Program Magazynowy Android

Program Magazynowy Android jako moduł systemu WMS.net

Tworzenia, wdrażanie i sprzedawania aplikacji na urządzenia przenośne działające pod kontrolą najnowszych wersji systemu ANDROID w tym program magazynowy to oferta najnowszych rozwiązań logistycznych w naszej ofercie. SoftwareStudio wprowadziło w 2014 roku pionierskie rozwiązania na rynku aplikacji biznesowych Program Magazynowy Android.

W 2016 roku pojawiała się kolejna wersja systemu magazynowego WMS dedykowanego na urządzenia z systemem Android.

Jako stale rosnąca siła system Android rozwija się również w środowisku aplikacji biznesowych stając się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego rozwijamy swoje oprogramowanie równolegle na obie platformy: Windows Mobile i Android. W 2016 roku zakończyliśmy rozwój programu magazynowego WMS na platformę Microsoft Windows CE/Mobile, nowe wdrożenia oferujemy na urządzeniach z systemem Android wersja 4.x.

System WMS Android

System Android jako znacznie młodszy daje większe możliwości doboru sprzętu dla wygody użytkowania w zależności od zastosowania istnieje możliwość szybkiej dokumentacji fotograficznej podczas przyjęcia czy wydawania towaru.

[page_title]

Przykładowe zrzuty ekranów programu magazynowego instalowanego na urządzeniach (tablety, terminale, kolektory danych):

android-wms-stany-magazynowe
Program Magazynowy Android
aplikacja-android-wms
Program Magazynowy Android
Program Magazynowy Android
Program Magazynowy Android

Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej. Istotą programu magazynowego jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania. Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego. Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu.

Program jest rozwijany przez polskie studio programistyczne.