Wybór zlecenia kompletacji z listy zleceń o statusie do kompletacji.
Pozycje na liście zawierają numer zlecenia, datę utworzenia i oraz ikony informujące o tym, że zdanie jest przypisane do zalogowanego użytkownika oraz o wysokim priorytecie.

Android WMS kompletacja 1

Numer zlecenia zostaje wpisany jako nagłówek, pozycje – zestawy wózków są wylistowane w postaci numerów seryjnych wózków ze zlecenia. Skompletowane zestawy oznaczone graficznie. Kompletacja – wyświetlony jest kod beacona który jest przypisany do wózka na zleceniu. Jeżeli znajdzie się w zasięgu wyświetlona zostanie siła sygnału. (Aktualną siłę wszystkich zebranych Beaconów zawsze można zweryfikować w zakładce Podsumowanie).

Android WMS kompletacja 2

 

Do wszystkich przypisanych do zlecenia pozycji należy dobrać znajdujące się w zasięgu Beacony. (W taj chwili lista wyświetla wszystkie znaczniki – produkcyjnie jedynie te odpowiednie dla danego asortymentu)

Android WMS kompletacja 3

Po przypisaniu Beaconów do pozycji, należy przejść do zakładki podsumowanie gdzie weryfikujemy siłę sygnału wszystkich skompletowanych do zamówienia Beaconów i po podaniu lokalizacji zbiórki zapisujemy dokument kompletacji.

Android WMS kompletacja 4