Podczas przyjmowania danej jednostki logistycznej, system WMS od razu skieruje produkt do odpowiedniej strefy. Integracja systemów magazynowych pomiędzy firmami czy też centrami dystrybucji, proces przekazywania informacji może jeszcze bardziej uprościć. Dlaczego powininem poznać rozmieszczenie towarów w magazynie i wdrożyć w swoim magazynie?

Dlaczego rozmieszczenie towarów w magazynie?

Rozmieszczenie towarów w magazynie, czyli Podczas przyjmowania danej jednostki logistycznej, system #WMS od razu skieruje produkt do odpowiedniej strefy. Integracja systemów magazynowych pomiędzy firmami czy też centrami dystrybucji, proces przekazywania informacji może jeszcze bardziej uprościć. Sprawny i dokładny proces kompletacji i wysyłki zamówień przekłada się w głównej mierze na wydajność, renomę i zyski magazynu.

Kiedy warto korzystać z rozmieszczenie towarów w magazynie w procesach zarządzania magazynami?

program magazyn
Program magazyn

Usługi informatyczne

Wymagania dotyczące rozmieszczenie towarów w magazynie muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne. Przekroczenie ram czasowych i budżetowych projektu jest najczęściej spowodowane nieprecyzyjnymi lub niekompletnymi wymaganiami. W fazie wdrożenia stanowią one uciążliwy balast dla wszystkich uczestników procesu. Wieloletnie doświadczenia w pracy przy wdrożeniach projektów informatycznych pozwalają nam twierdzić, że wiemy doskonale, jakie informacje są kluczowe z punktu widzenia wykonawcy systemu.

Przez ostatnich kilka lat organizacje interesowały się technologią wirtualizacji rozmieszczenie towarów w magazynie. Nie ma w tym nic dziwnego. Wirtualizacja bowiem nie tylko sprzyja elastyczności, ale wpływa także na znaczące obniżenie kosztów. W dziedzinie sterowania procesami najczęściej dokonywany jest podział systemów informatycznych w przedsiębiorstwie na tzw. klasy, zgodnie z rolą, jaką one realizują.

Usługi informatyczne

Ważne informacje dotyczące rozmieszczenie towarów w magazynie

 • Co oznacza program do zarządzania magazynem ? Prezentowany program do zarządzania magazynem możesz wybrać kierując się różnymi kryteriami. Jeżeli ważna jest dla Ciebie cena to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, ale wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.
 • Dlatego prosta obsługa programu magazynowego powinieneś o tym wiedzieć! Intuicyjna lub prosta obsługa programu magazynowego jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja webowa, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Program można więc uruchomić na dowolnym komputerze bądź urządzeniu mobilnym – zarówno w sieci lokalnej jak lub przez Internet.
 • Czy potrzebujesz kolektor danych wms ? Sortowanie polega na wydzieleniu towarów cechujących się podobnymi atrybutami. Podczas przyjęć magazynowych najistotniejszą cechą są warunki przechowywania.
 • Dlatego warehouse managment system powinieneś o tym wiedzieć! Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej przechowywanych produktów. Szczegółowa dokumentacja procesów przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydawania towarów.
 • Logistyka jest zróżnicowaną branżą, ale czy oprogramowanie do zarządzania magazynem logistycznym odpowiada na Twoje potrzeby? Oferowane oprogramowanie do zarządzania magazynem jest mobilnym oprogramowaniem działającym miedzy innymi na terminalach przenośnych z wbudowanymi czytnikami kodów kreskowych.
 • Czy znasz już wms (warehouse management system) ? To kliknij, aby dowiedzieć się więcej. System pozwala w szybki lub efektywny sposób na przegląd zajętości magazynu. WMS (warehouse management system) to system magazynowy wspomagający obsługę procesów w magazynach własnych lub usługowych.
 • Jakimi cechami android system do zarządzania magazynem wyróżnia się na tle innych rozwiązań? Aplikacja magazynowa instalowana na kolektorach Android przydatna przy wszystkich procesach logistycznych w magazynie. Aplikacja Androidowa posiada wewnętrzny czytnik kodów kreskowych.
systemy klasy wms
Systemy klasy WMS

Licencjonowanie

Licencjonowanie komercyjne dostępne jest w wersji na użytkownika lub na procesor, bez limitu ilości użytkowników. Usługi Web Services ułatwiają firmom rozwiązywanie wielu istotnych problemów. Między innymi problemu współdziałania programów napisanych w różnych językach programowania. W przypadku licencji SaaS konsument płaci za użytkowanie określonej usługi. Przykładowo płaci za możliwość korzystania z arkusza kalkulacyjnego lub rozmieszczenie towarów w magazynie. Użytkownik musi dokonywać zakupu sprzętu serwerwego oraz oprogramowania.

