Konfiguracja systemu pozwala na dostosowanie ustawień do potrzeb danego wdrożenia programu. Za pomocą modułu KONFIGURACJA możemy dowolnie przeprojektować i wygląd i układ menu, submenu, transakcji, wpływać na zakres informacji i sposób działania.

konfiguracja

Widoki SQL

Przeznaczone do konfiguracji widoków tabel i funkcji.

konfiguracja widoki

Konfiguracja Menu

konfiguracja menu
konfiguracja menu szczegóły

Konfiguracja SubMenu

konfiguracja submenu
konfiguracja submenu szczegóły

Konfiguracja Toolbarmenu

konfiguracja toolbarmenu
konfiguracja toolbarmenu szczegóły

Konfiguracja zakładek TABS

konfiguracja tabs

 Konfiguracja szczegółów DETAILS

konfiguracja details
konfiguracja details szczegóły

 Konfiguracja Insert Update

konfiguracja insert update
konfiguracja insert update szczegóły

Konfiguracja wyszukiwarki

konfiguracja wyszukiwarka
konfiguracja wyszukiwarka szczegóły

 Konfiguracja terminal

konfiguracja terminal
konfiguracja terminal użytkownicy

Konfiguracja importów z excel’a (XLS)

konfiguracja import excel
programy-wms-Oprogramowanie-magazynowe

Programy WMS

Oprogramowanie magazynowe. Oprogramowanie Asseco Wapro można wykorzystać w wielu branżach, zarówno handlowych jak i produkcyjnych. Data ważności, jeśli dla towaru wymagana jest informacja, partia towaru, jeśli dla towaru wymagana jest informacja. Dzięki temu program ten idealnie współpracuje z większością popularnych systemów. Tak jest w okolicach Łodzi (Stryków), Wrocławia (Bielany Wrocławskie, Kąty), Górnego Śląska (Chorzów, Gliwice) czy Poznania (Gądki, Komorniki) aby sprostać wymaganiom klientów i móc dostarczać im jak najbardziej aktualną i kompleksową wiedzę, należy zdecydować się na specjalizację poszczególnych centrów w określonych regionach kraju. Program magazynowy do obsługi magazynu wysokiego składowania można zintegrować z systemem Hermes SQL poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie online ponieważ program HermesSQL pracuje na bazie MS SQL 2008 Server tak samo jak program magazynowy. W wersji SQL r2 zmienił się standard plików rdl, które należy konfigurować za pomocą report builder w wersji 3. Film prezentuje system WMS w wersji 2016. Etap wdrażania oraz wstępnej eksploatacji systemu jest źródłem najbardziej istotnych informacji umożliwiających ocenę prawidłowości przyjętych rozwiązań i działania systemu.
Programy WMS

konfiguracja-menu-programu-magazynowego-Magazynowy-system-informatyczny

Konfiguracja MENU programu magazynowego

Magazynowy system informatyczny. Program udostępnia użytkownikom możliwość korzystania z kilku różnych sposobów związanych z nawigacją po programie za pomocą tzw. MENU. Każdy użytkownik programu może korzystać z innego sposobu prezentacji i nawigacji dostępnych w systemie, są to: menu klasyczne, outlook, desktop oraz transakcji. Konfiguracja MENU automatycznie zmienia sposób wyświetlania MENU w pozostałych trybach pracy. Dzięki temu administrator nadaje uprawnienia do MENU wskazując rodzaj transakcji, opis ikone, kolejność wyświetlania itp, a wszystkie MENU zmieniają się odpowiednio do ustawień. Konfiguracja MENU składa się z definicji GRUP przycisków, szczegółowych poleceń (transakcji) wywołujących poszczególne elementy programu. Ostatnim elementem jest konfiguracja skrótów dotyczy jednak to wyłącznie opcji Desktop.
Konfiguracja MENU programu magazynowego

wymagania-sprzęt-komputerowy-Magazynowy-system-informatyczny

Wymagania sprzęt komputerowy

Magazynowy system informatyczny. Do pracy oprogramowania wymagany jest komputer zgodny ze specyfikacjami podawanymi przez firmę Microsoft dla systemów Windows Vista Bussines, Windows 2003 Server, Windows 2008 Server. Szczegółowe informacje na stronie: http://www.microsoft.com/poland/sql/prodinfo/sysreqs/default.mspx. Do wydajnego działania aplikacji zalecany układ sprzętowy powinien zawierać podstawową jednostkę serwerową, z minimum jednym procesorem dwurdzeniowym, 1024 MB pamięci operacyjnej oraz szybkim dyskiem twardym np. w technologii SATA. Zalecane przez SoftwareStudio minimalna konfiguracja to: Procesor Intel Pentium; Pamięć RAM 1 GB; HDD 10 GB; Grafika > 800×600; Karta sieciowa 10/100 Mbit; Monitor kolorowy 17”. Do drukowania wymagane są urządzenia zgodne z systemem Windows (wymagane zainstalowanie sterownika drukarki).
Wymagania sprzęt komputerowy

wielojęzyczny-magazyn-System-zarządzania-magazynem-WMS

Wielojęzyczny magazyn

System zarządzania magazynem WMS. Rozwiązaniem problemu wielonarodowej współpracy na jednej wspólnej platformie informatycznej (systemie informatycznym) wykorzystywanym w gospodarce magazynowej jest oprogramowanie SoftwareStudio o nazwie magazyn WMS.net. Domyślnie wszystkie formularze wyświetlane na ekranie ustawione są w języku polskim. Elastyczność oprogramowania do zarządzania magazynem WMS pozwala zdefiniować dowolny system opisów i odpowiednio skonfigurować słownik tłumaczeń. Użytkownik logując się do programu jest identyfikowany na podstawie przypisanego kodu kraju (wersji językowej) a komunikaty wyświetlane na ekranie zostają zastąpione zdefiniowanymi w słowniku danego kraju.
Wielojęzyczny magazyn

oprogramowanie-android-kolektor-danych-System-zarządzania-magazynem-WMS

Oprogramowanie Android kolektor danych

System zarządzania magazynem WMS. W tan sposób administrator może podkreślać ważność pewnych informacji. Administrator systemu ma dostęp do specjalnego konfiguratora – projektanta, za pomocą którego definiuje słowniki poszczególnych pojęć, zwrotów i fraz. Dokument PZ zapisany zostaje po zatwierdzeniu dokumentu PZ bufor.
Oprogramowanie Android kolektor danych

administrator-aplikacji-magazynowej-WMS-system-zarządzania-magazynem

Administrator aplikacji magazynowej

WMS system zarządzania magazynem. Moduł administratora jest niezbędnym elementem systemu, gdyż za jego pomocą użytkownik posiadający odpowiednie uprawnienia może modyfikować sposób działania programu magazynowego WMS. Administrator posiada szereg opcji do wyboru za pomocą których konfiguruje się najważniejsze elementy systemu. Elastyczność systemu jednak wynika nie tylko z faktu praw administratora do wprowadzania zmian, ale przede wszystkim z samej struktury aplikacji. Rozwiązania w technologii ASP.net budowane są za pomocą szablonów, które można szybko i łatwo dopasować do indywidualnych wymagań użytkowników. W ramach personalizacji istnieje możliwość skorzystania z modułu PERSONAL DESIGNER, który pozwala na modyfikację ustawień per użytkownik.
Administrator aplikacji magazynowej