Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. APLIKACJE WMS

Aplikacja magazynowa Android

APLIKACJE WMS. Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

Aplikacja-magazynowa-android

APLIKACJA MAGAZYNOWA ANDROID

Aplikacja WMS

Wygodna aplikacja WMS od SoftwareStudio służy optymalizacji zasobów magazynowych. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań oznacza minimalizację kosztów związanych z obsługą transportów towarów, a także rozmieszczenia ich w magazynie. Oprogramowanie magazynowe pracuje na urządzeniach z systemem Android (jako aplikacja), ale możliwe jest także wykorzystanie przeglądarki internetowej. Bieżąca aktualizacja danych dotyczących stanów magazynowych, jak również operacji odbywa się dzięki rozwiązaniu działającemu w chmurze. WMS można obsługiwać posiadając dostęp do internetu, bez względu na miejsce przebywania osoby zarządzającej oprogramowaniem.

APLIKACJE WMS
APLIKACJE WMS
Awizowanie dostaw

Gospodarka opakowaniami

Kolektor danych w magazynie wysokiego składu kolektor danych (terminal radiowy) jest zewnętrznym urządzeniem podłączanym do systemu za pomocą sieci bezprzewodowej, a także wyposażony w dotykowy ekran działający pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE lub mobile. Nowoczesne rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Tworząc określoną strukturę organizacyjną magazynu(ów) należy brać pod uwagę rolę jaką magazyn spełnia w łańcuchu logistycznym, gdyż struktura ta powinna w każdym przypadku powinna być dostosowana w sposób indywidualny do roli spełnianej przez magazyn.

Gospodarka opakowaniami
Gospodarka opakowaniami

Dzięki tej operacji następuje jednoznaczne przypisanie w systemie informatycznym towaru do miejsca lokalizacji. Terminale te są połączone w systemie radiowym z centralnym programem magazynowym, skanerami kodów kreskowych, jak również innymi urządzeniami wspomagającymi. Administrator programu ma wgląd i może edytować oraz dopisywać transakcje do tabeli dostępnych transakcji (patrz opis rejestracja transakcji), a także korzystając z tej tabeli może konfigurować menu dla użytkowników programu.

Lokalizację magazynów
Lokalizację magazynów
Aplikacja do awizacji

Magazyn asp.net

W rejestrze aktywne są funkcje: dopisania dokumentu, edycji podglądu, zamknięcia inwentaryzacji wydruku. Kryteria wyboru systemu WMS zasadniczo nie różnią się zbytnio od innych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. W ten sposób działania logistyczne nie kończą się na magazynie wms, ale monitorowane są aż do momentu rozładowania transportu w miejscu docelowym.

Magazyn asp.net
Magazyn asp.net

Aplikacja dla magazynów wysokiego, a także wyposażenie stanowią podstawę nowoczesnego magazynu.

APLIKACJE DLA MAGAZYNÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
APLIKACJE DLA MAGAZYNÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
Zarządzanie awizacjami

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio to producent programów komputerowych dostarczający rozwiązania biznesowe oraz aplikacje na zamówienie.

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE
APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio producent oprogramowania, dostawca usług w chmurze prywatnej dostarcza aplikacje webowe poznań.

APLIKACJE WEBOWE POZNAŃ
APLIKACJE WEBOWE POZNAŃ

APLIKACJA MAGAZYNOWA ANDROID

Platforma okna czasowe

Aplikacja magazynowa Android SoftwareStudio

Aplikacja magazynowa android od SoftwareStudio jest modułem rozszerzającym możliwości systemu WMS.net. Działa na mobilnych urządzeniach tzw. kolektorach danych. Obsługuje on czytniki kodów kreskowych liniowe oraz 2D. Możliwe jest generowanie kodów kreskowych w programie magazynowym, jak również przypisywanie ich do produktów. Ponadto program wykorzystuje aparat fotograficzny do robienia zdjęć, a także załączania plików do dokumentów magazynowych. Zaawansowane rozwiązania korzystają także z czytnika RFID do szybkiej identyfikacji nośników lub dużych i drogich urządzeń. Tak więc, aplikacja magazynowa na terminal mobilny z systemem Android zeskanuje kody kreskowe, albo też radiowe tagi RFID towarów, palet, materiałów lub narzędzi.

System VSS.net

Oprogramowania wspomagające magazyn w Polsce

Polskie firmy magazynowe rozwijają się w ekspresowym tempie. Znaczny wpływ na sprawną pracę magazynu ma oprogramowanie, które pozwala zarządzać wszystkimi procesami. Kontrola działań magazynu, albo kilku magazynów dzięki programowi WMS od SoftwareStudio staje się łatwa, bardziej zorganizowana i pozwala na szybszy rozwój firmy dzięki analizowaniu danych. Oprogramowanie może być dostosowane przez programistów naszej firmy. Zgodnie z potrzebami przedsiębiorstw dodawane są nowe moduły, czy też rozbudowywane istniejące już opcje systemu. Wdrożenie WMS trwa o wiele krócej niż w przypadku innych programów służących do zarządzania magazynami.

Awizo dostawy

Systemy informatyczne w magazynie

Jednym z nieodłącznych modułów systemów ERP jest moduł do magazynów. Konieczne więc wydaje się wybranie oferty na systemy informatyczne w magazynie. Niezbędnym warunkiem efektywnego funkcjonowania systemu informatycznego w magazynie jest uczestnictwo w GS1. Zawiera on zestaw standardów identyfikacji i wymiany informacji wykorzystywany w procesach logistycznych. Systemy informatyczne wspierające pracę magazynów w niemal w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym, a także handlowym.

Awizacja w transporcie

Aplikacja magazynowa WMS

Magazynowy system informatyczny (ang. WMS – Warehouse Management System) to wykorzystywany w logistyce program do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Elementem takiego systemu jest aplikacja magazynowa na przenośne, mobilne urządzenia. Zwane są one kolektorami danych. Kolektory danych mogą być wyposażone w system Android.

Awizacja kierowcy

APLIKACJE WMS

APLIKACJE WMS dostępne są zróżnicowane cenowo. Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

APLIKACJE WMS, aplikacja magazynowa android.

  • Aplikacje WMS dostępne są zróżnicowane cenowo;
  • Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności;
  • Aplikacje WMS dostępne są zróżnicowane cenowo;
  • Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności;