Oprogramowanie Microsoft Office 2010 umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz osiąganie zdumiewających wyników.

Aplikacje pakietu Office w przeglądarce – aplikacje Microsoft Office Web Apps umożliwiają wykonywanie większej liczby zadań w dowolnym miejscu (w biurze, w domu lub w podróży) i czasie. Są to wygodne dodatki do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote obsługiwane w trybie online, które pozwalają w łatwy sposób wyświetlać i edytować dokumenty oraz uzyskiwać do nich dostęp bezpośrednio w przeglądarce sieci Web. Aplikacje Office Web Apps w usłudze SkyDrive są dostępne bezpłatnie.

Tworzenie wyróżniających się raportów i prezentacji jest teraz łatwiejsze dzięki narzędziom pozwalającym na kreatywne przetwarzanie pomysłów. Dostęp do plików programu Office za pomocą przeglądarki sieci Web lub telefonu z systemem Windows pozwala na utrzymanie łączności z projektami nawet wtedy, gdy jest się z dala od własnego komputera1. Dzięki funkcjom jednoczesnego udostępniania, edytowania i przeglądania plików można wydajnie współpracować z osobami z innych obszarów geograficznych i stref czasowych.

Microsoft Word 2010

Program Word 2010 pomaga tworzyć i organizować dokumenty w sposób wydajniejszy, efektywniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jego ulepszone funkcje pozwalają na tworzenie dokumentów o profesjonalnym standardzie i zapisywanie ich online do wspólnego edytowania i współdzielenia z prawie każdej przeglądarki internetowej. Twoje dokumenty są zawsze pod ręką, żebyś mógł zapisać swoje najlepsze pomysły gdziekolwiek jesteś w dowolnym czasie.

 

Microsoft PowerPoint 2010

Prezentacja za pomocą programu Microsoft PowerPoint (PPT) 2010 to więcej niż kiedykolwiek wcześniej możliwości tworzenia. Nowy PowerPoint umożliwia nam także lepszą wymianę prezentacji, a także ulepszoną edycję wideo i obrazów oraz urzekające publiczność efekty prezentacji. Pracuj równocześnie z innymi osobami online i otwieraj swoje prezentacje z dowolnego miejsca.

Microsoft OneNote 2010

Program Microsoft OneNote 2010 to najlepsze miejsce do przechowywania i współdzielenia tekstu, obrazów, filmów i notatek audio, aby przechowywać przemyślenia, pomysły i informacje pod ręką. Współdziel i edytuj notatniki z osobami w Twojej sieci – i trzymaj je dostępne z dowolnego połączonego urządzenia.

Microsoft Outlook 2010

Poczta w programie Outlook 2010 to narzędzia spełniające wszystkie potrzeby komunikacji w pracy, domu i szkole. Począwszy od zaawansowanego sposobu organizowania poczty e-mail, wyszukiwania, komunikacji, jak i funkcji z zakresu sieci społecznościowych po przeprojektowany interfejs, pomoże Ci pracować efektywnie, oraz pozostawać w ciągłym kontakcie z siecią kontaktów prywatnych i biznesowych.