Drukarka etykiet Zebra S4M

Drukarka etykiet Zebra S4M to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnego urządzenia do drukowania etykiet. Jest to termotransferowa drukarka, która charakteryzuje się prostą konfiguracją oraz obsługą, dostępną w atrakcyjnej cenie.

Drukarka etykiet Zebra S4M

Efektywna termotransferowa drukarka etykiet dla firm

Drukarka etykiet Zebra S4M to doskonały wybór dla firm poszukujących efektywnego i niezawodnego rozwiązania do drukowania etykiet. Dzięki prostocie obsługi, dużym rolkom z etykietami oraz solidnej konstrukcji, stanowi ona doskonałe wsparcie dla codziennych operacji związanych z etykietowaniem.

Jedną z kluczowych zalet tej drukarki jest możliwość korzystania z dużych rolek z etykietami o szerokości 20 centymetrów. To oznacza, że wymiana etykiet jest mniej uciążliwa i mniej czasochłonna. Dzięki temu firma może zminimalizować przestoje i zwiększyć wydajność swojej pracy.

Drukarka Zebra S4M wyposażona jest w wyświetlacz LCD, który umożliwia wyświetlanie informacji o stanie urządzenia. To ważne, aby mieć pełną kontrolę nad jego działaniem. Dodatkowo, ergonomiczna klawiatura ułatwia obsługę urządzenia, co przekłada się na komfort pracy.

Solidna metalowa obudowa drukarki posiada duże okno podajnika, co pozwala na łatwą kontrolę stanu mediów, czyli etykiet i taśmy termotransferowej. To kolejny atut tego urządzenia, który sprawia, że jest ono odpowiednie dla firm, które cenią sobie niezawodność i efektywność w procesie drukowania etykiet.

Drukarka etykiet Zebra S4M

Drukarka etykiet Zebra S4M to termotransferowa drukarka etykiet. Przeznaczona jest ona dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnych, łatwych do skonfigurowania i obsługi urządzeń w atrakcyjnej cenie.

Drukarki Zebra

Drukarka etykiet Zebra S4M doskonale sprawdza się w takich zastosowaniach jak:

  • dystrybucja,
  • handel detaliczny,
  • produkcja przemysłowa,
  • magazyny poczt i firm kurierskich,

przy drukowaniu kodów kreskowych, etykiet informacyjnych, inwentarzowych, adresowych.Drukarka etykiet Zebra S4M.

Drukarka etykiet Zebra S4M to termotransferowa drukarka etykiet dla małych i średnich firm. Przeznaczona jest dla firm, które potrzebują niezawodnych, łatwych do skonfigurowania i obsługi urządzeń w atrakcyjnej cenie. Możliwość użycia dużych, 20 centymetrowych rolek z etykietami, pozwala na ich rzadszą wymianę. Dzięki temu skraca się czas przestojów i maksymalizuje wydajność pracy. Wyświetlacz LCD daje możliwość prezentowania informacji o stanie urządzenia, a ergonomiczna klawiatura ułatwia jego obsługę. Dzięki dużemu oknu podajnika w solidnej metalowej obudowie, można łatwo kontrolować stan mediów.

Sposób druku termiczny i termotransferowy Max szerokość druku 104 mm Max długość druku 991 mm Prędkość druku 152 mm/s Rozdzielczość 203 dpi lub 300 dpi Max średnica rolki etykiet Max: 203 mm Szerokość etykiet max: 114 mm, min: 19 mm Komunikacja RS232 (DB9), LPT, USB Język oprogramowania EPL 2, ZPL 2, APL Obudowa metalowa.

Drukarki etykiet Zebra

Drukarki etykiet Zebra GK420d, GK420t – to niewielkich rozmiarów, kompaktowe drukarki ZEBRA serii GK, GK420d i GK420t.  Oferują one najlepszą w swojej klasie szybkość (do 127 mm na sekundę) i wydajność druku przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Standardowo wyposażone w dwa języki programowania EPL™ i ZPL®, możliwość zastosowania wewnętrznego print serwera, konstrukcja tworzona z naciskiem na trwałość i łatwość obsługi, sprawiają, iż drukarki serii GK420 będą cennym narzędziem w biurze, laboratorium czy służbie zdrowia.

Drukarka Zebra ZM400

Profesjonalna drukarka kodów kreskowych firmy Zebra Technologies – Zebra ZM400 dla zastosowań przemysłowych i handlowych, jest udoskonaloną wersją i docelowo następcą bardzo popularnego modelu Z4M Plus.

Program magazynowy drukarka etykiet. Zakup licencji SaaS aplikacji program magazynowy drukarka etykiet nie pozwala na modyfikację kodu źródłowego i głęboką personalizację.

Program magazynowy drukarka etykiet

Aplikacja magazynowa dla Android

Aplikacje ESET stanowią kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa w firmie – zarówno dla pojedynczego stanowiska pracy jak i całej sieci. Z jednej konsoli można zarządzać ustawieniami w całej firmie. W dużych, przestrzennych magazynach, odnalezienie konkretnego towaru może stanowić nie lada wyzwanie. Na szukanie i domyślanie się tracimy wiele czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Dzięki zastosowaniu czytelnych i mocnych rozwiązań do oznaczania regałów wszelkie czynności takie jak odkładanie w odpowiednie miejsce są proste i szybkie. Aplikacja magazynowa dla Android oznacza szybkie wyszukiwanie towarów po nazwach lub kodach kreskowych.

Kolektor danych WMS

Bezpieczeństwo informacji, przygotowanie środowiska zgodnie z najwyższymi standardami Microsoft SQL Server. Sortowanie polega na wydzieleniu towarów cechujących się podobnymi atrybutami. Podczas przyjęć magazynowych najistotniejszą cechą są warunki przechowywania. Towary sortuje się według odpowiednich kryteriów i następnie trafiają do odpowiednich miejsc składowania. Mobilny komputer używany w magazynach nazywany jest KOLEKTOREM DANYCH. Kolektor danych to wytrzymałe urządzenia działające OnLine poprzez sieć WiFi lub LTE.

Oprogramowanie dla zarządzania magazynem program magazynowy drukarka etykiet

Kolektor danych z Android

Pełna integracja z formatem XML SQL Server dostarcza nowego typu danych XML, umożliwiając przechowywanie fragmentów lub całych dokumentów XML w bazach danych SQL Server. Ponieważ System WMS dostępny jest na kolektory Android, dlatego przeznaczony jest dla firm działających w różnych branżach. Dla firm reprezentujących zróżnicowane metody zarządzania magazynem (dystrybucja, produkcja lub e-commerce). W przypadku zdecydowanej większości magazynów mamy do czynienia z zarządzaniem ze strony tej firmy, która jest jego właścicielem. W zdecydowanej większości przypadków osoby, które odpowiadają za nie wykorzystują też oprogramowanie WMS. Coraz modniejszy staje się też zwyczaj korzystania z outsourcingu usług magazynowych i logistycznych.

Drukarka etykiet Zebra S4M

Drukarka etykiet Zebra S4M to doskonały wybór dla firm poszukujących efektywnego i niezawodnego rozwiązania do drukowania etykiet. Dzięki prostocie obsługi, dużym rolkom z etykietami oraz solidnej konstrukcji, stanowi ona doskonałe wsparcie dla codziennych operacji związanych z etykietowaniem.
Drukarka etykiet Zebra S4M
Program magazynowy, zarządzanie procesami w magazynie
SAdam

Program magazynowy, zarządzanie procesami w magazynie

Android WMS jest niezwykle przydatnym narzędziem do zarządzania magazynami, które umożliwia optymalizację procesów magazynowych oraz zapewnia błyskawiczną i bezpieczną kontrolę nad produktami znajdującymi się w magazynie. To system, który oferuje bogatą gamę funkcji ułatwiających zarządzanie procesami magazynowymi oraz produktami. Android WMS cieszy się ogromną popularnością na rynku i znajduje zastosowanie w różnych branżach.

Nadwyżki inwentaryzacyjne
SAdam

Nadwyżki inwentaryzacyjne

Istnieje kilka przyczyn, które mogą prowadzić do wystąpienia nadwyżek inwentaryzacyjnych w programie WMS.net. Jedną z nich jest błąd ludzki, czyli pomyłka podczas skanowania towarów lub wprowadzania danych do systemu. Inną przyczyną może być brak synchronizacji między systemem WMS.net a systemem ERP, co może prowadzić do niezgodności w danych dotyczących zapasów.

Internetowy moduł magazynowy
program WMS

Internetowy moduł magazynowy

Warehouse Management System (WMS) moduł internetowy to solidny system online, który pomaga firmom zarządzać zapasami w swoich magazynach. Został zaprojektowany, aby zapewnić wydajny i bezpieczny sposób zarządzania przedmiotami dla firm każdej wielkości. System ten pomaga firmom śledzić przemieszczanie się towarów w magazynie i zapewnia aktualne aktualizacje w celu zapewnienia dokładnych i aktualnych poziomów zapasów.

Dynamiczne SubMenu
SAdam

Dynamiczne SubMenu

Pozycje SubMenu są grupowane według kategorii, i można je definiować niezależnie lub generować dynamicznie na podstawie zapytania do bazy danych.

Dokument RW Bufor
SAdam

Dokument RW Bufor

Oprogramowanie magazynowe, zwłaszcza system magazynowy Studio WMS.net od SoftwareStudio, jest kluczowym narzędziem dla efektywnego zarządzania magazynem. Jednym z ważnych elementów tego systemu jest funkcja „Dokument RW Bufor”, która umożliwia skuteczne zarządzanie dokumentami magazynowymi.

x_generowanie_rozliczenia.aspx
SAdam

x_generowanie_rozliczenia.aspx

Wprowadzanie danych związanych z obsługą pracowników jest niezwykle istotnym elementem efektywnego zarządzania personelem w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego też, oprogramowanie magazynowe Studio WMS.net oferuje transakcję x_generowanie_rozliczenia.aspx, która umożliwia generowanie rozliczenia kosztów związanych z pracownikami per klient.