Google Plus, Facebook oraz Youtube

GOOGLE PLUS, FACEBOOK ORAZ YOUTUBE – Chcemy docierać do bardzo wielu osób z informacjami o naszych rozwiązaniach, dzielić się pasją dla nowoczesnych internetowych technologii informatycznych, dlatego staramy się udzielać w wielu znanych portalach i miejscach z których mogą korzystać nasi klienci, użytkownicy oraz młodzież która poznaje i uczy się programów.

Większość producentów oprogramowania nie docenia naszym zdaniem siły, możliwości oraz potrzeb związanych z dzieleniem się informacjami dotyczącymi systemów informatycznych. Czasu gdy napisanie programu wystarczyło, aby go sprzedać dawno odeszły, nigdy też nie przyjęły się rozwiązania oparte o wydawanie dużych książek i instrukcji. Próby takie podejmowali najwięksi producenci oprogramowania i ich książki można było nabyć w księgarniach. Takie podejście było dobre przy oferowaniu programu księgowego, gdzie użytkownikiem programu był księgowy, którego wiedza i doświadczenie w obsłudze komputera było niewielkie, a on sam często miał swoje lata pracy za sobą.
Intensywne wykorzystywanie internetu i aplikacji internetowych od ponad 10 lat szczególnie przez młodych ludzi powoduje, że dostęp do wiedzy potrzebny jest w formie szybkiej i bezpłatnej.
Wykorzystanie filmów umieszczanych na Youtube, stron działających w ramach Google Plus czy Facebook powoduje, że docieramy do dużej liczby odbiorców, których możemy zainteresować naszymi rozwiązaniami.
Zapraszam więc w imieniu zarządu i pracowników do oglądania i czytania o aplikacjach o rozwiązaniach internetowych dla firm oferowanych przez SoftwareStudio

Większość producentów oprogramowania nie docenia naszym zdaniem siły, możliwości oraz potrzeb związanych z dzieleniem się informacjami dotyczącymi systemów informatycznych. Czasu gdy napisanie programu wystarczyło, aby go sprzedać dawno odeszły, nigdy też nie przyjęły się rozwiązania oparte o wydawanie dużych książek i instrukcji. Próby takie podejmowali najwięksi producenci oprogramowania i ich książki można było nabyć w księgarniach. Takie podejcie było dobre przy oferowaniau programu księgowego, gdzie użytkowinkiem programu był księgowy, którego wiedza i doświadczenie w obsłudze kompuetra było niewielkie, a on sam często miał swoje lata pracy za sobą.

Intensywne wykorzystywanie internetu i aplikacji internetowych od ponad 10 lat szczególnie przez młodych ludzi powoduje, że dostęp do wiedzy potrzebny jest w formie szybkiej i bezpłatnej.

Wykorzystanie filmów umieszczanych na Youtube, stron działających w ramach Google Plus czy Facebook powoduje, że docieramy do dużej liczby odbiorców, których możemy zainteresować naszymi rozwiązaniami.

Zapraszam więc w imieniu zarządu i pracowników ;do oglądania i czytania o aplikacjach o rozwiązaniach internetowych dla firm oferowanych przez SoftwareStudio

 

Adam Siemiątkowski

 

prezes zarządu

 

SoftwareStudio

;

Facebook StudioSystem

Strona z informacjami dotyczącymi platofrmy StudioSystem na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Blog ERP

Strona udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programów ERP np. enova.

Facebook Magazyn

Strona z informacjami dotyczącymi programu magazyn WMS.net prowadzona na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Google Plus Enova

Strona z opisem systemu enova działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google.

Facebook CMMS

Strona z informacjami dotyczącymi programu CMMS.net dla służb utrzymania ruchu na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Blog SoftwareStudio

Storna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programów ERP np. enova.

Youtube Dokumenty

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu archiwizacji dokumentów, oprogramowanie Studio Dokumenty.net

Youtube CMMS

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, oprogramowanie Studio CMMS.net

Blog Magazyn

Witryna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programu do magazynu wysokiego składowania.

Facebook Reklamacje

Strona z informacjami dotyczącymi platformy Reklamacje.net na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Google Plus Magazyn WMS

Strona z opisem systemu magazyn WMS.net działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google.

Youtube Narzędziownia

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu wypożyczania przez pracowników narzędzi pracy, oprogramowanie Studio Narzędziownia.net

Blog Narzędziownia

Witryna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programu do prowadzenia narzędziowni – wypożyczalni.

Google Plus CMMS

Strona z opisem systemu CMMS.net dla Służb Utrzymania Ruchu działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google.

Facebook Narzędziownia

Strona z informacjami dotyczącymi programu Narzędziownia.net prowadzona na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Youtube Magazyn WMS.net

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu ddo prowadzenia gospodarki magazynowej w magazynie wysokiego składowania, oprogramowanie Studio magazyn WMS.net

Facebook Enova

Strona z informacjami dotyczącymi programu enova na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań.

Google Plus Narzędziownia

Strona z opisem systemu Narzędziownia.net działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalgoowanym do platformy google.

]]>