Chcemy docierać do bardzo wielu osób z informacjami o naszych rozwiązaniach, dzielić się pasją dla nowoczesnych internetowych technologii informatycznych. Dlatego też staramy się udzielać w wielu znanych portalach społecznościowychi miejscach z których korzystają ludzie każdego dnia w tym nasi klienci, użytkownicy oraz młodzież która poznaje i uczy się programów.

Większość producentów oprogramowania nie docenia naszym zdaniem siły, możliwości oraz potrzeb związanych z dzieleniem się informacjami dotyczącymi systemów informatycznych. Czasu gdy napisanie programu wystarczyło, aby go sprzedać dawno odeszły. Nigdy też nie przyjęły się rozwiązania oparte o wydawanie dużych książek i instrukcji.

Próby takie podejmowali najwięksi producenci oprogramowania i ich książki można było nabyć w księgarniach. Takie podejście było dobre przy oferowaniu programu księgowego, gdzie użytkownikiem programu był księgowy. Jego wiedza i doświadczenie w obsłudze komputera były niewielkie, a on sam często miał swoje lata pracy za sobą.
Intensywne wykorzystywanie internetu i aplikacji internetowych od ponad 10 lat szczególnie przez młodych ludzi powoduje, że dostęp do wiedzy potrzebny jest w formie szybkiej i bezpłatnej.
Wykorzystanie filmów umieszczanych na Youtube, stron działających w ramach Google czy Facebook powoduje, że docieramy do dużej liczby odbiorców. Mamy nadzieje, że możemy zainteresować Ich naszymi rozwiązaniami.
Zapraszam więc w imieniu zarządu i pracowników do oglądania i czytania o aplikacjach oraz rozwiązaniach internetowych dla firm oferowanych przez SoftwareStudio

Adam Siemiątkowski

prezes zarządu SoftwareStudio

Facebook:

SoftwareStudio

Program magazyn WMS.net

Awizacje VSS.net

Reklamacje.net

Magazyn Narzędzi.net 

CRM.net

YouTube SoftwareStudio

BLOGSPOT SoftwareStudio

Niektóre z naszych strony:

https://www.softwarestudio.com.pl

https://www.softwarestudio.net.pl/

https://system.wms.net.pl/

https://magazyn.softwarestudio.com.pl/

https://magazyn.wysokiego.skladowania.pl/

https://reklamacje.net.pl/

WERSJE DEMONSTRACYJNE PROGRAMÓW