Casio DT-X8

Casio DT-X8 to terminal, który wyróżnia się nie tylko swoją nowoczesną konstrukcją, ale przede wszystkim doskonałą ergonomią. Już na pierwszy rzut oka zauważymy jego pofalowaną w kształcie litery S konstrukcję, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania.

Wymagania stawiane najlepszym systemom magazynowym

Casio DT-X8 - Doskonała Ergonomia

Casio DT-X8 to nie tylko ergonomiczny, ale także wydajny terminal. Dzięki temu urządzeniu możesz szybko i sprawnie przeprowadzać różnego rodzaju operacje związane z logistyką magazynową, awizacją transportów, gospodarką narzędziową, czy też zarządzaniem paletami.

Terminal Casio DT-X8 to przykład urządzenia, które jest zgodne z zasadami projektu skoncentrowanego na człowieku. Rozszerzone, łatwo dostępne klawisze podstawowych funkcji sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest niezwykle intuicyjna. Możesz go obsługiwać jedną ręką, co jest szczególnie przydatne podczas skanowania, zarówno z rękawiczkami, jak i bez nich.
Wnioski są jasne – Casio DT-X8 to doskonałe połączenie funkcjonalności i komfortu obsługi, które znacznie ułatwia pracę w różnych dziedzinach, takich jak logistyka czy gospodarka narzędziowa.

Casio DT-X8

Już pierwsze spojrzenie, na pofalowaną w kształcie litery S konstrukcję terminala Casio DT-X8, sugeruje doskonałą ergonomię. Jest to kolejne urządzenie opracowane przez Casio zgodnie z zasadami projektu skoncentrowanego na człowieku. Rozszerzone, łatwo dostępne klawisze podstawowych funkcji sprawiają, że urządzenie łatwo obsługuje się jedną ręką. Szczególnie podczas skanowania – z lub bez rękawiczek.

Opcjonalny CMOS-Imager czyta wiele kodów 1D i 2D, w tym najnowsze GS1-DataBar i kody QR. Trzy ergonomiczne przyciski skanowania – jeden w środku i po jednym z lewej i prawej strony obudowy – umożliwią zarówno prawo jak i leworęcznym użytkownikom trzymanie urządzenia w różnych pozycjach pracy, jak też pracy przy jak najmniejszym ruchu dłoni i palców. Skanowanie przebiega ku dołowi, a to gwarantuje, że proces ten przebiega bardzo szybko i intuicyjnie.

Skanowanie za pomocą Casio-DT-X8

W przypadku sąsiedztwa innych kodów kreskowych , ogniskowa lasera skupia się na jednym i pokazuje użytkownikowi, który kod kreskowy jest skanowany przez krótkie jego podświetlenie na czerwono. Potwierdzaniem procesu skanowania jest funkcja wibracji, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Terminal radiowy Casio DT-X8 wyposażony jest w procesor PAX320 o częstotliwości 624-MHz, 128 MB RAM,  z pamięcią 256 MB, wykorzystując  system Windows Embedded CE 6.0 R3. Z potężnym litowo-jonowym akumulatorem  2860mAh , to lekkie urządzenie, które waży tylko 280g, może pracować do 18 godzin.

Terminal Casio DT-X8 przeznaczony jest do skanowania i to szybkiego skanowania w trudnych warunkach. Sięgnij po nowy terminal Casio DT-X8, który został do tego stworzony. Casio DT-X8 zachwyca zwolenników  małych, lekkich i ergonomicznych urządzeń  przenośnych, jak również tych, którzy przede wszystkim stawiają na niezawodności i trwałości. DT-X8 został opracowany specjalnie do ciężkich warunków pracy w magazynach. Celem dla japońskich programistów  było wyprodukowanie urządzenia o doskonałej ergonomii, sprawdzającego się w trudnych warunkach, a przy tym optymalnie funkcjonalnego. Z jednej strony, DT-X8 jest znacznie bardziej zwarty niż tradycyjne terminale ręczne dla magazynów, a z drugiej strony, jest oczywiście bardziej wytrzymały niż inne urządzenia o podobnych wymiarach.

Odporność na wstrząsy

Casio DT-X8 jest odporny na wstrząsy oraz upadek z wysokości 3 metrów na beton. Całkowicie odpowiada to wysokościom spadku, które zwykle występują w magazynie. Terminal odporny jest na kurz i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie zgodnie z IP67 i działanie w temperaturach do-20C. To gwarantuje, że urządzenie może być stosowane na zewnątrz przez cały rok. Urządzenie nie ma problemu z działaniem w trudnych warunkach – chłodniach, w wilgoci, a w szczególności w warunkach kurzu i brudu.

Dotykowy Ekran

Wysoki kontrast koloru wyświetlacza DT-X8 z podświetleniem LED pozwala na łatwe wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy. Użytkownik może użyć w tym celu klawiszy, lub przechwycić podpis na samym wyświetlaczu. Wyjątkowo przezroczysty wyświetlacz BlanView zapewnia optymalną czytelność w ciemności i przy silnym świetle słonecznym, zapewniając przy tym niezwykle niskie zużycie energii.

Bezprzewodowa komunikacja

Dla wymiany danych DT-X8 został  wyposażony w Bluetooth 2.0 z EDR, WLAN (IEEE802.11b/g) i WAP2 z szyfrowaniem w standardzie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, użytkownicy mogą obsługiwać połączenia VOIP i nagrywać notatki głosowe.

źródło: Zibi Sp. z o.o.

Program magazynowy i terminal Casio DT-X8. MS SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer.

