Maszyny Wirtualne

Usługi w chmurze systemu Windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows Azure obsłuży proces wdrażania, od zainicjowania obsługi i włączenia równoważenia obciążenia po monitorowanie kondycji w celu zapewnienia ciągłej dostępności. Aplikacja jest objęta najlepszą w branży umową SLA na poziomie 99,95% miesięcznie. Możesz skoncentrować się tylko na aplikacji, nie przejmując się infrastrukturą. To bardzo dobre rozwiązanie.

Maszyny Wirtualne

Tworzenie zaawansowanych aplikacji i usług w chmurze

Maszyny wirtualne w chmurze to przyszłość tworzenia aplikacji i usług. Dają elastyczność, niezawodność i oszczędność czasu oraz zasobów. Tworzenie zaawansowanych aplikacji i usług w chmurze jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki maszynom wirtualnym w środowisku PaaS (Platform as a Service) możesz stworzyć wysoko dostępne i skalowalne rozwiązania.

Elastyczne skalowanie i zautomatyzowane wdrożenia

Maszyny wirtualne pozwalają na obsługę zaawansowanych wielowarstwowych scenariuszy. Możesz łatwo skalować swoje aplikacje i usługi w górę lub w dół w zależności od potrzeb. Dodatkowo, dzięki zautomatyzowanym wdrożeniom, cały proces staje się jeszcze bardziej efektywny.

Szybkie wdrażanie i zarządzanie w chmurze

Usługi w chmurze systemu Windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows Azure zajmie się całą resztą. Od momentu inicjacji obsługi po monitorowanie kondycji, wszystko jest zautomatyzowane.

Ciągła dostępność i umowa SLA

Twoja aplikacja jest objęta umową SLA na poziomie 99,95% dostępności miesięcznie, co zapewnia nieprzerwane działanie. Dzięki temu możesz skupić się tylko na rozwoju aplikacji, nie martwiąc się o infrastrukturę.

Chmura obliczeniowa – rozwiązanie dla wymagających

Cloud computing, zwłaszcza model IaaS (Infrastructure as a Service), to idealne rozwiązanie dla systemów, które potrzebują wysokiej dostępności, dużej wydajności i skalowalności. W chmurze obliczeniowej wybierasz tylko to, czego potrzebujesz, co pozwala zaoszczędzić na kosztach inwestycji w sprzęt serwerowy i sieciowy.

Maszyny Wirtualne

Tworzenie wysoko dostępnych, skalowalnych aplikacji i usług przy użyciu rozbudowanego środowiska PaaS. Obsługiwane są zaawansowane wielowarstwowe scenariusze, zautomatyzowane wdrożenia i elastyczne skalowanie.

Te usługi umożliwiają dostarczanie doskonałych rozwiązań SaaS klientom z różnych części świata.

Usługi w chmurze systemu Windows Azure

Usługi w chmurze systemu Windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Dzięki nim można skupić się na aplikacji, nie martwiąc się o infrastrukturę.

Szybkie wdrażanie

Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows Azure obsłuży proces wdrażania. Od momentu zainicjowania obsługi po włączenie równoważenia obciążenia, wszystko jest zoptymalizowane pod kątem efektywności.

99,95% dostępności

Aplikacja objęta jest najlepszą w branży umową SLA na poziomie 99,95% dostępności miesięcznie. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja aplikacja będzie działać stabilnie i niezawodnie.

Elastyczność i oszczędność

Cloud computing, a konkretnie model IaaS (Infrastructure as a Service), to usługa pozwalająca dostarczyć potrzebną infrastrukturę informatyczną. Wybierasz tylko to, czego potrzebujesz, płacąc tylko za wykorzystane zasoby. Nie musisz inwestować w własny sprzęt serwerowy i sieciowy. Chmura obliczeniowa jest idealnym rozwiązaniem dla systemów, które wymagają jednocześnie wysokiej dostępności, dużej wydajności i skalowalności.

Podsumowując, usługi w chmurze systemu Windows Azure to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju Twojej aplikacji, oszczędzając czas i środki finansowe. Dzięki nim możesz być pewny, że Twoja aplikacja będzie działać sprawnie i niezawodnie, a wszystkie aspekty związane z infrastrukturą zostaną zoptymalizowane.

