Magazyny internetowe

SoftwareStudio Magazyny internetowe

Warehouse Information Systems (WIS) to systemy komputerowe, które pomagają zarządzać i monitorować przechowywanie i dystrybucję materiałów, produktów i towarów w magazynie. WIS łączy zarządzanie zapasami, przetwarzanie zamówień i zarządzanie łańcuchem dostaw, aby zapewnić kompleksowy system do śledzenia i kontrolowania operacji magazynowych. WIS może być używany przez magazyny każdej wielkości, od małych, działających w jednej lokalizacji, po duże, działające w wielu lokalizacjach.

Program magazynowy WMS online w technologii www to nowoczesne rozwiązania oparte o przeglądarkę internetową i bazę MS SQL Server lub nowszą. Program magazynowy WMS OnLine to program do którego wprowadza się stany magazynowe firmy lub klientów firmy. Przyjazny interface WMS online przez przeglądarkę internetową pozwala w intuicyjny sposób zarządzać produktami.

Aplikacja internetowa (web application) to program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika, będącego w takim przypadku interaktywnym klientem aplikacji internetowej. W pracy aplikacji internetowej musi pośredniczyć serwer WWW.

Program magazynowy do obsługi magazynu wysokiego składowania można zintegrować z systemem SAP R3 ERP poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine lub OffLine. Wymiana danych w zakresie kartotek towarowych, kontrahentów oraz dokumentów magazynowych pozwala na współpracę programu Studio Magazyn WMS.net z system SAP.

Podsumowując, Warehouse Information Systems zapewnia kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i monitorowania operacji magazynowych. Pomagają usprawnić procesy magazynowe oraz zapewnić dokładne stany magazynowe i realizację zamówień. WIS to nieocenione narzędzie dla magazynów każdej wielkości, pomagające im zmaksymalizować wydajność i zapewnić doskonałą obsługę klienta.

Podstawową funkcją WIS jest utrzymywanie dokładnych stanów zapasów w magazynie. Automatyzuje procesy śledzenia towarów wchodzących i wychodzących z magazynu, zapewniając zawsze aktualne poziomy zapasów. Pomaga to zapobiegać przepełnieniu lub niedoborze zapasów, co może prowadzić do kosztownych błędów. WIS umożliwia również magazynom monitorowanie zamówień przychodzących i wychodzących, dając im dokładny obraz tego, co jest wysyłane i odbierane.

WIS pomaga również usprawnić proces realizacji zamówień. Automatyzując proces śledzenia zamówień i przesyłek, WIS zmniejsza potrzebę pracy fizycznej i przyspiesza dostawę towarów. Może być również używany do generowania raportów i dostarczania aktualizacji w czasie rzeczywistym na temat statusu zamówień i wysyłek.

Jedną z największych zalet WIS jest jego skalowalność. Magazyny mogą wybierać funkcje i moduły, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom, iw razie potrzeby skalować system w górę lub w dół. Pomaga to zapewnić dostosowanie systemu do specyficznych wymagań magazynu.

system magazynowy WMS

Facebook, Google oraz Youtube

Chcemy docierać do bardzo wielu osób z informacjami o naszych rozwiązaniach, dzielić się pasją dla nowoczesnych internetowych technologii informatycznych. Dlatego też staramy się udzielać w wielu znanych portalach społecznościowychi miejscach z których korzystają ludzie każdego dnia w tym nasi klienci, użytkownicy oraz młodzież która poznaje i uczy się programów.

system magazynowy Rozliczenie kosztów

Helpdesk

OTRS umożliwia odpowiadanie na zgłoszenia pochodzące od klientów w sposób skoordynowany. Dla każdego zarejestrowanego zgłoszenia (niezależnie od sposobu rejestracji) tworzony jest “bilet”. Przyjmowany jest on przez jedną z osób obsługujących system, tym samym biorąc na siebie odpowiedzialność za korespondencję w danej sprawie.

WMS software

Microsoft Office Professional PLUS 2010

MICROSOFT OFFICE PROFESSIONAL PLUS 2010 – Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2010 udostępnia pracownikom szeroki zakres nowych, zaawansowanych możliwości efektywnego wykonywania pracy w dowolnym miejscu — niezależnie od tego, czy używają komputera, telefonu smartphone, czy przeglądarki sieci Web.

Program magazynowy online

Informatyka w przemyśle

Nowoczesne rozwiązania informatyczne zachęcają technologów zakładów przemysłowych do stosowania techniki komputerowej w procesach regulacji i sterowania, wymusza to szukanie nowych rozwiązań sprzętowych i programowych, które by, w zadowalający sposób, wykorzystały rozwój technologii. Innymi słowy coraz większe wymagania, stawiane przez procesy technologiczne, wymagają opracowywania nowych rozwiązań lub optymalizacji już istniejących.

system WMS grid

Replikacja dbf2sql

REPLIKACJA DBF2SQL – Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF.

system magazynowy Program na produkcji

Windows 8

Build dotyczący Windows 8 będzie w tym roku przeprowadzony pierwszy raz. Przewidziany jest dla miłośników Windowsa, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej jak rozwijać swoje oprogramowanie oraz sprzęt, aby być stale na bieżąco z technologiami jakie oferuje Microsoft.

WMS system warehouse

Bezpieczeństwo .NET Framework

Platforma programistyczna .NET stanowi pierwszą tak dużą zmianę w podejściu do programowania od czasu wprowadzenia w lipcu 1993 roku Win32 API wraz z systemem Windows NT 3.0. W odróżnieniu od Win32 API — które oferowało znacznie więcej niż Win16 API, ale obsługiwane było podobnymi narzędziami programistycznymi — platforma .NET zmienia podstawowe narzędzia i techniki wykorzystywane przez programistów.

program magazynowy

Firesheep

Dostępne od niedawna narzędzie Firesheep, które służy do ataków na sieci Wi-Fi. Umożliwia dokonanie wyniszczających kradzieży tożsamości nawet niezbyt zaawansowanym hakerom. Powoduje gwałtowny spadek zaufania użytkowników do niezabezpieczonych połączeń HTTP. Warto zadbać o poczucie pewności użytkowników, aby często wracali do witryny.

system magazynowy Utrzymanie wydajności serwera

Utrzymanie wydajności serwera

W odróżnieniu od sieci komputerów stacjonarnych, gdzie informacje są rozproszone i podzielone pomiędzy wiele komputerów, serwery zazwyczaj przechowują wszystkie ważne pliki firmy. Skutki ataku na taki centralny magazyn danych mogą być katastrofalne.

DEMO Magazyny internetowe

Magazynowy system informatyczny
DEMO