Program magazynowy i terminal Casio DT-X8

Aplikacja magazynowa

Przekroczenie ram czasowych i budżetowych projektu jest najczęściej spowodowane nieprecyzyjnymi lub niekompletnymi wymaganiami. Ponieważ potrafimy zrozumieć oczekiwania biznesu, dlatego realizujemy usługi analizy przedwdrożeniowej. Czy program magazynowy i terminal casio dt-x8 można używać na smartphonach?Odbiór ilościowy polega na sprawdzeniu ilości i stanu dostarczanego towaru, dlatego, aby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości związane z brakiem lub uszkodzeniem towaru w transporcie. Ilość dostarczonego towaru porównuje się z ilością zamówionego towaru oraz z ilością wykazaną w dokumentach towarzyszących dostawie. Aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu.

Aplikacja magazynowa Android program magazynowy i terminal casio dt-x8

Co wyróżnia Cechy wyróżniające program magazynowy ?

Z pomocą program magazynowy i terminal casio dt-x8 wiele wiodących na świecie firm utrzymuje przewagę nad konkurencją szybciej docierając na rynek. Dowolna liczba magazynów, towarów, kontrahentów, definiowanie własnych wydruków dokumentów. Ustalanie stanów alarmowych według zadanego kryterium dla towarów. Wykorzystanie technologii Microsoft do tworzenia oprogramowania dla magazynu jest zasadne, kiedy weźmie się pod uwagę pozycję firmy Microsoft na rynku MSP. Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, VMware i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. Co wyróżnia Program magazynowy ?

Cloud WMS program magazynowy i terminal casio dt-x8

Dlatego Czy potrzebny jest w magazynie WMS? warto odkrywać możliwości!

Charakter i konstrukcja baz relacyjnych pozwalają na przechowywanie i operowanie na ogromnych ilościach danych z dużą szybkością oraz dostępnością. program magazynowy i terminal casio dt-x8 ?WMS oferuje zakres funkcjonalny: struktura miejsc magazynowych; definiowanie parametrów logistycznych. Zlecenia do dostawców i przyjęcia magazynowe; kontrola jakościowa i ilościowa towaru. Automatyczna identyfikacja za pomocą kodów kreskowych i RFID. Automatyczny lub manualny przydział miejsc składowania; kompletacje wysyłek czy crossdocking. Inwentaryzacje i zarządzanie partiami i datami przydatności; partii oraz nośników magazynowych. I w końcu zarządzanie wózkami widłowymi. Dlatego Program magazynowy warto odkrywać możliwości!

Casio DT-X8

Casio DT-X8 to nie tylko ergonomiczny, ale także wydajny terminal. Dzięki temu urządzeniu możesz szybko i sprawnie przeprowadzać różnego rodzaju operacje związane z logistyką magazynową, awizacją transportów, gospodarką narzędziową, czy też zarządzaniem paletami.
Casio DT-X8
WMS SoftwareStudio
SAdam

WMS SoftwareStudio

SoftwareStudio stworzyło system WMS, który spełnia wszystkie potrzeby magazynów, także tych wysokiego składowania. Do tej pory zaufało nam wiele firm, które wskazują na obniżenie kosztów związanych z pracą magazynu. Kontrola wszystkich procesów (transportów między magazynami, zmiany rozmieszczeń w magazynie, ustalania lokalizacji asortymentu oraz palet, szybka identyfikacja miejsc i danych dotyczących produktów i wiele innych) dzięki programowi od SoftwareStudio jest o wiele lepiej zorganizowana i pozwala na przechowywanie i przeglądanie dokumentacji w wygodny sposób Online.

Usługi informatyczne programy na zamówienie
SoftwareStudio

Usługi informatyczne programy na zamówienie

Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Aplikacje Windows – programy Forms Edition Tworzymy programy wg potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego.

Ewidencja rezerwacji ramp
Adam Potomski

Ewidencja rezerwacji ramp

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie logistyki i magazynowania, efektywne zarządzanie przestrzenią i czasem dostępnych ramp załadunkowych staje się kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Rozwiązania oferowane przez ProgramMagazyn.pl w zakresie ewidencji rezerwacji ramp zapewniają nie tylko optymalizację procesów magazynowych, ale również znacząco poprawiają współpracę z kontrahentami.

Zlecenia wydania
Joanna Ciebień

Zlecenia wydania

Studio WMS.net, stworzone przez firmę SoftwareStudio, to potężne i zaawansowane oprogramowanie magazynowe, które ma za zadanie zrewolucjonizować zarządzanie Twoim magazynem. Nasza aplikacja WMS (Warehouse Management System) to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia Ci kontrolowanie, nadzorowanie i optymalizowanie wszelkich procesów związanych z przechowywaniem i wydawaniem towarów.

Notatki
SAdam

Notatki

W programie magazynowym Studio WMS.net istnieje możliwość dodawania notatek, które mogą być przydatne do rejestrowania istotnych informacji. Poniżej opisujemy, jak korzystać z funkcji dodawania notatek w tym programie.

Kartoteki pracowników
Joanna Ciebień

Kartoteki pracowników

Kartoteki pracowników w programach magazynowych oraz CMMS Utrzymanie Ruchu są nie tylko miejscem gromadzenia danych personalnych, ale również stanowią podstawę do podejmowania decyzji związanych z rekrutacją, szkoleniami, przydziałem zadań, oceną wydajności oraz planowaniem długoterminowym. Dzięki nim, zarządzanie personelem staje się bardziej efektywne, a procesy magazynowe oraz utrzymania ruchu są zoptymalizowane.