Aplikacje w chmurze Windows Azure

Witryny www można szybko i łatwo wdrażać w środowisku chmury o wysokim stopniu skalowalności, które umożliwia rozpoczęcie od małej witryny i skalowanie wraz ze wzrostem natężenia ruchu. Do tworzenia witryny można użyć dowolnie wybranych języków i aplikacji open source, a do wdrażania — protokołów FTP, Git i TFS. Usługi w chmurze systemu Windows Azure oferują najefektywniejsze środowisko aplikacji służące do tworzenia najnowocześniejszych rozproszonych aplikacji obliczeniowych na naszej planecie. Twoi klienci będą mogli korzystać z aplikacji, które reagują szybciej i nigdy nie są wyłączane.

Usługi w chmurze Windows Azure

Usługi w chmurze systemu Windows Azure oferują najefektywniejsze środowisko aplikacji służące do tworzenia najnowocześniejszych rozproszonych aplikacji obliczeniowych na naszej planecie. Twoi klienci będą mogli korzystać z aplikacji, które reagują szybciej i nigdy nie są wyłączane.

Maszyny Wirtualne

Maszyny wirtualne w chmurze to przyszłość tworzenia aplikacji i usług. Dają elastyczność, niezawodność i oszczędność czasu oraz zasobów. Tworzenie zaawansowanych aplikacji i usług w chmurze jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki maszynom wirtualnym w środowisku PaaS (Platform as a Service) możesz stworzyć wysoko dostępne i skalowalne rozwiązania.
Maszyny Wirtualne
Generowanie dokumentów produkcyjnych
basiap

Generowanie dokumentów produkcyjnych

Skorzystaj z generowanie dokumentów produkcyjnych , naprawdę warto! Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. Innymi słowy potrzebujesz naszego programu WMS.net! Zastosowanie rozwiązań przeglądarkowych pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania WMS.net z intuicyjnym w użyciu interfejsem.

Dokumentacja - Procedury Składowane
SAdam

Dokumentacja – Procedury Składowane

StudioSystem posiada wbudowany automatyczny mechanizm odczytujący informacje o właściwościach procedur składowanych zainstalowanych w danej bazie StudioSystem bezpośrednio ze struktury bazy SQL. Zebrane informacje są wyświetlane w formie tabeli z opisem tych właściwości i pomagają administratorowi i wdrożeniowcowi w pracy z systemem.

WMS_ADD_EAN Programowanie Windows CE
SoftwareStudio

Programowanie Windows CE

Mimo rozwoju nowocześniejszych technologii, Windows CE nadal pozostaje niezastąpionym narzędziem w logistyce magazynowej. Jego niezawodność, wydajność i możliwość integracji z różnymi systemami sprawiają, że aplikacje działające na tym systemie są kluczowe dla efektywnego zarządzania magazynem.

x_kncrm.aspx

Uniwersalna transakcja pozwalająca na dopisywanie i edycję oraz wyświetlania danych kontaktowych skojarzonych z kartoteką knkon. Transakcja obsługuje tabelę KNCRM w zależności od wywołanego parametru: kontakty miejsca dostaw odbiorcy         PROGRAM MAGAZYNOWY knkon_insert.aspxProgram

knkon_insert_2.aspx
SAdam

knkon_insert_2.aspx

Dzięki Studio WMS.net możliwe jest także skuteczne zarządzanie komisjonowaniem oraz monitorowanie operacji magazynowych w czasie rzeczywistym. To wszystko przyczynia się do usprawnienia działalności magazynowej i zwiększenia efektywności pracy.

Palety i WMS program magazynowy
SAdam

Palety

Przyjęcie wewnętrzne palet to istotny proces w zarządzaniu magazynem, a odpowiednie dokumenty magazynowe odgrywają kluczową rolę w jego realizacji. W artykule omówimy, dlaczego jest to ważne i jak oprogramowanie magazynowe Studio WMS.net firmy SoftwareStudio może pomóc w tym procesie.