Drukarki etykiet Zebra to niewielkich rozmiarów, kompaktowe drukarki serii GK, które oferują najlepszą w swojej klasie szybkość.

Zebra GK420d, GK420t – to niewielkich rozmiarów drukarka etykiet serii GK, GK420d i GK420t, oferują najlepszą w swojej klasie szybkość (do 127 mm na sekundę) i wydajność druku przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Standardowo wyposażone w dwa języki programowania EPL™ i ZPL®, możliwość zastosowania wewnętrznego print serwera, konstrukcja tworzona z naciskiem na trwałość i łatwość obsługi, sprawiają, iż drukarki serii GK420 będą cennym narzędziem w biurze, laboratorium czy służbie zdrowia.

 

Sposób druku

GK420d – termiczny; GK420t – termiczny i termotransferowy

Max szerokość druku

104 mm

Max długość druku

991 mm

Prędkość druku

127 mm/s

Rozdzielczość

203 dpi

Pamięć

8 MB SDRAM, 4 MB Flash

Średnica rolki

Max. 127 mm

Szerokość etykiet

max: 108mm; min: 19 mm

Komunikacja

RS232, USB V1.1

Język oprogramowania

EPL2, ZPL I/ZPL II

Opcje dodatkowe

ZebraNet 10/100 Ethernet; Dispenser (odklejak etykiet)

Obudowa

plastikowa

Zebra S4M

Drukarka etykiet Zebra S4M to termotransferowa drukarka etykiet dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnych, łatwych do skonfigurowania i obsługi urządzeń w atrakcyjnej cenie. Możliwość użycia dużych, 20 centymetrowych rolek z etykietami, pozwala na ich rzadszą wymianę, dzięki czemu skraca się czas przestojów i maksymalizuje wydajność pracy. Wyświetlacz LCD daje możliwość prezentowania informacji o stanie urządzenia, a ergonomiczna klawiatura ułatwia jego obsługę. Dzięki dużemu oknu podajnika w solidnej metalowej obudowie, można łatwo kontrolować stan mediów.