Microsoft Office 2010

Program WMS.net oferuje intuicyjny dostęp do kartotek magazynowych. Użytkownicy widzą na liście rozwijanej różne pozycje. W tym miejscu znajdują się kartoteki towarowe, kontrahentów oraz lokalizacje. Te ostatnie wskazują miejsca składowania w magazynie.

Microsoft Office 2010

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

Microsoft Office 2010

Oprogramowanie Microsoft Office 2010 umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz osiąganie zdumiewających wyników.

Korzyści dla Użytkowników

Korzystanie z programu WMS.net przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim upraszcza zarządzanie magazynem. Umożliwia szybki dostęp do informacji o towarach. Dzięki temu użytkownicy mogą efektywniej zarządzać zasobami. Program pomaga także w identyfikacji kontrahentów. Co więcej, ułatwia lokalizowanie produktów w magazynie.

Zastosowanie w Praktyce

Program WMS.net znajduje szerokie zastosowanie w praktyce. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm logistycznych. Pomaga w efektywnym zarządzaniu magazynem. Program jest również przydatny w codziennej pracy magazynierów. Ułatwia im szybkie znajdowanie i przechowywanie towarów.

Podsumowanie

Podsumowując, program WMS.net to narzędzie niezastąpione w zarządzaniu magazynem. Oferuje dostęp do szczegółowych kartotek magazynowych. Ułatwia pracę i podnosi efektywność zarządzania zasobami. Jest to rozwiązanie, które warto wdrożyć w każdym magazynie.

Aplikacje pakietu Office w przeglądarce – aplikacje Microsoft Office Web Apps umożliwiają wykonywanie większej liczby zadań w dowolnym miejscu (w biurze, w domu lub w podróży) i czasie. Są to wygodne dodatki do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote obsługiwane w trybie online, które pozwalają w łatwy sposób wyświetlać i edytować dokumenty oraz uzyskiwać do nich dostęp bezpośrednio w przeglądarce sieci Web. Aplikacje Office Web Apps w usłudze SkyDrive są dostępne bezpłatnie.

Tworzenie wyróżniających się raportów i prezentacji jest teraz łatwiejsze dzięki narzędziom pozwalającym na kreatywne przetwarzanie pomysłów. Dostęp do plików programu Office za pomocą przeglądarki sieci Web lub telefonu z systemem Windows pozwala na utrzymanie łączności z projektami nawet wtedy, gdy jest się z dala od własnego komputera1. Dzięki funkcjom jednoczesnego udostępniania, edytowania i przeglądania plików można wydajnie współpracować z osobami z innych obszarów geograficznych i stref czasowych.

Program Word 2010 pomaga tworzyć i organizować dokumenty w sposób wydajniejszy, efektywniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jego ulepszone funkcje pozwalają na tworzenie dokumentów o profesjonalnym standardzie i zapisywanie ich online do wspólnego edytowania i współdzielenia z prawie każdej przeglądarki internetowej. Twoje dokumenty są zawsze pod ręką, żebyś mógł zapisać swoje najlepsze pomysły gdziekolwiek jesteś w dowolnym czasie.

Microsoft PowerPoint 2010

Tworzenie, Edycja i Wymiana Prezentacji

Microsoft PowerPoint 2010 to doskonałe narzędzie do tworzenia dynamicznych prezentacji. Dzięki niemu możesz efektywnie przekazać swoje pomysły i przyciągnąć uwagę publiczności. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, przedsiębiorcą czy osobą pracującą w korporacji, PowerPoint 2010 dostarcza Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz swobodnie edytować wideo i obrazy, co pozwala na dodawanie efektów specjalnych i poprawianie jakości swoich prezentacji. Dzięki temu Twoje przekazy stają się jeszcze bardziej przekonujące.

Współpraca Online i Dostęp Z Dowolnego Miejsca

PowerPoint 2010 umożliwia pracę równocześnie z innymi osobami online. To idealne rozwiązanie dla zespołów projektowych, które chcą tworzyć prezentacje razem, nawet jeśli znajdują się w różnych miejscach geograficznych.

Dodatkowo, dzięki możliwości otwierania swoich prezentacji z dowolnego miejsca, masz pełną kontrolę nad swoimi materiałami. Bez względu na to, czy jesteś w biurze, w podróży służbowej czy w domu, masz dostęp do swoich prezentacji.

Microsoft OneNote 2010

Przechowywanie i Współdzielenie Wartościowych Informacji

Microsoft OneNote 2010 to doskonałe narzędzie do przechowywania i współdzielenia tekstów, obrazów, filmów i notatek audio. Możesz w nim przechowywać wszystkie swoje przemyślenia, pomysły i informacje pod ręką.

Współdziel swoje notatniki z osobami w Twojej sieci, co pozwala na efektywną współpracę i wymianę pomysłów. Dodatkowo, masz możliwość dostępu do swoich notatek z dowolnego połączonego urządzenia, co sprawia, że zawsze masz wszystkie informacje pod kontrolą.

Microsoft Office 2010

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
Microsoft Office 2010
Konfiguracja menu w programie magazynowym
basiap

Konfiguracja menu w programie magazynowym

Konfiguracja menu w programie magazynowym powinna być intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkowników. Ważne jest, aby magazynier miał szybki dostęp do najważniejszych informacji i funkcji. Dzięki temu, praca w magazynie staje się bardziej efektywna i mniej podatna na błędy. Intuicyjny interfejs jest kluczowy dla efektywnej pracy magazyniera. Ułatwia on szybkie odnajdywanie potrzebnych funkcji. Dodatkowo, zmniejsza ryzyko błędów podczas obsługi programu.

Wydanie z magazynu
SAdam

Wydanie z magazynu

Warto zastanowić się nad tym, czy wydanie z magazynu nie jest kluczowym elementem w funkcjonowaniu Twojej firmy. Jest to proces, który może znacząco poprawić efektywność pracy wielu pracowników. Jeśli zapoznałeś się z naszym oprogramowaniem WMS.net, to wiesz, że wydanie z magazynu w programie magazynowym to krok naprzód w zarządzaniu zasobami.

Cross-Docking w programie WMS.net
Paweł Tyszkiewicz

Cross-Docking w programie WMS.net

W przeciwieństwie do prowadzenia gospodarki asortymentowej w magazynie, podczas przyjęcia nie definiowany jest asortyment oraz jego ilość, a także nie jest przydzielana lokalizacja. Cross-Docking w programie WMS.net polega na zebraniu w jednym miejscu asortymentu.

adm_users.aspx
SAdam

adm_users.aspx

Studio WMS.net to kompleksowy system magazynowy, który umożliwia firmom optymalizację procesów magazynowych. Jednym z kluczowych elementów tego oprogramowania jest zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami, co pozwala na precyzyjną kontrolę dostępu do systemu.

Podgląd dokumentu RW
SAdam

Podgląd dokumentu RW

Podgląd dokumentu RW w programie magazynowym Studio WMS.net firmy SoftwareStudio to kluczowe narzędzie dla firm, które chcą skutecznie zarządzać swoimi dokumentami magazynowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, kontrola nad przepływem towarów staje się bardziej przejrzysta i efektywna.

x_cecha.aspx

Transakcja pozwalająca na wyświetlanie listy cech, i ich edycję. Uniwersalność transakcji x_cecha.aspx polega na tym, że za jej pomocą można obsługiwać cechy dla każdego rodzaju dokumentu czy kartoteki w systemie. Poniższa tabela zawiera zestawienie kodów PRX