Reporting Services

Reporting Services

Program wykorzystuje technologie Reporting Services SQL Server, dostarczona aplikacja zawiera w katalogu RDP pliki ze zdefiniowanymi raportami (pliki z rozszerzeniem RDP) za pomocą narzędzia Report Builder 3.0

SQL reporting-services

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

Reporting Services

Program wykorzystuje technologie Reporting Services SQL Server, dostarczona aplikacja zawiera w katalogu RDP pliki ze zdefiniowanymi raportami (pliki z rozszerzeniem RDP) za pomocą narzędzia Report Builder 3.0 (dla SQL 2008 R2).

Dostarczone raporty należy zainstalować na serwerze w folderze w zależności od aplikacji np. NAR dla narzędziowni.

Uwaga: standardowo pliki skonfigurowane są do działania na serwerze lokalnym SQL w wersji EXPRESS, jeżeli zainstalowana jest inna instancja SQL serwera to należy odpowiednio ustawić konfigurację raportów zmieniając właściwości raportów – zakładka Properties/ Data Sources

W zależności od wersji programu wykorzystywane są różne foldery dla dokumentów:

 • Program Magazyn – folder WMS
 • Program Reklamacje – folder REK_DOK
 • Program RMA – folder REK_RMA
 • Program CRM – folder CRM_DOK
Reporting Services
Reporting Services

Reporting Services

Reporting Services
Reporting Services
Reporting Services
Reporting Services

Czy zapoznałeś się z ofertą na rozmieszczanie towaru w magazynie ?

Serwer sprawdza tożsamość użytkownika i sam dokonuje weryfikacji czy ma on prawo do użycia danej aplikacji, bez konieczności podawania danych uwierzytelniających. Technologia Voice Picking, czyli technologia głosowa pozwala na kompletację zamówienia poprzez wydawanie poleceń przez magazynowy system informatyczny i przetwarzane ich na komunikat głosowy. Pracownik słyszy polecenia w słuchawce, natomiast ich realizację potwierdza słownie za pomocą mikrofonu. Program WMS.net wspomaga magazyniera w procesie rozmieszczanie towaru w magazynie. Wskazuje także miejsca pobrania podczas zbiórki, kompletacji. Dlatego SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. warto odkrywać możliwości!.

Rozmieszczanie towaru w magazynie | Więcej na temat kompletacja zamówień

Rozmieszczanie towaru w magazynie

Czy chcesz poznać SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. ?

Proces ważenia palet odbywa się fizycznie na wadze elektronicznej wyposażonej w moduł obsługi wagi paletowej. Ważenie palet i weryfikacja odbywa się z poziomu terminala radiowego, magazynier po zakończeniu pakowania palety do wysyłki stawia gotową paletę na wadze i z poziomu terminala wydaje polecenie weryfikacji wag. Punktem wyjścia do zrozumienia inteligentnego oprogramowania klienckiego są usługi Web Services.

System do obsługi magazynów

SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. System do obsługi magazynów

Oprogramowanie magazynowe

Rotacja zapasu, czyli oprogramowanie magazynowe. Zapasy – niezależnie od postaci i lokalizacji – różnią się między sobą tzw. rotacją, inaczej szybkością obrotu. Utrzymywane w zapasie dobra mogą rotować szybko, wolno lub mogą nie rotować wcale. Trudno wskazać uniwersalne kryterium pozwalające na jednoznaczne odróżnienie pozycji wolno rotujących od szybko rotujących. Obok szybko i wolno rotujących pozycji asortymentowych możemy spotkać także takie, które – w określonym podziale czasu – w ogóle nie wykazują ruchu. Czy chcesz poznać SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. ?.

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE

Skorzystaj z doświadczenia naszej firmy, aby wdrożyć SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. w swojej firmie.

