Klient za pomocą dedykowanej strony internetowej może samodzielnie wprowadzić zlecenia magazynowe OnLine.

Poza tradycyjną obsługą programu polegającą na wprowadzania dokumentów przez pracowników magazynu istnieje możliwość samodzielnej rejestracji zleceń magazynowych OnLine przez klientów magazynu.

Obsługa magazynu wysokiego składowania opiera się na pomocniczych kartotekach miejsc adresowych (miejsca składowania) w których przechowywany jest towar. Zastosowanie takich procedur ma uzasadnienie wszędzie tam, gdzie występują rozbudowane magazyny i znaczeniem kluczowym do sprawnego zarządzania masą towarową staje się wiedza nie ile mamy towaru w zapasie, ale gdzie się on znajduje.
Program magazynowy online ewidencjonuje towar w układzie ilościowo wartościowym albo tylko ilościowym. Na bieżąco udostępnia informację o stanach: bieżącym dostępnym ilości zamówień od odbiorców rezerwacji ilościach zamówień do dostawców i wielu innych. Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest informatyczny system zarządzania magazynem wysokiego składowania. Moduł zleceń magazynowych  ONLINE stanowi standardową funkcjonalność systemu magazynowego WMS.net. Zlecenia magazynowe OnLine mogą być także wprowadzane przez handlowców lub pracowników magazynu z dowolnego miejsca na świecie z poziomu przeglądarki Internetowej lub zainstalowanej aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Program magazynowy


Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress