Casio DT-X8

Casio DT-X8

Już pierwsze spojrzenie, na pofalowaną w kształcie litery S konstrukcję terminala Casio DT-X8, sugeruje doskonałą ergonomię. Jest to kolejne urządzenie opracowane przez Casio zgodnie z zasadami projektu skoncentrowanego na człowieku. Rozszerzone, łatwo dostępne klawisze podstawowych funkcji sprawiają, że urządzenie łatwo obsługuje się jedną ręką.

WMS Android

Program magazynowy

System magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Przedsiębiorstw, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Ponieważ wdrożenie w magazynie systemu WMS pozwala na wprowadzenie kontroli. A także bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zamówień. Podsumowując element ten jest szczególnie ważny w sytuacji obsługi sklepów Internetowych przez magazyn logistyczny.

Casio DT-X8

Już pierwsze spojrzenie, na pofalowaną w kształcie litery S konstrukcję terminala Casio DT-X8, sugeruje doskonałą ergonomię. Jest to kolejne urządzenie opracowane przez Casio zgodnie z zasadami projektu skoncentrowanego na człowieku. Rozszerzone, łatwo dostępne klawisze podstawowych funkcji sprawiają, że urządzenie łatwo obsługuje się jedną ręką. Szczególnie podczas skanowania – z lub bez rękawiczek.

Opcjonalny CMOS-Imager czyta wiele kodów 1D i 2D, w tym najnowsze GS1-DataBar i kody QR. Trzy ergonomiczne przyciski skanowania – jeden w środku i po jednym z lewej i prawej strony obudowy – umożliwią zarówno prawo jak i leworęcznym użytkownikom trzymanie urządzenia w różnych pozycjach pracy, jak też pracy przy jak najmniejszym ruchu dłoni i palców. Skanowanie przebiega ku dołowi, a to gwarantuje, że proces ten przebiega bardzo szybko i intuicyjnie.

Skanowanie za pomocą Casio-DT-X8

W przypadku sąsiedztwa innych kodów kreskowych , ogniskowa lasera skupia się na jednym i pokazuje użytkownikowi, który kod kreskowy jest skanowany przez krótkie jego podświetlenie na czerwono. Potwierdzaniem procesu skanowania jest funkcja wibracji, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Terminal radiowy Casio DT-X8 wyposażony jest w procesor PAX320 o częstotliwości 624-MHz, 128 MB RAM,  z pamięcią 256 MB, wykorzystując  system Windows Embedded CE 6.0 R3. Z potężnym litowo-jonowym akumulatorem  2860mAh , to lekkie urządzenie, które waży tylko 280g, może pracować do 18 godzin.

Terminal Casio DT-X8 przeznaczony jest do skanowania i to szybkiego skanowania w trudnych warunkach. Sięgnij po nowy terminal Casio DT-X8, który został do tego stworzony. Casio DT-X8 zachwyca zwolenników  małych, lekkich i ergonomicznych urządzeń  przenośnych, jak również tych, którzy przede wszystkim stawiają na niezawodności i trwałości. DT-X8 został opracowany specjalnie do ciężkich warunków pracy w magazynach. Celem dla japońskich programistów  było wyprodukowanie urządzenia o doskonałej ergonomii, sprawdzającego się w trudnych warunkach, a przy tym optymalnie funkcjonalnego. Z jednej strony, DT-X8 jest znacznie bardziej zwarty niż tradycyjne terminale ręczne dla magazynów, a z drugiej strony, jest oczywiście bardziej wytrzymały niż inne urządzenia o podobnych wymiarach.

Odporność na wstrząsy

Casio DT-X8 jest odporny na wstrząsy oraz upadek z wysokości 3 metrów na beton. Całkowicie odpowiada to wysokościom spadku, które zwykle występują w magazynie. Terminal odporny jest na kurz i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie zgodnie z IP67 i działanie w temperaturach do-20C. To gwarantuje, że urządzenie może być stosowane na zewnątrz przez cały rok. Urządzenie nie ma problemu z działaniem w trudnych warunkach – chłodniach, w wilgoci, a w szczególności w warunkach kurzu i brudu.

