MOTOROLA MC55

MOTOROLA MC55

Motorola MC55 został przeznaczony dla mobilnych pracowników, działających zarówno na terenie firm, jak i poza nim. Urządzenie łączy funkcje telefonu komórkowego, dwukierunkowego radia, skanera kodów kreskowych, aparatu cyfrowego i komputera mobilnego.

system magazynowy WMS Instalacja

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

MOTOROLA MC55

Terminal przenośny MC55 firmy MOTOROLA Technologies to urządzenie typu EDA (Enterprise Digital Assistant – cyfrowy asystent korporacyjny), wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz oraz pełną klawiaturę QWERTY umożliwia komunikację bezprzewodową w sieciach rozległych GSM/GPRS/EDGE, oferując usługi głosowe i transmisję danych. Ponadto posiada szereg funkcji, takich jak zintegrowany moduł GPS.

Model MC55 bazuje na procesorze Marvell XScale PXA270 520 MHZ i systemie operacyjnym Microsoft Windows Mobile 6.1. Dzięki temu zapewnia kompatybilność z istniejącą infrastrukturą firmową. Komputer posiada jednowymiarowy skaner laserowy i dwumiarowy czytnik obrazu. Jako opcja dostępny jest aparat cyfrowy o rozdzielczości 2 megapikseli z funkcją autofokusa.


Motorola MC55 został przeznaczony dla mobilnych pracowników, działających zarówno na terenie firm, jak i poza nim. Urządzenie łączy funkcje telefonu komórkowego, dwukierunkowego radia, skanera kodów kreskowych, aparatu cyfrowego i komputera mobilnego.

Urządzenie MC55 firmy Motorola oferuje nowy poziom funkcjonalności i elastyczności poręcznych urządzeń przenośnych. Najmniejsze i najlżejsze urządzenie EDA MC55 firmy Motorola łączy w sobie funkcję telefonu komórkowego, czytnika kodów kreskowych, aparatu fotograficznego, krótkofalówki i komputera przenośnego. To wytrzymałe, a zarazem stylowe i ergonomiczne urządzenie powstało z myślą o firmach – jej mobilnych pracownikach, systemach informatycznych oraz wymaganiach specyficznych dla biznesu. To niezwykle elastyczne urządzenie oferuje mobilnym pracownikom funkcje komunikacji głosowej i przesyłania danych, umożliwiające usprawnienie pracy, zwiększenie wydajności, skrócenie czasu reakcji i podniesienie jakości obsługi klienta – zarówno w biurze, jak i w terenie. Szeroki wachlarz akcesoriów pozwala w prosty sposób dostosować urządzenie MC55 do indywidualnych potrzeb biznesowych. Wytrzymałość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo i skalowalność modelu MC55 firmy Motorola zapewniają, iż może on z łatwością sprostać najbardziej wymagającym politykom i zasadom IT.

Urządzenie MOTOROLA MC55 to jest dostępne zarówno w wersjach podstawowych, jak i wielu konfiguracjach, aby jak najlepiej spełnić zróżnicowane wymagania pracowników mobilnych. Stworzony z myślą o personelu pracującym na terenie firmy, model MC5590 oferuje bezprzewodową sieć LAN (WLAN) i łącze Bluetooth do podłączenia modemów czy drukarek – rozwiązanie idealne dla personelu medycznego w szpitalach, kierowników sklepów oraz innych zastosowaniach. Model MC5574 został opracowany również dla personelu pracującego w terenie, w tym dla serwisantów świadczących usługi u klienta oraz pracowników administracji rządowej i bezpieczeństwa publicznego.

Nawigacja GPS w Motoroli MC55

Ogromne możliwości w zakresie nawigacji dzięki najlepszemu w swojej klasie systemowi GPS Wysokowydajny, wbudowany chipset SiRFstarIII GSC3f/LP, zastosowany ze względu na wyjątkową czułość i możliwości śledzenia trasy, pozwala na równoczesne korzystanie z wielu funkcji nawigacji w czasie rzeczywistym, umożliwiając m.in. wyznaczanie trasy kierowcom czy przydatne dyspozytorom lokalizowanie floty. Chipset pozwala na rozszerzoną obsługę aplikacji GPS, umożliwiając szybkie i bardzo dokładne przechwytywanie sygnałów w najbardziej trudnych warunkach, w tym na obszarach o gęstym zadrzewieniu czy w terenie zabudowanym. Dzięki wyjątkowej energooszczędności i dokładności chipset pozwala na precyzyjną orientację w terenie bez konieczności częstego doładowywania.

