Powszechnie oprogramowanie komputerowe uważa się za produkt. Jednak system informatyczny jako usługa na magazyn to narzędzie, które gwarantuje klientowi dodatkowe wsparcie techniczne i możliwości personalizacji. SoftwareStudio oferuje nie tylko oprogramowanie jako produkt. WMS to dostosowanie produktu do wymagań danej firmy i współpraca we wprowadzaniu zmian.

Oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn – personalizacja

WMS od SoftwareStudio to oprogramowanie, które wdraża się w stałym kontakcie z klientem. W zależności od potrzeb firmy magazynowej, logistycznej, czy też świadczącej usługi magazynowe innym przedsiębiorstwom, można uwzględnić w oprogramowaniu różne moduły. Opcje, które programiści wprowadzają do oprogramowania, selekcjonuje się w zależności od procesów, jakie zachodzą w danym magazynie.

Program-magazynowy-WMS Oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn

Oprogramowanie WMS będzie posiadało wszystkie funkcjonalności potrzebne do kontrolowania procesów magazynowych. Dlatego też oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn jest najwygodniejszą opcją. Pracownicy firmy odpowiedzialni za wybór oprogramowania wymieniają potrzeby związane z programem. Programiści szukają najlepszych rozwiązań i wprowadzają je.

program-magazynowy-online-jako usługa-na-magazyn

Zmiany w oprogramowaniu po wprowadzeniu oprogramowania

Zakup programu do obsługi magazynu dla wielu osób oznacza zdobycie gotowego produktu, którego nie da się zmienić. Zdecydowanie się na oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn pozwala na ciągłe dostosowywanie używanego systemu. Dzięki temu wraz z rozwojem firmy można dodawać do WMS nowe funkcjonalności.

Przedsiębiorstwo nie musi kupować nowych programów, kiedy zaczyna świadczyć inne usługi. Wystarczy, że zwróci się do SoftwareStudio w celu poszerzenia modułów WMS o nowe, albo o dodanie innych elementów w już istniejących funkcjach. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest to, iż pracownicy nie muszą uczyć się obsługi nowych narzędzi do kontrolowania innych procesów magazynowych. Wszystkie dodatkowe moduły WMS są intuicyjne.

Oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn

Zalety WMS

WMS program magazynowy dostosowuje się do potrzeb firmy. Można go dopasować również do urządzeń, które były używane jeszcze przed wdrożeniem oprogramowania od SoftwareStudio. Wystarczy, że mają one zainstalowaną jakąkolwiek przeglądarkę internetową.

WMS jest oprogramowaniem docenianym nie tylko ze względu na to, że można je personalizować (co jest zasługą bazowania na najnowszych i stabilnych technologiach). Ważne jest także bezpieczeństwo danych, możliwość bieżącego aktualizowania stanów magazynowych, a także innych informacji na temat procesów magazynowych. Oprogramowanie komputerowe jako usługa na magazyn to coraz popularniejsze rozwiązanie i warto rozważyć wdrożenie go w swojej firmie.

Programy magazynowe
Programy magazynowe

Programy magazynowe zapewniają pełną kontrolę stanów i obrotów na wszystkich magazynach w układzie ilościowym jak i ilościowo-wartościowym. Inwentaryzację za pomocą komputerowych program…

Gospodarka magazynowa WMS
Gospodarka magazynowa WMS

Gospodarka magazynowa polega przede wszystkim na: właściwym przyjmowaniu, przechowywaniu i wydawaniu materiałów na podstawie obowiązujących w danej jednostce dowodów obrotu materiałowego; pe…

Magazynowe systemy informatyczne
Magazynowe systemy informatyczne

System WMS służy koordynowaniu prac magazynowych. Magazynowy system informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowany system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. System magazynowy …