Programy magazynowe dla firm pomagają organizować strukturę magazynu, generują niezbędne dokumenty. A także usprawniają wszelkie procesy związane z przyjęciem towarów do magazynu, ich składowaniem. Ponadto programy zajmują się znakowaniem, przygotowaniem do wysyłki i samą wysyłką. Dzięki temu cała droga poszczególnych produktów, od wprowadzenia ich do magazynu aż do momentu wysłania do klienta, monitorowana jest w ramach jednego systemu WMS.

Znamy 10 powodów, dla których warto wdrożyć system online do magazynu .

Punktem wyjścia do zrozumienia inteligentnego oprogramowania klienckiego są usługi Web Services. Niezwykle skuteczny system zarządzania magazynem WMS online jest niezastąpiony w firmach, które zarządzają złożonym asortymentem, każdego dnia wykonują dużą ilość operacji magazynowych oraz kładą duży nacisk na śledzenie wybranych parametrów towaru (np.: numer partii produkcji, termin przydatności towaru itp.) Kiedy możesz SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. wdrożyć u siebie w magazynie?.

System online do magazynu

System online do magazynu

Ponieważ oferujemy SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. to chcemy abyś z tego korzystał!

Przydział miejsc magazynowych – w oparciu o zdefiniowane strategie. System WMS wspomaga zarządzanie magazynem ADR ponieważ może wyznaczyć optymalne miejsce dla przyjmowanego towaru. Wybierając miejsce, algorytm może uwzględnić takie aspekty jak np. klasa rotacji artykułu, odległość od miejsca zbiórki, stopień zapełnienia nośnika (palety), wymiary nośnika, klasyfikacja AD. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski.

Magazynowy system informatyczny

SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. Magazynowy system informatyczny

Program do prowadzenia magazynu

Magazyn operatora logistycznego, czyli program magazynowy kody kreskowe. Operator logistyczny zarządza łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów.

Prowadzi projekty dedykowane różnym branżom, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

Usługi logistyczne zajmują bardzo istotne miejsce w krajowej gospodarce.

Wynika to w głównej mierze z kluczowej roli, jaką spełniają w funkcjonowaniu niemal każdego przedsiębiorstwa.

Często znakomitą większość logistyki firmy przejmuje pod swoją opiekę Operator logistyczny świadcząc specjalistyczne usługi co pozwala na skupieniu działalności firmy na jej funkcjach wytwórczych.

Doświadczony Operator logistyczny z łatwością dostosuje profil oferowanych usług do zapotrzebowania zleceniodawcy. Ponieważ oferujemy SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. to chcemy abyś z tego korzystał!.

PROGRAM DO PROWADZENIA MAGAZYNU

Dlatego SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania. warto poznać możliwości!

Podstawowa zmiana konfiguracji systemu polega na indywidualnym ustawieniu MENU dla każdego użytkownika. Administrator za pomocą narzędzi administracyjnych może każdemu użytkownikowi zaprojektować inny układ menu zmieniając kolejność, nazwy (opisy), ikony czy sekcje.

Z poziomu modułu administratora dostępna jest sekcja KONFIGURACJA zawierająca dostęp do PROJEKTANTA MENU. Wyświetlana jest tabela z listą zdefiniowanych użytkowników systemu. Należy zaznaczyć użytkownika dla którego chcemy wprowadzić zmiany w konfiguracji i wybrać z paska menu opcje SEKCJE.

Oprogramowanie magazynowe SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania.

SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania.

SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania.

 • SoftwareStudio dostarcza system WMS oraz aplikację na Android przeznaczone dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Istnieje możliwość dopasowania systemu WMS do specyficznych potrzeb firm.
 • W Polsce dostępne są systemy magazynowe WMS zarówno rodzimych producentów oraz firm zachodnich. Chmura obliczeniowa (cloud computing) zagościła już od dawna w logistyc.
 • Oznaczenie za pomocą kodów kreskowych nie tylko produktów, ale także regałów i lokacji w magazynie pozwala natomiast na łatwą segregację zamówień.
 • WMSy to nie są systemy brane z półki. Wątpię, aby jakiś „gotowiec” zadziałał prawidłowo w dużym magazynie. Chyba, że wystarcza nam informacja typu „górna strefa stanów wysokich”, jeśli chodzi o dokładność informacyjnego zarządzania magazynem.
 • Dobry system informatyczny WMS oznacza, że każdy etap realizacji zamówienia lub innego procesu magazynowego jest widoczny w systemie w czasie rzeczywistym, z pełną identyfikacją osób zaangażowanych w jego realizację.
 • Tak więc nowoczesne rozwiązania magazynowe oznaczają ograniczenie „papierowego” obiegu dokumentów. Dlatego, że posiadamy pełną informację w systemie magazynowym, nie tracimy czasu na jej poszukiwanie w segregatorach.
 • Zintegrowanie WMS z automatyką magazynowa w znaczący sposób ułatwia pracę w magazynie. Automatyczne wyposażenie magazynów obejmuje układnice, regały karuzelowe, regały przesuwne, sortownice towaró.
SoftwareStudio oferuje kompletacja zamówień dla magazynów wysokiego składowania.

Reporting Services

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
Reporting Services
Niedobory na inwenturze
SAdam

Niedobory na inwenturze

Niedobory na inwenturze stanowią wyzwanie dla firm logistycznych branży 3PL, ale dzięki zaawansowanym technologiom informatycznym, takim jak WMS.net, można skutecznie zarządzać magazynem i minimalizować różnice pomiędzy stanem faktycznym a rejestrowanym w systemie ERP.

system magazynowy Program na produkcji
SAdam

Transakcje Informacji

Program WMS Android stanowi ważny element rozwiązań obsługi magazynu logistycznego, uruchamiając go na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazyniera. Nowoczesny program magazynowy wspiera różne metody kompletacji, także te realizowane za pomocą kolektora wyposażonego w system Android. Dzięki temu w zależności od składowanego towaru, rodzaju zamówień, wielkości magazynu, można wybrać metodę najefektywniejszą dla danego magazynu.

przyjęcie z produkcji
basiap

Generowanie dokumentów produkcyjnych

Skorzystaj z generowanie dokumentów produkcyjnych , naprawdę warto! Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. Innymi słowy potrzebujesz naszego programu WMS.net! Zastosowanie rozwiązań przeglądarkowych pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania WMS.net z intuicyjnym w użyciu interfejsem.

Kartoteki towarowe
Joanna Ciebień

Kartoteki towarowe

Studio WMS.net, jako zaawansowany program magazynowy, oferuje wiele cennych narzędzi do zarządzania magazynem. Jednym z nich są właśnie kartoteki towarowe, które pomagają zapewnić skuteczne i sprawnie zarządzanie asortymentem, a także umożliwiają dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych klientów. Zarówno 'WSZYSTKIE KARTOTEKI’, jak i 'TOWAR WG KLIENTÓW’ to funkcje, które w wyraźny sposób przyczyniają się do poprawy wydajności pracy magazynu.

Miejsca składowania
SAdam

Miejsca składowania

Oprogramowanie WMS pozwala nie tylko śledzić lokalizację towarów, ale także kontrolować stan magazynu. Dzięki temu zawsze masz odpowiednią ilość towarów, unikając nadmiaru lub braków. To optymalizuje koszty i zwiększa wydajność. Miejsca składowania rewolucjonizują organizację magazynu. Są one najpopularniejszym rozwiązaniem w firmach.

system magazynowy grid excel
SAdam

x_grid_skorowidze_source.aspx

Pozwala wyświetlić dane źródłowe z bazy w dynamicznie budowanym widoku (tabeli) na podstawie wprowadzone zapytania SQL   Przykładowo wpiszemy polecenie SQL „SELECT * FROM KNKON” i klikniemy przycisk wyświetl, otrzymamy tablę z danymi   Drugim