Kolokacja to najstarsza i najprostsza forma usług w chmurze. Polega na wynajęciu pomieszczenia serwerowni, dostępu do energii elektrycznej, klimatyzacji i dostępu do Internetu. Zakup licencji SaaS aplikacji rozmieszczenie towarów w magazynie nie pozwala na modyfikację kodu źródłowego i głęboką personalizację.

Licencjonowanie

Podsumowanie rozmieszczenie towarów w magazynie?

Podczas przyjmowania danej jednostki logistycznej, system WMS od razu skieruje produkt do odpowiedniej strefy. Integracja systemów magazynowych pomiędzy firmami czy też centrami dystrybucji, proces przekazywania informacji może jeszcze bardziej uprościć. Czy rozmieszczenie towarów w magazynie można używać na smartphonach?

Warto wiedzieć więcej rozmieszczenie towarów w magazynie

System WMS.net

Oprogramowanie WMS.net wspiera kierownika w planowaniu pracy podległych pracowników.

WMS system dla enova

Magazyny są postrzegane jako niezbędny element w przepływie towaru. Menedżerowie są poddawani ciągłej presji na zmniejszenie kosztów lub zapasów, przy jednoczesnym podniesieniu jakości obsługi klienta.

Funkcje programu magazynowego

Oprogramowanie na urządzenia przenośne to jedno z najpopularniejszych rozwiązań aplikacji mobilnych dla magazynu. Znaki lub etykiety podłogowe produkowane są na kompozycie.

magazynowy program
Magazynowy program

Platformy informatyczne na zamówienie

Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery. Platforma StudioSystem korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów oraz wydruków. Sieć www była pierwotnie używana wyłącznie do dostarczania statycznych stron zawierających tekst i obrazki.

Specjalizujemy się w programowaniu opartym o popularne standardy baz danych Microsoft SQL server. Wystarczy zainstalować system i aplikację, a wirtualny serwer z systemem Windows lub Linux będzie do Państwa dyspozycji zawsze i wszędzie dostępny.

Platformy informatyczne na zamówienie

 • Zarządzanie zestawieniami
  DEFINICJA SEKCJI – sekcja to inaczej kategoria w której będą się znajdować się poszczególne zestawienia. W ramach systemu można definiować dowolne sekcje, które uproszczą zrozumienie bądź korzystanie z przydzielonych zestawień. DEFINICJA ŹRÓDŁA DANYCH – aby móc podłączyć się do wybranej bazy danych potrzebna jest definicja połączenia. Wszystkie definicje połączenia podajemy w postaci connectionstringa.
 • Zarządzanie magazynem
  Firmy informatyczne często zamiast udostępniać wersje demonstracyjne swoich programów. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag podłączanych do Więcej…
 • Wypożyczalnia www
  Oprogramowanie do zarządzania sprzętem, maszynami czy ubraniami ma możliwość za pomocą internetowego modułu na wyświetlanie klientom informacji jakie pozycje znajdują się na stanie NARZĘDZIOWNI. Oprogramowanie odczytuje OnLine informacje z bazy danych i udostępnia wyłącznie pozycje Więcej…
 • Wynajem miejsc magazynowych
  Program magazynowy STUDIO MAGAZYN WMS.net dedykowany jest dla firm prowadzących magazyn na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm.
 • Wykorzystanie wag paletowych w magazynie
  System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag podłączanych do programu magazynowego. Systemu wagowe spięte z programem pozwalają na ewidencję rzeczywistych pomiarów ważenia palet (lub innych nośników logistycznych Więcej…
 • Wydruki
  Dostarczona instalacja zawiera standardowe konfigurację szablonów wydruków dokumentów. Użytkownik może dostosować wydruki dokumentów do własnych potrzeb i według własnych preferencji zmieniając szablony – pliki z rozszerzeniem RDLC znajdujące się w folderze \RDLC\. Modyfikować pliki RDLC można za pomocą zwykłego edytora tekstu typu notatnik – są to pliku w standardzie XML lub za pomocą Microsoft Visual Studio.
 • Wydanie z magazynu
  Wydanie z magazynu w programie magazynowym realizowane jest za pomocą dokumentów magazynowych Wz i Rw
 • Wycena magazynu
  Metody wyceny zapasów są ważne ze względu na fakt, że ceny zakupywanych materiałów oraz ogólne koszty produkcji zmieniają się w czasie. Często zdarza się sytuacja, w której znajdujące się w magazynie jednostki zapasów były przyjmowane Więcej…
 • WMS – system zarządzania magazynem
  WMS nie tylko prowadzi ewidencję wg miejsc składowania (miejsc adresowych), ale pozwala tworzyć skomplikowane struktury przestrzenne, dzięki czemu można optymalizować trasy zbiórki towaru dokonując pakowania i komisjonowania. System zarządzania magazynem znacząco poprawia jakość i wydajność Więcej…
 • WMS program magazynowy
  Program magazynowy korzysta z platformy Microsoft IIS Server, bazy danych MS SQL Server. WMS program magazynowy jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających firm logistycznych, handlowych i produkcyjnych.
 • Wirtualizacja i konsolidacja serwerów
  WIRTUALIZACJA I KONSOLIDACJA SERWERÓW. Wirtualizacja i konsolidacja serwerów i aplikacji w całej sieci oferuje firmie znaczne oszczędności w postaci niskiego kosztu sprzętu, wynajmu obiektów, zużycia energii, uproszczenia zarządzania i pomocy technicznej oraz zmniejszenia emisji gazów Więcej…
 • Wirtualizacja
  Wirtualizacja jest obecnie standardową technologią, stosowaną powszechnie w IT. Niezależnie od dostawcy rozwiązań wirtualizacja przynosi istotne korzyści biznesowe, polegające na redukcji kosztów operacyjnych związanych z zużyciem energii elektrycznej i sprzętem komputerowym wraz z zabezpieczaniem. Wirtualizacja Więcej…
 • Windows Server 2008 i SQL Server
  WINDOWS SERVER 2008 I SQL SERVER – Windows Server 2008 i SQL Server to najnowsze profesjonalne rozwiązania dla firm Microsoft® SQL Server™ 2008 to najnowsza platforma do zarządzania i analizy danych, oferująca przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym najwyższe bezpieczeństwo zasobów informacyjnych w połączeniu z wygodą i niskimi kosztami zarządzania danymi.
 • Windows Azure – Witryny sieci WEB
  Witryny można szybko i łatwo wdrażać w środowisku chmury o wysokim stopniu skalowalności, które umożliwia rozpoczęcie od małej witryny i skalowanie wraz ze wzrostem natężenia ruchu.
 • Windows Azure – aplikacje w chmurze
  System Windows Azure to otwarta i elastyczna platforma usług w chmurze oferowana przez firmę Microsoft. Witryny www można szybko i łatwo wdrażać w środowisku chmury o wysokim stopniu skalowalności, które umożliwia rozpoczęcie od małej witryny i skalowanie wraz ze wzrostem natężenia ruchu.
 • Windows Azure
  System Windows Azure umożliwia szybkie tworzenie i wdrażanie aplikacji oraz zarządzanie nimi w globalnej sieci zarządzanych przez firmę Microsoft centrów danych. Aplikacje można tworzyć przy użyciu dowolnego systemu operacyjnego, języka lub narzędzia. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie Więcej…
 • Windows 8