Dotykowy Ekran

Wysoki kontrast koloru wyświetlacza DT-X8 z podświetleniem LED pozwala na łatwe wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy. Użytkownik może użyć w tym celu klawiszy, lub przechwycić podpis na samym wyświetlaczu. Wyjątkowo przezroczysty wyświetlacz BlanView zapewnia optymalną czytelność w ciemności i przy silnym świetle słonecznym, zapewniając przy tym niezwykle niskie zużycie energii.

Bezprzewodowa komunikacja

Dla wymiany danych DT-X8 został  wyposażony w Bluetooth 2.0 z EDR, WLAN (IEEE802.11b/g) i WAP2 z szyfrowaniem w standardzie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, użytkownicy mogą obsługiwać połączenia VOIP i nagrywać notatki głosowe.

źródło: Zibi Sp. z o.o.

Program magazynowy i terminal Casio DT-X8. MS SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer.

Program magazynowy i terminal Casio DT-X8

Aplikacja magazynowa

Przekroczenie ram czasowych i budżetowych projektu jest najczęściej spowodowane nieprecyzyjnymi lub niekompletnymi wymaganiami. Ponieważ potrafimy zrozumieć oczekiwania biznesu, dlatego realizujemy usługi analizy przedwdrożeniowej. Czy program magazynowy i terminal casio dt-x8 można używać na smartphonach?Odbiór ilościowy polega na sprawdzeniu ilości i stanu dostarczanego towaru, dlatego, aby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości związane z brakiem lub uszkodzeniem towaru w transporcie. Ilość dostarczonego towaru porównuje się z ilością zamówionego towaru oraz z ilością wykazaną w dokumentach towarzyszących dostawie. Aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu.

Aplikacja magazynowa Android program magazynowy i terminal casio dt-x8

Co wyróżnia Cechy wyróżniające program magazynowy ?

Z pomocą program magazynowy i terminal casio dt-x8 wiele wiodących na świecie firm utrzymuje przewagę nad konkurencją szybciej docierając na rynek. Dowolna liczba magazynów, towarów, kontrahentów, definiowanie własnych wydruków dokumentów. Ustalanie stanów alarmowych według zadanego kryterium dla towarów. Wykorzystanie technologii Microsoft do tworzenia oprogramowania dla magazynu jest zasadne, kiedy weźmie się pod uwagę pozycję firmy Microsoft na rynku MSP. Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, VMware i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. Co wyróżnia Program magazynowy ?

Cloud WMS program magazynowy i terminal casio dt-x8

Dlatego Czy potrzebny jest w magazynie WMS? warto odkrywać możliwości!

Charakter i konstrukcja baz relacyjnych pozwalają na przechowywanie i operowanie na ogromnych ilościach danych z dużą szybkością oraz dostępnością. program magazynowy i terminal casio dt-x8 ?WMS oferuje zakres funkcjonalny: struktura miejsc magazynowych; definiowanie parametrów logistycznych. Zlecenia do dostawców i przyjęcia magazynowe; kontrola jakościowa i ilościowa towaru. Automatyczna identyfikacja za pomocą kodów kreskowych i RFID. Automatyczny lub manualny przydział miejsc składowania; kompletacje wysyłek czy crossdocking. Inwentaryzacje i zarządzanie partiami i datami przydatności; partii oraz nośników magazynowych. I w końcu zarządzanie wózkami widłowymi. Dlatego Program magazynowy warto odkrywać możliwości!

Kolektor danych rosyjski

Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie SoftwareStudio, aby wdrożyć program magazynowy i terminal casio dt-x8 w swoim magazynie.System zarządzania magazynem obejmuje swoim działaniem wszystkie procesy zachodzące w magazynie. Można go zintegrować z innymi systemami w łańcuchu dostaw, co z kolei gwarantuje sprawny przepływ danych w całym przedsiębiorstwie. Kolektor danych z systemem operacyjnym Android i zainstalowanym programem WMS oraz rosyjską wersją językową (po rosyjsku, język rosyjski) to sprawne narzędzie w rękach każdego magazyniera.

Czy widziałeś już demo Kontrola stanu magazynowego ?

Większość producentów oprogramowania program magazynowy i terminal casio dt-x8 udostępnia wersje DEMO swoich programów. Bez względu na to, z jakiej wielkości magazynem mamy do czynienia, jego sprawne funkcjonowanie wymaga kontroli stanu magazynowego. Oprogramowanie WMS radzi sobie z tym wyzwaniem na przynajmniej kilka sposobów. Pozwala na wyświetlanie mapy magazynu wraz ze wszystkimi lokalizacjami oraz ich składem, umożliwia przy tym nie tylko uzyskanie informacji o położeniu konkretnego towaru, ale i jej edytowanie. Od najlepszych programów tego typu oczekuje się również możliwości zarządzania danymi odnoszącymi się do strat, uszkodzeń i kwarantanny poszczególnych pozycji. Dobre oprogramowanie pozwala też na przeliczanie i inwentaryzację tak całego magazynu, jak i jego poszczególnych części. Czy widziałeś już demo Program magazynowy ?

Magazynowy system informatyczny WMS

Magazynowy system informatyczny WMS

W trakcie realizacji wdrożeń zapewniamy projektowanie, optymalizację i serwis baz danych Microsoft SQL server. Wdrożenie systemu WMS, który będzie wspomagał proces kompletacji na kilka różnych sposobów. System WMS będzie wskazywał dokładną lokalizację kompletowanych towarów oraz tak zoptymalizuje trasę kompletacji, aby magazynierzy w możliwie najkrótszym czasie dotarli do wszystkich pozycji z realizowanego zamówienia. Magazynowy system informatyczny, czyli wzrost konkurencyjności poprzez poprawę obsługi klienta. Ponadto oznacza to poprawę obsługi klienta poprzez redukcję ilości pomyłek dzięki czemu spada ilość reklamacji.

Gospodarka magazynowa program

Metoda stałych miejsc składowania

Zadaniem platformy .NET Framework jest zarządzanie różnymi elementami systemu: kodem aplikacji, pamięcią i zabezpieczeniami. Znana metoda stałych miejsc składowania to lepsza organizacja przestrzeni magazynowej dzięki zaawansowanym algorytmom rozkładania i pobierania towarów. Wzrost efektywności pracy magazynu – monitoring w czasie rzeczywistym stanu realizacji procesów i możliwość szybkiej reakcji na nieprawidłowości. Jest to również praktyczne narzędzie komunikacji pomiędzy magazynem a nadrzędnym systemem ERP. Wszelkie czynności magazynowe zostają odnotowane w systemie WMS oraz są komunikowane na zasadzie OnLine lub OffLine z systemem zarządzania firmą klasy ERP.

Programy magazynowe kody kreskowe program magazynowy i terminal casio dt-x8

Mobilna obsługa magazynu

Zakup licencji SaaS aplikacji program magazynowy i terminal casio dt-x8 nie pozwala na modyfikację kodu źródłowego i głęboką personalizację. Optymalny magazyn oznacza właściwe dobranie urządzeń magazynowych, tzn. rodzaju stosowanego systemu oraz wózków podnośnikowych lub urządzeń transportu bliskiego. Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia mobilną obsługę magazynu. Zarówno firmy handlowe, jak i te, które odpowiadają za dystrybucję, muszą nieustannie dostosowywać podejmowane przez siebie działania do zmian, jakie zachodzą na rynku. Ostatnie lata to czas przeobrażeń w wielu sektorach, w tym również w zarządzaniu gospodarką materiałową. Mamy do czynienia z nowymi technologiami, a wraz z nimi – ze zmianą podejścia do organizowania oraz optymalizowania tych procesów, które mają miejsce w magazynach.

Program magazynowy dla Android

Program magazynowy dla Android

Oferujemy przygotowanie i instalację platformy SQL Server i Reporting Services. Szybka inwentaryzacja magazynu za pomocą programu dla Android zapobiega powstawaniu braków. Umożliwia szybkie wykrycie nieprawidłowych ruchów magazynowych i nadużyć. Oprogramowanie magazynowe działa w czasie rzeczywistym co jest jedną z jego największych zalet. Dobre programy magazynowe o wysokiej wydajności sprzętowej i systemowej pozwalają na pełną kontrolę wszystkich towarów będących w magazynie w dowolnym momencie działania systemu.

