x_zamowienie_mail.aspx

Program magazynowy

Studio WMS.net

kod kreskowe 1D i 2D

Kody kreskowe 1D i 2D

Kody kreskowe są nieodłącznym elementem nowoczesnych procesów logistycznych i magazynowych, służąc do efektywnej identyfikacji produktów, śledzenia przesyłek oraz optymalizacji operacji magazynowych. W branży logistycznej najczęściej stosowane są dwa główne typy kodów kreskowych: 1D i 2D. Różnice między nimi są istotne dla wyboru odpowiednich technologii do zarządzania magazynem i procesami logistycznymi.

role_pal

Folder zawiera transakcje przeznaczone do obsługi modułu magazynu palet (gospodarka paletami) oferowanego pod nazwą handlową Studio Palety.net. Dostępnych jest kilka transakcji przeznaczonych do rejestrowania dokumentów

x_insert_update.aspx

x_insert_update.aspx

W programie StudioSystem dostępna jest uniwersalna transakcja x_insert_update.aspx, która umożliwia użytkownikom wyświetlanie okna z kontrolkami do edycji informacji zapisanych w określonej tabeli.

Awizacja transportu - Jakie korzyści przynosi skuteczne planowanie dostaw

Awizacja w transporcie

Awizacja transportu to fundamentalny element w zarządzaniu logistyką, który znacząco wpływa na efektywność i jakość obsługi firm transportowych. W przedsiębiorstwach, które priorytetowo traktują doskonałość w zarządzaniu dostawami, awizacja transportu staje się narzędziem umożliwiającym optymalizację i usprawnienie całego procesu dostaw do magazynów oraz transportu towarów.

Operacje transportowe

Operacje transportowe

Studio WMS.net to kompleksowe oprogramowanie dostępne dla firm zajmujących się logistyką magazynową. Dzięki niemu łatwo można zarządzać operacjami transportowymi, awizować transporty, planować wysyłki oraz kontrolować parking i plac manewrowy. Internet stanowi kluczowe narzędzie w efektywnym wykorzystaniu tych funkcji.

Kompletacja enova

Kompletacja enova

Produkt można zarówno „wyprodukować” w procesie kompletacji, jak i kupić u zewnętrznego dostawcy; posiadany na stanie produkt można sprzedać, przesunąć do innego magazynu itp. Zasadniczą różnicą pomiędzy kartoteką produktu i towaru jest to, że produkt posiada zakładkę Kompletacja, na której określamy składniki, z jakich może zostać „złożony” dany produkt. Rodzaje kartotek kompletacji – istnieją dwa rodzaje kartotek używanych dla wykonania kompletacji – produkt i receptura. Kartoteka produktu jest bardzo podobna do zwykłej kartoteki towarowej.