Program Magazynowy Android

Tworzenia, wdrażanie i sprzedawania aplikacji na urządzenia przenośne działające pod kontrolą najnowszych wersji systemu ANDROID w tym program magazynowy to oferta najnowszych rozwiązań logistycznych w naszej ofercie. SoftwareStudio wprowadziło w 2014 roku pionierskie rozwiązania na rynku aplikacji biznesowych Program Magazynowy Android.

W 2016 roku pojawiała się kolejna wersja systemu magazynowego WMS dedykowanego na urządzenia z systemem Android.

Jako stale rosnąca siła system Android rozwija się również w środowisku aplikacji biznesowych stając się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego rozwijamy swoje oprogramowanie równolegle na obie platformy: Windows Mobile i Android. W 2016 roku zakończyliśmy rozwój programu magazynowego WMS na platformę Microsoft Windows CE/Mobile, nowe wdrożenia oferujemy na urządzeniach z systemem Android wersja 4.x.

System Android jako znacznie młodszy daje większe możliwości doboru sprzętu dla wygody użytkowania w zależności od zastosowania istnieje możliwość szybkiej dokumentacji fotograficznej podczas przyjęcia czy wydawania towaru.

[page_title]

Przykładowe zrzuty ekranów programu magazynowego instalowanego na urządzeniach (tablety, terminale, kolektory danych):

android-wms-stany-magazynowe
Program Magazynowy Android
aplikacja-android-wms
Program Magazynowy Android
Program Magazynowy Android
Program Magazynowy Android