Na rynku można znaleźć wiele systemów magazynowych. Współcześnie najwygodniejsze jest zarządzanie magazynem Online. Umożliwia to program WMS SoftwareStudio

Zarządzanie magazynem Online – wygoda

Magazyn jest miejscem, w którym w jednej chwili zachodzi mnóstwo różnych procesów. Kontrolowanie wszystkich w tym samym czasie jest niezwykle trudne i wymaga od kierownika magazynu dużo zaangażowania i uwagi. Dlatego też powstała propozycja SoftwareStudio, jaką jest program WMS obsługiwany Online. Zarządzanie pracami magazynowymi nigdy nie było tak proste. Wystarczy urządzenie z zainstalowaną przeglądarką internetową i można z powodzeniem uzupełniać wszystkie informacje i przeglądać dane. Dzięki temu, że WMS może być obsługiwany przez każde urządzenie z przeglądarką (także te mobilne), kierownik magazynu może edytować dane i zapoznawać się z nimi z każdego miejsca – zarówno na magazynie, jak i poza nim.

Zarządzanie magazynem Online

Zarządzanie magazynem Online – intuicyjność

WMS został stworzony w taki sposób, aby można było go obsługiwać w podobny sposób jak każdą inną aplikację przeglądarkową. Zarządzanie magazynem jest więc łatwe i umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych informacji, a także sprawne nadzorowanie różnych procesów. Ewidencja towarów, nadzór nad przepływem asortymentu przez magazyn, a także kontrola transportów – to i wiele więcej jest możliwe dzięki WMS SoftwareStudio.

Generowanie dokumentów

Tworzenie dokumentacji i ręczne wypełnianie wydrukowanych formularzy to przeszłość. Taki sposób był niezwykle czasochłonny i mało wydajny. Dlatego też najlepiej jest korzystać z oprogramowania, które pozwala szybkie generowanie dokumentacji opierającej się na danych znajdujących się w systemie. Tak działa WMS SftwareStudio. W szybki sposób można tworzyć raporty, zestawienia i wiele innych dokumentów. Można je od razu wydrukować, ale też pobrać i zapisać w pliku programu excel. Ważne, aby zarządzanie magazynem Online nie dotyczyło wyłącznie podstawowych prac wykonywanych na magazynie, ale pozwalało także na bieżące generowanie odpowiednich dokumentów, które pozwalają na analizę wydajności magazynu i wszystkich procesów.

Zarządzanie magazynem Online – nowoczesność

Obecnie trudno znaleźć firmę magazynową, która nie korzysta z żadnego oprogramowania magazynowego. Jednak, wiele z nich wciąż używa przestarzałych systemów, które nie są dopasowane do nowoczesnych sposobów sprawnego zarządzania magazynami. Przyszłością są programy służące do zarządzania Online. To one zyskują coraz większą popularność i to w nich tkwi niezwykły potencjał.

Raporty w komórce

Komputery mobilne zmieniły urządzenia, których potrzebujemy do pracy, co oznacza, że ludzie mają obecnie inne potrzeby raportowania. Raport o stałym układzie nie działa dobrze po wprowadzeniu …

Kiedy warto korzystać z WMS. Jaki program magazynowy w procesach zarządzania magazynami?

Prosta obsługa WMS program magazynowy jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja webowa, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Kiedy warto korzystać z wms, jaki program magazynowy?…

Czy rozmieszczenie towarów w magazynie można używać na smartphonach?

Podczas przyjmowania danej jednostki logistycznej, system WMS od razu skieruje produkt do odpowiedniej strefy. Integracja systemów magazynowych pomiędzy firmami czy też centrami dystrybucji.