enova

Enova 365

Chmura zmienia rzeczywistość IT, daje możliwość realizacji rozproszonych terytorialnie modeli biznesowych, działających sezonowo, oraz opartych o niszowe rozwiązania chmurowe. Firma Soneta przewidział.

Enova 365

enova365 jest tożsama funkcjonalnie z enova działającą od kilku lat u 6500 użytkowników, wzbogacona o warstwę funkcjonalności Internetu mobilnego, dostarczana w chmurze, serwisowana i wdrażana lokalnie przez ogólnopolską sieć autoryzowanych partnerów.

Enova 365

 

ENOVA a zmiany VAT na 2011
Plan publikacji wersji oprogramowania enova zawierające zmiany legislacyjne:
– 10 grudnia 2010 (nowe stawki Vat, mechanizmy wspierające przygotowanie baz handlowych oraz baz księgowych w zakresie ewidencjonowania dokumentów)
– styczeń 2011 (po publikacji wzorów deklaracji i e-deklaracji przez Min.Fin.)

Każdy z klientów Soneta, który posiada program enova na aktualnej gwarancji otrzyma znowelizowane oprogramowanie enova bez dodatkowych opłat.
ENOVA a zmiany VAT na 2011

enova.
Jako Partner enova,Dell Partner Direct oraz dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe enova. Jest to system godny polecenia – ekspercki( czasami myśli za nas). Może sie wydawać na początek że wprowadzanie danych jest żmudne. Jest to mylące dla początkujących.Można stosować matryce.A potem sam miód – schematy księgowe – program może obsłużyć nawet małpa która przyciśnie jeden guzik i setki dokumentów podekretowane w sekundę ( oczywiście sprzęt DELL ) Ponadto każdy moduł po wprowadzeniu danych pozwala na stworzenie dowolnego zestawienia , wydruku co jest nieodzowne dzisiaj gdy informacje biznesowe to konkretny wymiar finansowy.System niedrogi. Tani w eksploatacji . Dla biur rachunkowych koszt zakupu wręcz śmiesznie niski. www.commercial.krakow.pl www.enova.edu.pl

Biuro Rachunkowe Commercial/Damas Digital Group
enova.

ERP ENOVA
Witam, zastanawiamy się nad wdrożeniem ERP enova. Jeżeli ktoś z Was użytkuje ten program proszę o opinię!

Przemek O
ERP ENOVA

Promocja DOSkonały wybór enova
Każda firma zainteresowana wymianą oprogramowania przeznaczonego dla systemu operacyjnego DOS na nową technologie współpracującą z systemem operacyjnym Windows otrzyma od firmy SONETA producenta oprogramowania enova rabat w wysokości 20%.
Promocja DOSkonały wybór enova

Rporty ENOVA
Zgromadzone w bazie SQL dane systemu enova są cennym źródłem informacji, jednak ich przetwarzanie, prezentacja wyników i sposób (zakres) udostępniania nie zawsze jest wystarczający. Aplikacja enova to standardowy program okienkowy działajacy w środowisku Windows, w przypadku pracy sieciowej, wieloodziałowej wydajnośc takich rozwiązań bywa niewystarczajaca oraz wymaga od stacji robcozej użytkownika sprzętu o odpowiednio wysokich parametrach technicznych.
Rporty ENOVA