Sekcja Systemowe

WMS Zlecenia przyjęcia oczekujące

SoftwareStudio Sekcja Systemowe

WMS program magazynowy

Kiedyś w magazynie dominowały programy Windows CE, Windows Mobile. Jednak do 2017 roku postawiliśmy na magazyn z kolektorami Android. Dzisiaj to już nie nowoczesność, WMS Android oprogramowanie magazynowe to standard. Zarówno na kolektorach jak i tabletach czy wózkach widłowych.
Cechą charakterystyczną nowoczesnego oprogramowania magazynowego jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii informatycznych. W szczególności rozwiązań internetowych do pracy OnLine, oraz mobilnych terminali mobilnych. Oferowane przez nas oprogramowanie magazynowe to zaawansowane technologicznie i rozbudowane funkcjonalnie oprogramowanie.

Skorowidze zdefiniowane w tej sekcji dotyczą np. zdefiniowanych źródeł danych, dostępnych w systemie transakcji, rodzajów kodów kreskowych itp.

skorowidze systemowe

EAN –  Rodzaje kodów kreskowych

W skorowidzu należy zdefiniować obsługiwane w systemie rodzaje kodów kreskowych.

 

EML – szablony wiadomości e-mail

W tym skorowidzu zdefiniowane są szablony wiadomości e-mail, które będą wysyłane z systemu.

 

EXP – format eksportu raportów

W skorowidzu definiujemy formaty eksportu raportów wykonywanych w trybie automatycznym.

LOG obiekty na stronie logowania

Skorowidz definiuje obiekty i ich zawartość wyświetlaną na stronie (formularzu) logowania.

MIM – Typy plików graficznych

W skorowidzu należy zdefiniować jakie rodzaje plików graficznych będą używane w systemie jako załączniku dokumentów czy tez kartotek.

 

MNU – Rodzaje Menu

W skorowidzu zdefiniowane są dostępne w systemie rodzaje menu.

 

MST – Moduły startowe

W skorowidzu są zdefiniowane moduły startowe (raporty) systemu. W skorowidzu można zaznaczyć czy wybrany moduł startowy ma być aktywny (raport ma się generować) czy też nie.

 

POZ – Pozycje na formularzu

W skorowidzu automatycznie zostają zdefiniowane pola występujące na formularzach dopisania dokumentów oraz kartotek. Jeżeli w którymś z wierszy zaznaczymy pole DOMYŚLNE wówczas pole to będzie nieaktywne podczas dopisania dokumentu lub kartoteki! Pole to będzie aktywne dopiero podczas edycji wybranego dokumentu lub kartoteki.

 

 

SMS – Szablony SMS

W tym skorowidzu zdefiniowane są szablony wiadomości SMS, które będą wysyłane z systemu.

 

SQL – Zdefiniowane źródła danych

W skorowidzu należy zdefiniować dostęp do źródła danych, w którym zapisywane są dane z systemu.

administrator skorowidze sekcja systemowe

TRA – Transakcje

W skorowidzu powinny być zdefiniowane wszystkie możliwe transakcje, które będą uruchamiane podczas obsługi systemu.

 

TRU – transakcje ulubione

W skorowidzu definiujemy transakcję, które mają być dostępne dla użytkowników podczas konfiguracji menu ULUBIONE.

 

USERS – Uprawnienia użytkowników

W skorowidzu definiujemy uprawnienia użytkowników dla poszczególnych modułów.

 

ZAL – rodzaje załączników

Skorowidze przeznaczony jest do zdefiniowania listy rodzajów załączników wykorzystywanych w transakcji x_zalacznik.aspx, dzięki czemu można załączane pliki grupować wg odpowiednich rodzajów.

rodzaje załączników ZAL

 

rodzaje załączników definicje

Ponadto skorowidz wykorzystywany jest jako lista typu uwag zapisywanych w transakcji x_uwagi.aspx, gdzie mogą znajdować się zapisane różnego rodzaju notatki, zarówno wprowadzane przez użytkowników, jak i generowane automatycznie przez wybrane procedury.

Zapisywane uwagi są różnego rodzaju i oznakowane za pomocą identyfikatora TYPDOK. Jeżeli identyfikator taki posiada kod ze skorowidza i przypisaną ikonę to taka ikona zostanie wyświetlona w transakcji x_uwagi, aby zwrócić użytkownikowi uwagę na to czego dotyczy dany wiersz tabeli.

rodzaje załączników x_zalacznik

 

ZEN – Sekcje definicji widoków

W skorowidzu definiujemy sekcję, w których będą dopisywane widoki.

WMS demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
DEMO

Magazyn WMS.net

Serwer wymaga oprogramowania magazynowego
System CMMS

Serwer wymaga oprogramowania Windows Server

Serwer spełnia w firmie funkcję centrum bezpiecznego przechowywania danych i najważniejszych dokumentów firmy, stabilizuje sieć, przechowuje i udostępnia aplikacje do pracy. Jednak sam serwer bez

wybór oprogramowania magazynowego
program WMS

Wskazówki jakościowe

Niniejsze wskazówki jakościowe opisują najczęstsze formy manipulacji i podstępów, ale Google może także reagować negatywnie na inne, niewymienione tutaj oszukańcze praktyki. Przykładowo zwodzenie użytkowników przez stosowanie nazw znanych witryn z literówkami.

Aplikacje na zamówienie
System CMMS

Aplikacje internetowe – programy WEB Edition

Sieć internetowa www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie inne oblicze. Sprzęt i przesyłanie danych stają coraz łatwej dostępne i tańsze, powoduje powstanie nowych problemów, tym razem dotyczących oprogramowania internetowego.

system magazynowy Automatyczne wypełnienie
SAdam

Automatyczne wypełnienie

Dowolne pole formularza może być automatycznie wypełnione wartością wynikającą z innych pól oraz numerem nadawanym automatycznie za pomocą funkcji @LICZNIK. Rozwiązanie znajduje zastosowanie do automatycznego wypełniania różnego rodzaju pól identyfikatorów np. INDEKS, miejsc adresowych czy

Android WMS
SAdam

Android WMS przyjęcie bezpośrednie

Transakcja przyjęcia do magazynu za pomocą terminala przenośnego z systemem Android (tzw. kolektor danych). Menu aplikacji Android WMS Pozycja Przyjęcie bezpośrednie pozwala na tworzenie przyjęć terminalem bez zamówienia. Należy terminalem wybrać firmę i zeskanować kod kreskowy

system magazynowy Uwagi
SAdam

j_uwagi.aspx

Transakcja j_uwagi.aspx jest nowszą wersję poprzedniej wersji x_uwagi.aspx i pozwala na wyświetlanie, dopisywanie i edycję informacji dodatkowych dla dowolnej tabeli w oparciu o unikalny identyfikator REFNO. Ponadto można dzielić załączone uwagi wg dowolnie definiowanych typów