Program magazynowy DEMO

Wielu producentów programów magazynowych udostępnia wersje demonstracyjne swoich produktów.

Użytkownik przed zakupem mógł zapoznać się nie tylko z zakresem funkcjonalnym oprogramowania, ale także ocenić przydatność i łatwość obsługi.

Wielu użytkowników posiada wieloletnie przyzwyczajenia co do sposobu obsługi programów, łatwości interpretacji informacji wyświetlanych na ekranie czy na wydrukach. Zdarza się jednak, że producenci programów komputerowych  zamiast udostępniać wersje demonstracyjne swoich programów, pokazują ich funkcjonalność za pomocą prezentacji multimedialnych. Filmów czy animacji.

Ważnym elementem w testowaniu oprogramowania wersji demonstracyjnej  jest wydajność, szczególnie tam gdzie przewidywane jest spore obciążenie serwera aplikacji. Jeżeli program ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów. Wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem.

Niestety sama technologia oprogramowania nie gwarantuje dużej wydajności. Gdyż nieumiejętne programowanie lub niewłaściwa konfiguracja serwera może spowodować znaczny spadek wydajności aplikacji. Program magazynowy DEMO.

Program magazynowy DEMO” class=”wp-image-22045″/>

Program do prowadzenia magazynu

Podstawą rozwiązań SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową. Korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in Chrome, Safarii i FireFox.

Wersja demonstracyjna

 Program magazynowy DEMO

Pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu.

Magazyn WMS.net

Personalizacja WMS
Personalizacja WMS

Na rynku istnieją różne systemy magazynowe służące sprawniejszej kontroli wszystkich prac i procesów zachodzących w danym magazynie. Jednak to właśnie SoftwareStudio proponuje swoim kliento…

Zarządzanie magazynem Online
Zarządzanie magazynem Online

Na rynku można znaleźć wiele systemów magazynowych. Współcześnie najwygodniejsze jest zarządzanie magazynem Online. Umożliwia to program WMS SoftwareStudio Zarządzanie magazynem Online -…

Program do magazynu
Program do magazynu

Nowoczesny program do magazynu można uruchamiać na urządzeniach z systemem Android lub w przeglądarce internetowej. Dlatego też tak łatwo jest zarządzać różnymi magazynami należącymi do t…