Program magazynowy DEMO

Wielu producentów programów magazynowych udostępnia wersje demonstracyjne swoich produktów.

Użytkownik przed zakupem mógł zapoznać się nie tylko z zakresem funkcjonalnym oprogramowania, ale także ocenić przydatność i łatwość obsługi.

Wielu użytkowników posiada wieloletnie przyzwyczajenia co do sposobu obsługi programów, łatwości interpretacji informacji wyświetlanych na ekranie czy na wydrukach. Zdarza się jednak, że producenci programów komputerowych  zamiast udostępniać wersje demonstracyjne swoich programów, pokazują ich funkcjonalność za pomocą prezentacji multimedialnych, filmów czy animacji.

Ważnym elementem w testowaniu oprogramowania wersji demonstracyjnej  jest wydajność, szczególnie tam gdzie przewidywane jest spore obciążenie serwera aplikacji. Jeżeli program ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem.

Niestety sama technologia oprogramowania nie gwarantuje dużej wydajności, gdyż nieumiejętne programowanie lub niewłaściwa konfiguracja serwera może spowodować znaczny spadek wydajności aplikacji.

Program do prowadzenia magazynu

Podstawą rozwiązań SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową. Korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in Chrome, Safarii i FireFox.

Wersja demonstracyjna

 PROGRAMU MAGAZYNOWEGO

Pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu.

Magazyn WMS.net