Mobilne komputery używane w magazynach często nazywane są KOLEKTORAMI DANYCH to wytrzymałe urządzenia działające OnLine poprzez sieć WiFi lub LTE.

System operacyjny ANDROID działający w takim urządzeniu pozwala na wysoką ergonomię pracy magazynierów podczas ich codziennych obowiązków.

Kolektory danych dodatkowo łączą w jednej obudowie funkcje skanera kodów kreskowych, terminala do zdalnego zarządzania danymi w magazynie, a także telefonu i aparatu fotograficznego.

Kolektory danych przeznaczone są do masowego zbierania informacji, zastępując notesy i kartki papieru. Umożliwiają przy tym gromadzenie danych na temat produktów i transakcji w fabrykach oraz magazynach niezależnie od panujących tam warunków. Nowoczesne kolektory danych  są odporne na kurz, pył, działanie wody, jak również na upadki z wysokości ponad metra na betonową powierzchnię.


terminal-motorola-mc9190g
Terminal motorola MC9190g

Za pomocą kolektorów danych z systemem Android możliwie jest szybkie i wiarygodne zbieranie danych, przechowywanie ich w pamięci oraz przesyłanie na serwer. Umożliwiają także obróbkę zebranych danych, ich analizę oraz tworzenie raportów. Kolektory danych opcjonalnie współpracują z przenośnymi drukarkami etykiet i komputerami stacjonarnymi. Główne obszary zastosowań kolektora danych w magazynach to:

  •  kontrola przyjęć i wydań w magazynach,
  • kontrola przesyłek kurierskich,
  • zbieranie danych w procesach produkcyjnych,
  • wspieranie pracy przedstawicieli handlowych,
  • zbieranie zamówień,
  • inwentaryzacje,
  • kontrole środków trwałych.


Kolektor danych Android

Wykorzystanie kolektorów danych wyposażonych w system operacyjny Android daje producentom oprogramowania oraz użytkownikom więcej możliwości. Oprogramowanie magazynowe WMS oferowane przez SoftwareStudio charakteryzuje się otwartością na zmiany umożliwiając tym samym indywidualne dostosowanie aplikacji do potrzeb klienta spełniając jednocześnie wysokie wymagania stawiane przez naszą firmę pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. 

systemy-informatyczne-w-magazynie-logistycznym-Program-magazynowy-kody-kreskowe

SYSTEMY INFORMATYCZNE W MAGAZYNIE LOGISTYCZNYM

Program magazynowy kody kreskowe. OBSŁUGA INFORMATYCZNA PRZEDSIĘBIORSTW, czyli program do prowadzenia magazynu. Obsługa informatyczna przedsiębiorstw obejmuje pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.
SYSTEMY INFORMATYCZNE W MAGAZYNIE LOGISTYCZNYM

oprogramowanie-logistyka-magazynowa-System-magazynowy-online

Oprogramowanie logistyka magazynowa

System magazynowy online. Oprogramowanie magazynowe online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Nowoczesny program do magazynowania dostępny jest na kolektory z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową. Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android.
Oprogramowanie logistyka magazynowa

wms-program-magazynowy-Program-do-prowadzenia-magazynu

WMS program magazynowy

Program do prowadzenia magazynu. WMS program możesz wybrać kierując się kryterium jakościowym lub cenowym. Jeżeli cena jest ważna to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, ale wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Kolektory danych z systemem Android także mogą używać WMS program magazynowy.
WMS program magazynowy


Jakie kolektory danych dla programu magazynowego ?


Mobilne terminale w magazynie


Program magazynowy Android