególności rozwiązań internetowych do pracy OnLine, oraz mobilnych terminali mobilnych. Oferowane przez nas oprogramowanie magazynowe to zaawansowane technologicznie i rozbudowane funkcjonalnie oprogramowanie.

Kalendarz oprócz kategorii ma do wyboru tzw zasoby. Dostęp do transakcji następuje z poziomu modułu KONFIGURACJA

kalendarz zasoby

 

Po uruchomieniu transakcji wyświetlana jest tabela za pomocą której można edytować, dopisywać i usuwać pozycję ze skorowidza zasobów.

adm_kalendarz_zasoby

 

Dostępne są następujące parametry:

  • AKTYWNE
  • KALENDARZ
  • NAZWA ZASOBU
  • OPIS ZASOBU
  • LOKALIZACJA ZASOBU
  • KOLOR ZASOBU
  • ROLA SYSTEMOWA

 

 

WMS demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
DEMO

Magazyn WMS.net

magazyn wysokiego składowania
SAdam

Magazyny i uprawnienia

Zaawansowane rozwiązania obsługi magazynów wysokiego składowania wymagają, aby partnerzy zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami rozwiązań do obsługi magazynów i firm logistycznych byli nie tylko zdolnymi fachowcami w zakresie obsługi systemu informatycznego, ale posiadali dobrą znajomość zagadnień logistyki i magazynowania. Mile widziane są znajomości nowoczesnych programów ERP i usług internetowych.

Systemy IT w magazynie
SoftwareStudio

Czytnik kodów kreskowych Motorola DS3408

Wielokierunkowy czytnik przemysłowy Motorola DS 3408 o rozdzielczości 640 x 480 px czyta kody kreskowe jednowymiarowe 1D, dwuwymiarowe 2D oraz kody pocztowe. Tylko DS 3408 z serii DS3400 charakteryzuje się tak dużą ilością interfejsów, dzięki czemu łatwo dostosowuje się do potrzeb klienta. Urządzenie jest niezwykle odporne na wstrząsy i upadki.

SAdam

Administrator magazynu narzędzi

Moduł administrator magazynu narzędzi stanowi dogodne narzędzie zabezpieczania dostępu do danych zawartych w całym lub części systemu. Pozwala on definiować prawa dostępu dla grup i indywidualnych użytkowników. Kontrola obejmuje dostęp zarówno systemu jako całości, jak i do jego poszczególnych modułów, rejestrów, dokumentów czy funkcji.

magazyn Usługi związane z wydaniem WZ
SAdam

kpaso_insert.aspx

Transakcja kpaso_insert.aspx przeznaczona jest do tworzenia schematów kompletacji na podstawie składników, usług oraz opakowań.   Uruchomienie i konfiguracja Transakcję należy uruchamiać z parametrem refno= który wskazuje unikalny numer kartoteki produktu. Zalecane jest więc uruchamianie transakcji z

aplikacja magazynowa przesunięcia magazynowe
Joanna Ciebień

Przesunięcia – menu

Menu MAGAZYN / PRZESUNIĘCIA zawiera pozycje submenu: Menu PRZESUNIĘCIA Nowy dokument ZL – pozycja menu otwiera formularz dopisania dokumentu zmiany lokalizacji (przesunięcia). Dokumenty ZL bufor – rejestr dokumentów ZL w buforze (niezatwierdzonych) Dokumenty ZL zatwierdzone

SAdam

Spis kategorii

Lista kategorii opisujących zawartość portalu programmagazyn.pl ułatwia poruszanie się i nawigację między tematami o podobnej charakterystyce.