SoftwareStudio warehouse management system

Baza danych Microsoft SQL Server jest to nowoczesna baza danych oparta o technologię SQL. Jej użycie zapewnia wysoką stabilność i bezpieczeństwo systemu oraz szybkość działania w rozwiązaniach sieciowych. Magazynier musi wszystkie towary odnaleźć, posortować, następnie włożyć do kartonu i odznaczyć z listy. Przy mniejszych zamówieniach, z których każdy realizowany jest pojedynczo, koszty magazynu mogą nawet przewyższać zyski. Dlatego konieczne jest wdrażanie rozwiązań, które nie tylko przyspieszą pracę, ale pozwolą wyeliminować wszelkie błędy, np. źle wysłanego towaru.

System do magazynu

System do magazynu

Nasze aplikacje działające przez przeglądarkę internetową przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows, oferują przyjazny interfejs użytkownika. Wskaźnik produktywności magazynowania pozwala określić efektywność wykorzystania zasobów w procesie magazynowania. Można wyznaczyć ilościowy i wartościowy wskaźnik produktywności magazynowania. Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet.

10 powodów, aby wdrożyć System magazynowy !

Uwierzytelnienie użytkownika wymaga jakiejś formy formy sprawdzania referencji, którymi legitymuje się użytkownik aplikacji program magazynowy i terminal casio dt-x8. Odpowiednie wyposażenie magazynu jest bardzo istotne, ponieważ to właśnie dzięki temu większość procesów może odbywać się szybko oraz precyzyjnie. Zdecydowanie najważniejsze w każdym magazynie są odpowiednio dobrane regały, na których odbywa się składowanie towaru. Nowoczesny system magazynowy obejmuje rozwiązania działające nie tylko bezpośrednio w magazynie, ale dostarcza informacji przez Internet wszystkim współpracującym kontrahentom. 10 powodów, aby wdrożyć Program magazynowy !

Aplikacja online dla magazynów wysokiego składowania program magazynowy i terminal casio dt-x8

System magazynowy online

Pierwszym zadaniem systemu zabezpieczeń jest uwierzytelnienie, czyli informacja kim jest osoba która się loguje i skąd program ma wiedzieć, że jest to naprawdę ta osoba. Odbiór jakościowy przesyłki, polega na sprawdzeniu jakości dostarczonego towaru. Badanie takie może obejmować całą partię dostarczonego towaru, jak również może być ono wyrywkowe i obejmować losowo wybrane produkty z danej partii. Podczas kontroli jakościowej, w pierwszej kolejności należy sprawdzić charakterystyczne cechy danego towaru (kształt, rozmiar, waga itd.), a następnie porównać je do norm, które są dla takowego towaru wyznaczone. Sieci handlowe potrzebują mieć szybki i pewny dostęp do informacji o dostępnych stanach magazynowych, a to zapewnić może zintegrowany system magazynowy online.

System online do obsługi magazynów

Charakter i konstrukcja baz relacyjnych pozwalają na przechowywanie i operowanie na ogromnych ilościach danych z dużą szybkością oraz dostępnością. Podczas opracowania interfejsu systemu do obsługi magazynów, szczególny nacisk położyliśmy na jego intuicyjność i prostotę obsługi. Upraszcza to proces wdrożenia pracowników magazynu w nowy system, ale także zwiększa efektywność ich pracy. Magazynierzy wyposażeni w skanery kodów kreskowych realizują zadania wyłącznie w oparciu o polecenia systemu WMS.

SoftwareStudio program magazynowy program magazynowy i terminal casio dt-x8

System WMS.net prezentacja

System WMS.net prezentacja

Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Funkcjonalności informatycznego systemu magazynowego klasy WMS z zakresu administrowania magazynem umożliwiają wykonywanie szybkiej inwentaryzacji. Ponadto zapewniają monitorowanie i płynne zarządzanie zasobami oraz zapewniają w pełni elektroniczny obieg dokumentów w obrębie przedsiębiorstwa, pozwalając na ograniczenie dokumentacji papierowej do niezbędnego minimum.

