Wydanie z magazynu

Transakcja wydań z magazynu na podstawie skanowania unikalnych kodów kreskowych znajdujących się na kartonach wyrobów gotowych ułatwia i przyśpiesza operacje związane z obsługą wydania oraz jednozacznie identyfikuje jaki wyrób gotowy został wydany do jakiego polecenia wydania – dokumentu Wz.

wydanie z magazynu skanowanie kodu kreskowego

 

W strefie wydań z magazynu na stanowisku z terminalem windows uruchomiona jest aplikacja na dużym ekranie. Operator za pomocą bezprzewodowego skanera kodów kreskowych skanuje numery unikalne (numery seryjne) kartonów umieszczone na wyrobie gotowym. Numer seryjny wyrobu jednoznacznie identyfikuje co (jaki to jest produkt) jest wydawane z magazynu. Dodawane pozycje są na dokumencie Wz w buforze, na koniec użytkownik programu może zatwierdzić dokument i zamknąć wydanie.

Unikalny numer seryjny zakodowany za pomocą kodu kreskowego znajdujący się na kartonie pozwala na identyfikację z czego (z jakich elementów) został wytworzony wyrób gotowy.

Rozwiązanie doskonale nadaje się dla firm produkcyjnych prowadzących gospodarkę magazynową wysokiego składowania oraz ewidencję wyrobów gotowych i półproduktów w oparciu o kody kreskowe.

 

 

Spis stron