Specyfikacja Motorola-mc55

wyświetlaczKolorowy, 3,5 cala QVGA z panelem dotykowym
rozdzielczość wyświetlacza240×320
system operacyjnyMC5590 – Microsoft® Windows Mobile® 6.1 Classic
MC5574 – Microsoft® Windows Mobile® 6.1 Professional
procesorXScale™ PXA270 520 MHz
zasilanieakumulator litowo-jonowy 3,7 V, 2400 mA/h typu Smart
akumulator litowo-jonowy 3,7 V, 3600 mA/h typu Smart (opcja)
pamięć128 MB pamięci SDRAM/256 MB pamięci Flash
czytnik kartmicroSD (maks. 8 GB z BSP 28)
opcje klawiaturynumeryczna, QWERTY, AZERTY, QWERTZ i NAV PIM
czytnik1D Laser lub 2D Imager, aparat 2 megapiksele
komunikacjaUSB 1.1 (Host i Client)
WLANMC5590 – IEEE® 802.11a/b/g
MC5574 – IEEE® 802.11b/g
WPAN (Bluetooth Support)Klasa II, wersja 2.0 o większej szybkości transmisji (EDR); wbudowana antena
WWANMC5590 – nie dotyczy
MC5574 – GSM/GPRS/EDGE 2.5G (850, 900, 1800 i 1900 MHz); antena zewnętrzna
GPSMC5590 – nie dotyczy
MC5574 – Zintegrowana sieć Assisted-GPS (A-GPS); chipset SiRFstarIII GSC3f/LP
temperatura pracy-10° do 50°C
odporność na upadek250 upadków z wysokości 0,5 m (1,6 stóp) (równe 500 upuszczeniom)
klasa szczelnościIP54
ładowarki, bazyładowarka z czterema wejściami; baza z czterema wejściami i obsługą sieciEthernet; baza z czterema wejściami, tylko do ładowania; baza z jednymwejściem USB; uchwyt korzystający z kabla do ładowania akumulatoraw samochodzie; baza z możliwością ładowania w samochodzie
kable i inne akcesoriakabel do ładowania, kabel do ładowania akumulatora w samochodzie,kabel USB do przesyłania/synchronizacji danych, nakładany czytnik pasków magnetycznych, sztywne i miękkie futerały

MOTOROLA MC55

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
MOTOROLA MC55
program magazynowy, program do magazynowania
Paweł Tyszkiewicz

Usługi magazynowe – Rozliczenie Kosztów

Usługi magazynowe zapewniają firmom szeroki zakres korzyści. Od oszczędności kosztów po lepszą obsługę klienta, usługi magazynowe mogą pomóc firmom zwiększyć wydajność i rentowność. Oto tylko kilka z wielu korzyści płynących z korzystania z usług magazynowych.

system magazynowy WMS Oprogramowanie komputerowe
SAdam

Program WMS

Podstawowym celem programu WMS jest automatyzacja procesów związanych z przechowywaniem, śledzeniem i kontrolą zapasów. Został zaprojektowany, aby pomóc zredukować czas poświęcany na ręczne wprowadzanie danych i poprawić dokładność zapisów inwentaryzacyjnych. WMS pomaga również zidentyfikować potencjalne obszary, w których mogą być potrzebne dodatkowe zasoby w celu poprawy obsługi klienta i zarządzania zapasami.

wydruki w programie magazynowym
SAdam

Wydruki

Dostarczona instalacja zawiera standardowe konfigurację szablonów wydruków dokumentów. Użytkownik może dostosować wydruki dokumentów do własnych potrzeb i według własnych preferencji zmieniając szablony – pliki z rozszerzeniem RDLC znajdujące się w folderze \RDLC\. Modyfikować pliki RDLC można za pomocą zwykłego edytora tekstu typu notatnik – są to pliku w standardzie XML lub za pomocą Microsoft Visual Studio.

Magazynowe programy na zamówienie
SAdam

Sekcja Zamówienia

Skorowidze zdefiniowane w tej sekcji znajdują zastosowanie podczas dopisywania i edycji dokumentów zamówień w module HR. ZRO – Rodzaj zamówienia W skorowidzu definiowane są rodzaje zamówień. ZS1 – Statusy zamówienia W skorowidzu definiowane są statusy

WMS Programy internetowe
SAdam

Programy internetowe

Programy internetowe obsługiwane za pomocą programu zwanego PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA. Programy Internetowe różnią się od programów WINDOWS, które nie wymagają dodatkowej aplikacji interpretującej. Pierwszym etapem tworzenia usługi internetowej jest wybór sposobu komunikacji pomiędzy serwerem świadczącym tę usługę a

Zamknięcie arkusza spisu z natury
SAdam

Zamknięcie arkusza spisu z natury

Zamykanie w programie magazynowym Zamknięcie arkusza spisu z natury to ważny etap w procesie inwentaryzacji w magazynie. Program magazynowy umożliwia przeprowadzenie tego procesu w łatwy i skuteczny sposób. Aby zamknąć arkusz spisu z natury, należy