Awizacje transportu

Awizacje transportu

Awizacje transportów realizowana za pomocą nowoczesnego oprogramowania pozwala na szybką, łatwą i precyzyjną informację KTO, KIEDY i dlaczego będzie realizować transport na terenie zakładu, albo też magazynu.

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

Awizacje transportu

Awizacje transportów realizowana za pomocą nowoczesnego oprogramowania pozwala na szybką, łatwą i precyzyjną informację KTO, KIEDY i dlaczego będzie realizować transport na terenie zakładu, albo też magazynu.

Awizacje samochód i dostaw do magazynu. Oprogramowanie system do awizacji VSS.net to rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution). Zwanego także YMS (Yard Management System). To system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu.

System awizacje VSS.net umożliwia rejestracje awizacji, wizyt. Kontroluje czas, a także przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów (doków, bram i wag). Program Studio VSS.net to obsługa przez przeglądarkę Internetową, a także aplikację mobilną na telefony z systemem Android. tak

 • Definiowanie okien czasowych, a także obliczanie czasów na podstawie ilości palet w dostawie
 • Awizacje transportów przez stronę www lub telefon komórkowy z systemem Android
 • Kontrola i weryfikacja awizacji przez dział logistyki
 • Powiadomienia o zmianie terminów przez mail lub SMS kontrahenta, firmę transportową, albo też bezpośrednio kierowcę
 • Weryfikacja transportu na bramie, gdzie prowadzona jest ewidencja i kontrola pojazdów (wjazd – wyjazd) wraz z możliwością ważenia auta
 • Dostęp do bieżących transportów bezpośrednio w magazynie
 • Kalendarze oraz oś czasu
 • Blokowanie okienek czasowych, odwołanie lub zmiana terminu
 • Pełna historia + dokumentacja fotograficzna
 • Obsługa wielu oddziałów, czyli zakładów, bram na wspólnej bazie danych
 • Możliwość integracji z system ERP np. SAP, systemem WMS itp.
 • Wersje wielojęzyczne dla kierowców
 • Ewidencja dostaw nieawizowanych np. firmy kurierskie
 • Raporty i analizy
[page_title]

Awizacje – wdrożenie systemu

O wdrożeniu systemu awizacji Studio VSS.net warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. Zastosowanie system zarządzania awizacjami VSS.net przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych i kierowców. Program VSS.net przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

SYSTEM ZARZĄDZANIA AWIZACJAMI

System zarządzania awizacjami jest niezwykle ważny. Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt. Kontrolowanie ich celu, czasu, a także przebiegu na terenie zakładu przemysłowego. Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców, albo też przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www). Jak również rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu poprzez system awizacyjny.

Dzięki oprogramowaniu awizacja transportu oraz przebywanie na terenie zakładu jest dokładnie rejestrowane, system pro-wadzi ewidencję wszystkich kierowców, osób towarzyszących i innych gości odwiedzających przedsiębiorstwo. Na podstawie zapisanych informacji ochrona obiektów ma na bieżąco informację kto, kiedy i jak długo przebywał na okre-ślonym terenie, a w sytuacjach kryzysowych ma-my kontrolę i wiedzę kto w danym momencie znajduje na terenie zakładu.

W jakim celu wdrażamy system awizacji?

Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem. Na podstawie zapisanych informacji dział logistyki lub transportu uzyskuje narzędzia analityczne za po-mocą których, można przeprowadzać oceny firm transportowych związanych z terminowością, a także monitorować czasy za i rozładunków przez magazyn.

[page_title]

Awizacje przez telefon

Za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemem Android w wersji 4.x lub nowszej firma transportowa. Kierowca może zgłosić awizację lub sprawdzić i zmienić jej status.
Dane dotyczące awizacji są przekazywane i dostępne OnLine, w czasie rzeczywistym przez całą dobę.
Przewoźnik i/lub kierowca otrzymują powiadomienie w przypadku odrzucenia (odmowa, brak akceptacji). A także w sytuacji zmiany terminu przez dział logistyki zaawizowanego terminu. Powiadomienia mogą być wysyłane wiadomością e-mail lub SMS.

Kalendarze

Zgłoszenia awizacji można przeglądać w programie za pomocą tabel oraz w układzie kalendarza (Scheduler). Zdarzenia w kalendarzu możemy dodawać, edytować, zmienić ich położenie metodą przeciągnij i upuść. Kalendarz pozwala na prezentowanie danych w układzie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub linii czasu. Używanie kalendarza przez planistów jest naturalnym i intuicyjnym zajęciem, za pomocą definiowanych kolorów można oznaczać zdarzenia. Narzędzie administracyjne pozwala definiować kalendarze w dowolny sposób dzieląc zdarzenia wg obiektów, rodzajów zdarzeń, kalendarze awizacji oraz historyczne.

wybór kalendarza
awizacje zaplanowane na jeden dzień
Awizacje - kalendarz zaplanowanych transportów
Linia czasu -awizacje

Awizacje transportu

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
Awizacje transportu
System zarządzania magazynem SQL
SAdam

Programy SQL

Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft. Jest to główny produkt bazodanowy tej firmy, który charakteryzuje się tym, iż jako język zapytań używany jest przede wszystkim Transact-SQL, który stanowi rozwinięcie standardu ANSI/ISO. MS SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer. W stosunku do Microsoft Jet, który stosowany jest w programie MS Access, odznacza się lepszą wydajnością, niezawodnością i skalowalnością.

lokalizacja palet w magazynie
SAdam

Oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn

Powszechnie oprogramowanie komputerowe uważa się za produkt. Jednak system informatyczny jako usługa na magazyn to narzędzie, które gwarantuje klientowi dodatkowe wsparcie techniczne i możliwości personalizacji. SoftwareStudio oferuje nie tylko oprogramowanie jako produkt. WMS to dostosowanie produktu do wymagań danej firmy i współpraca we wprowadzaniu zmian. WMS od SoftwareStudio to oprogramowanie, które wdraża się w stałym kontakcie z klientem. W zależności od potrzeb firmy magazynowej, logistycznej, czy też świadczącej usługi magazynowe innym przedsiębiorstwom, można uwzględnić w oprogramowaniu różne moduły.

system magazynowy Rozliczenie kosztów
SoftwareStudio

Helpdesk

OTRS umożliwia odpowiadanie na zgłoszenia pochodzące od klientów w sposób skoordynowany. Dla każdego zarejestrowanego zgłoszenia (niezależnie od sposobu rejestracji) tworzony jest “bilet”. Przyjmowany jest on przez jedną z osób obsługujących system, tym samym biorąc na siebie odpowiedzialność za korespondencję w danej sprawie.

system magazynowy Program na produkcji
SAdam

Program na produkcji

Pracownicy znajdujący się w hali produkcyjnej, taśmie montażowej mogą korzystać ze specjalnego modułu programu magazynowego przeznaczonego do korzystania z dużych monitorów lub monitorów dotykowych. Program magazynowy obsługujący produkcję  działa w pełnej rozdzielczości HD (1920×1080). Pracownik

WMS_STANY
Adam Potomski

WMS_STANY

Wraz z programem magazynowym Studio WMS.net masz możliwość sprawdzenia stanów magazynowych w prosty i szybki sposób. Dzięki funkcji WMS_STANY, możesz sprawdzić dostępność asortymentu lub zlokalizować produkty w magazynie. To narzędzie ułatwia zarządzanie zapasami i pomaga w efektywnym gospodarowaniu zasobami. Dzięki niemu unikniesz problemów z brakującymi produktami i zapewnisz płynność dostaw.

Android WMS inwentaryzacja
SAdam

Android WMS inwentaryzacja

Inwentaryzacja magazynu przy użyciu terminala przenośnego z systemem Android, zwanych również kolektorami danych, jest kluczowym procesem w zarządzaniu zapasami. Dzięki funkcji Inwentaryzacji magazynu w naszym systemie, możesz skutecznie aktualizować ilości asortymentu w magazynie, a także sprawdzać, czy stan na papierze zgadza się z rzeczywistością.