W jaki sposób System zarządzania magazynem WMS koordynuje pracę magazynierów?

Licencjonowanie komercyjne dostępne jest w wersji na użytkownika lub na procesor, bez limitu ilości użytkowników. Wdrożenie magazynowego systemu informatycznego w firmach, często jest podyktowane koniecznością usprawnienia procesu kompletacji zamówień. Program wskazuje magazynierowi zoptymalizowaną ścieżkę kompletacji wszystkich zamówionych pozycji, dzięki czemu kompletacja przebiega o wiele wydajniej niż w przypadku realizowania jej tradycyjną metodą. System zarządzania magazynem WMS można wdrożyć zarówno lokalnie w pojedynczym magazynie, jak i centralnie w chmurze prywatnej do obsługi wielu magazynów w różnych lokalizacjach – struktura rozproszona. W jaki sposób Program magazynowy koordynuje pracę magazynierów?

Magazynowy system informatyczny dla SAP program magazynowy i terminal casio dt-x8

Czy Systemy magazynowe klasy WMS można używać na telefonach?

Sieć www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Problematyka dotycząca współczesnych magazynów to zbyt niski poziom przepływu informacji. Zazwyczaj negatywnie rzutuje na działanie całego procesu logistycznego. Komplikuje to pracę uzależnionej od magazynu produkcji. Dla codziennej pracy znaczenie ma również sprawna wymiana danych, a wszystko to wymaga ujednoliconych standardów przekazywania informacji. Czy Program magazynowy można używać na telefonach?

Systemy wysokiego składowania

Wizerunek profesjonalnej firmy, czyli najnowsze dostępne na rynku oprogramowanie dla serwerów posiada też zaawansowane i wygodne aplikacje służące do monitorowania działalności firmy. Wiele jest powodów, aby program magazynowy i terminal casio dt-x8 wdrożyć we własnym magazynie.Spodziewasz się, że systemy wysokiego składowania pozwalają przyjmować oraz wydawać towary po numerze partii. Umożliwiają łatwe drukowanie etykiet na asortyment, a także zaawansowaną obsługę kodów kreskowych. System może działać autonomicznie, nie wymaga integracji z systemem nadrzędnym. Mimo to istnieje możliwość integracji z systemem ERP lub dostawcy.

WMS program

W środowisku .NET można tworzyć oprogramowanie działające po stronie serwera internetowego (IIS). Dlatego właśnie opracowaliśmy program magazynowy i terminal casio dt-x8. Dobry WMS program możesz wybrać kierując się kryterium jakościowym lub cenowym. Jeżeli cena jest ważna to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, ale wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Mówiąc o oczekiwaniach, jakie stawia się gospodarce magazynowej nie można nie wspomnieć także o tym, że oprogramowanie zarządzające nią powinno umożliwiać ewidencję zamówień dostaw. Taka ewidencja skraca czas niezbędny na obsługę przyjęć przyczyniając się jednocześnie do minimalizacji tych błędów, za które odpowiada szeroko rozumiany czynnik ludzki. System znacznie szybciej niż konkretni magazynierzy może wykrywać choćby braki towarów.

Zalety systemu magazynowego WMS.net

Warto wdrożyć Zalety systemu magazynowego WMS.net w magazynie wysokiego składowania.

Jeżeli Państwa aplikacje działają zbyt wolno z powodu gromadzenia coraz większej ilości danych to można rozważyć zmianę oprogramowania albo podjąć wysiłki optymalizacji baz danych. Magazyn wysokiego składowania to budynek, który ma wysokość powyżej 12 m. Podana wysokość jest liczona od poziomu terenu przy najniższym wejściu do budynku do górnej płaszczyzny stropu. Efektywność funkcjonowania magazynu zależy od podziału, wzajemnego położenia i zagospodarowania stref funkcjonalnych. Wdrożenie magazynowego systemu informatycznego w firmach, często jest podyktowane koniecznością usprawnienia procesu kompletacji zamówień. Program wskazuje magazynierowi zoptymalizowaną ścieżkę kompletacji wszystkich zamówionych pozycji, dzięki czemu kompletacja przebiega o wiele wydajniej niż w przypadku realizowania jej tradycyjną metodą. Warto wdrożyć Program magazynowy w magazynie wysokiego składowania.

