Systemy informatyczne

SoftwareStudio Sp. z o.o. oferuje systemy informatyczne oraz indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją Oferujemy usługi w zakresie: tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Integracja posiadane przez Państwa oprogramowania z tworzonymi aplikacjami, celem jest osiągnięcie jak największej funkcjonalności programów.

Programowanie w Windows opieramy zarówno na standardowych kontrolkach środowiska VS jak i dodatkowych zaawansowanych rozwiązaniach innych producentów. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych.

 

system informatyczny enova
system informatyczny

W naszej ofercie dla klientów biznesowych znajdują się usługi związane z hostingiem. Ponadto oferujemy rozwiązania wirtualizacji w opraciu o serwery wirtualne VMware oraz Windows Azure. Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform, ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe.

Programy Informatyczne

Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Gdy jednak możliwości takich narzędzi stają się niewystarczające lub osoba nimi zajmująca się ma za małą wiedzę i doświadczenie, wówczas można zwrócić się do naszej firmy i zamówić: napisanie dedykowanego programu na własne potrzeby.

 

System Utrzymania Ruchu 

Rolą służb utrzymania ruchu jest utrzymanie maszyn i urzadzen w należytej sprawnosci, do tego celu można wykorzystać Informatyczny System Utrzymania Ruchu program Studio CMMS.net.

system utrzymania ruchu
system utrzymania ruchu

Zwykle tylko duże przedsiębiorstwa posiadają wyspecjalizowane działy utrzymania ruchu. Większość firm ogranicza sie do zatrudnienia mechaników potrzebnych przede wszystkim do przezbrajania i ustawiania maszyn, czasem elektryków lub automatyków. W przeciwieństwie do firm posiadajacych dział utrzymania ruchu czesto brak jest osób odpowiedzielnych za całokształt stanu parku maszynowego. Kiedy nastapi awaria, wypadek czy kontrola BHP nie powinno być wątpliwości kto odpowiada za wiedze o stanie maszyn, u kogo znajduja sie deklaracje zgodnosci, schematy, instrukcje.

 

 

 

Systemy informatyczne dla firm

60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5

+48 61 66 90 641

poznan@softwarestudio.com.pl
www.softwarestudio.com.pl