System zarządzania magazynem WMS

System do zarządzania magazynem (WMS – Warehouse Management System) zwiększa wydajność magazynu, redukuje koszty poprzez pełne wsparcie procesów logistycznych i eliminację błędów podczas kompletacji.

Dlatego istotną częścią wydajnego i nowoczesnego magazynu jest system WMS (program magazynowy) pracujący w czasie rzeczywistym.

https://plus.google.com/103695740765296863796

SoftwareStudio producent oprogramowania oferuje aplikacje opartą o MS SQL 2008 Server, działającą jako program Windows lub aplikacja webowa (przeglądarka internetowa) oraz moduł na terminal mobilny. Całość stanowi doskonały system zarządzania magazynem wysokiego składowania WMS, który znajduje zastosowanie w firmach handlowych, produkcyjnych oraz logistycznych.

System zarządzania magazynem WMS

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Informatyczny system zarządzania dla centrów magazynowych, ma za zadanie poprawić zarządzanie fizyczne i administracyjne przepływem materiałów, począwszy od wejścia do magazynu do ostatecznego wyjścia. Proces obsługi magazynu musi się opierać na ciągłym planowaniu, zapewniać ogólny nadzór nad operacjami i kontrolę nad produktami w czasie rzeczywistym.

system zarządzania magazynem WMS

Optymalizacja procesów magazynowych jest o tyle trudna, że większość prac w magazynie wykonywana jest w ruchu – z dala od komputerów stacjonarnych. Pracownicy nie otrzymują na bieżąco istotnych informacji i sami nie są w stanie na bieżąco raportować zakresu wykonanych przez siebie prac. W rezultacie powstają błędy, które rzutują bezpośrednio na jakość obsługi klienta. Rozwiązaniem większości problemów magazynowych jest Zintegrowany System Zarządzania Magazynem – Studio Magazyn WMS,net, który pozwala na osiągnąć wysoką efektywność działania magazynu poprzez optymalizację procesów magazynowych oraz zapewnić pracownikom wysoki komfort pracy.

Zdjęcia dla system zarządzania magazynem WMS

Systemy informatyczne

SoftwareStudio Sp. z o.o. oferuje usługi i systemy informatyczne.

systemy informatyczne
systemy informatyczne
[page_title]