Zarządzanie magazynem

Podniesienie poziomu zarządzania firmą, przez nieszablonowe rozwiązania optymalizujące wykorzystanie zasobów informacyjnych klienta. Jak możesz program magazynowy i terminal casio dt-x8 wykorzystać w magazynie wysokiego składowania?Program daje możliwość zarządzania magazynem w sytuacji lokowania przyjmowanych towarów w zależności od objętości, wagi, rozmiaru palety, rodzaju lokalizacji. Studio WMS.net to aplikacja przeznaczona do ewidencji ilościowo-wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Ogromne magazyny i centra dystrybucyjne od wielu lat wykorzystują profesjonalne systemy WMS (Warehouse Management Systems), by efektywnie zarządzać codziennymi zadaniami. Nowoczesna technologia wsparta kodami kreskowymi, terminalami radiowymi lub systemem Voice Picking (polecenia głosowe) pozwala na pełną kontrolę pracy i przepływu towarów w magazynie.

Aplikacje magazynowe WMS program magazynowy i terminal casio dt-x8

Więcej na temat Program magazynowy i terminal Casio DT-X8

Casio DT-X8

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?
Casio DT-X8
program do magazynu
SAdam

WMS program magazynowy

WMS program możesz wybrać kierując się kryterium jakościowym lub cenowym. Jeżeli cena jest ważna to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem. Wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Kolektory danych z systemem Android także mogą używać WMS program magazynowy. Zastosowanie systemu informatycznego w gospodarce magazynowej przyśpiesza operacje związane z wystawianiem dokumentów obrotu towarowego. Usprawnia prace z przypisywaniem określonemu adresowi w przestrzeni składowej.

oprogramowanie magazynowe
SAdam

Gospodarka magazynowa WMS

Softwarestudio rozwija swoje oprogramowanie równolegle na obie platformy: Windows i Android. Docelowo rozwój aplikacji magazynowej dla Windows zostanie wstrzymany. Jeżeli państwa firma planuje zakup urządzeń to proponujemy wybór terminali zebra (motorola) z systemem Android.

magazyny okna czasowe
SAdam

Uruchomienie magazynu

Zwirtualizowane centra danych z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne. Organizacje IT i dostawcy usług hostingowych oferują model IaaS (infrastruktura jako usługa), umożliwiający klientom korzystanie z bardziej elastycznych wirtualnych infrastruktur. SoftwareStudio oferuje program do zarządzania magazynem, który skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie.

Priorytet
SAdam

Priorytet

Program magazynowy WMS.net umożliwia wygodne zarządzanie zleceniami wydania ZWZ. Dzięki funkcji Priorytet, jesteśmy w stanie zmienić priorytet w dokumencie bez potrzeby jego edycji. Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć odpowiedni dokument i uruchomić polecenie Priorytet. Wówczas pojawi się nowe okno, gdzie można dokonać niezbędnych zmian.

Kartoteki kontrahentów

W programie magazynowym CMMS, w sekcji Kartoteki, znajduje się pozycja menu „Kontrahenci”. Po wybraniu tej opcji, pojawia się submenu, które zawiera rejestr dostawców, producentów oraz serwisów. Submenu to umożliwia łatwy dostęp do poszczególnych kartotek kontrahentów, co ułatwia zarządzanie danymi i informacjami z nimi związanymi.

system WMS Przyjęcia zewnętrzne
Joanna Ciebień

Przyjęcia zewnętrzne

Przyjęcia zewnętrzne rejestrowane są przez dokument PZ. Dokumenty PZ generowane są dla zleceń przyjęcia. Asortyment przyjmowany jest do strefy przyjęcia. Ze strefy przyjęcia wykonywane jest przesunięcie do strefy składowania.