  WINDOWS 8 – Konferencja Build Windows 8 Microsoft zapowiedział na połowę września b.r. konferencję Build przeznaczoną dla developerów. Prawdopodobnie wszystkie bilety już zostały wyprzedane. Build dotyczący Windows 8 będzie w tym roku przeprowadzony pierwszy raz. Więcej…
 • Windows 7
  WINDOWS 7 – programiści już widzieli. Microsoft przedstawił Windows 7 podczas Professional Developer System Windows 7 został tak zaprojektowany, aby przyspieszyć i ułatwić użytkownikom codzienne zadania oraz zagwarantować im wiele nowych możliwości podczas pracy z Więcej…
 • Wgrywanie danych z pliku excela (XLS) do bazy MS SQL server
  Programy z firmy SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystają standardowo jako bazę danych Microsoft SQL 2008 server. Ponieważ w trakcie wdrożeń oraz zwykłej eksploatacji systemu pojawiają się potrzeby szybkiej aktualizacji lub uzupełniania danych dostępny może być Więcej…
 • Wdrożenie programu
  Wdrożenie platformy informatycznej do rejestracji zgłoszeń klientów pozwala usprawnić obieg dokumentów w firmie, szczególnie dotyczących magazynu i serwisu. Po wdrożeniu oprogramowania bardzo szybko da się zauważyć wymierne korzyści wynikające z uporządkowania procesu. Zobacz wersję DEMOPROGRAM Więcej…
 • Ważenie palet za pomocą wagi OHAUS
  Oprogramowanie magazynowe może zostać zintegrowane z wagami elektronicznymi pozwala na ważenie palet i automatyczną weryfikację rzeczywistej wagi palety z wagą danego wydania. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn Więcej…
 • Warehouse Management System
  Od przyjęcia towaru i jego lokalizacji na magazynie, przez odwzorowanie ruchów w ramach procesów handlowych i/lub produkcyjnych, jak również wydań. Aż po dostarczenie szczegółowych, aktualnych danych biznesowych dla osób zarządzających magazynem, a także logistyką.
 • Warehouse Management System
  Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag podłączanych do programu magazynowego. Systemu wagowe spięte z programem pozwalają na Więcej…
 • Użytkownicy programu
  Efektywne korzystanie z programu internetowego wymaga elastycznego zarządzania kontami użytkowników systemu. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag Więcej…
 • Usługi w chmurze
  Tworzenie wysoko dostępnych, skalowalnych aplikacji i usług przy użyciu rozbudowanego środowiska PaaS. Obsługiwane są zaawansowane wielowarstwowe scenariusze, zautomatyzowane wdrożenia i elastyczne skalowanie. Te usługi umożliwiają dostarczanie doskonałych rozwiązań SaaS klientom z różnych części świata.
 • Usługi magazynowe – Rozliczenie Kosztów
  Program Studio Magazyn WMS.net umożliwia wykonanie raportu, czyli zestawieniakosztów operacji magazynowych. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag Więcej…
 • Usługi logistyczne magazyn
  Program znacząco ułatwia zarządzanie danymi takimi jak przyjęcia i wydawania towarów oraz monitorowanie trasy przesyłu towaru między poszczególnymi magazynami. Oznaczenie stref magazynowych lub regałów i miejsc paletowych symbolami pozwala jednoznacznie określić miejsce położenia artykułu w Więcej…
 • Usługi informatyczne
  USŁUGI INFORMATYCZNE. Usługi informatyczne dla firm pozwalają na obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa z punktu widzenia obsługi informatycznej. Wyprowadzenie usług informatycznych na zewnątrz pozwala na rezygnację z utrzymania stanowiska informatyka w przedsiębiorstwie w miejsce którego wprowadzana Więcej…
 • Uprawnienia specjalne dla użytkowników
  StudioSystem oferuje bardzo bogaty i rozbudowany model nadawania uprawnień dla poszczególnych użytkowników oprogramowania.
 • Uprawnienia per Użytkownik
  Program StudioSystem oferuje rozbudowaną i konfigurowalną strukturę nadawania uprawnień poszczególnym użytkownikom systemu StudioSystem dla poszczególnych modułów (ról) zdefiniowanych i zainstalowanych.
 • Udostępnianie danych w internecie
  UDOSTĘPNIANIE DANYCH W INTERNECIE. Możliwość prezentacji różnego typu materiałów na graficznych stronach www przyczyniła się do błyskawicznego wzrostu zainteresowania integracją baz danych z serwerami www. Integracja bazy danych z serwerami www obejmuje takie zagadnienia, jak: Więcej…
 • Tworzenie stron WWW w ASP.NET
  TWORZENIE STRON WWW W ASP.NET. Każdy programista aplikacji WWW lub twórca serwisów internetowych zastanawia się nad wyborem środowiska programistycznego. Jako jeden z wielu kryteriów brana jest cena produktów. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych Więcej…
 • Transakcje Kartotek
  Zestaw transakcji pozwalających na przeglądanie, edytowanie danych typu kartoteki np. magazynowe i kontrahentów.
 • Transakcje Informacji
  Zestaw transakcji pozwalających na przeglądanie i analizowanie danych. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag podłączanych do programu Więcej…
 • Transakcje dokumentów
  Zestaw transakcji pozwalających na przeglądanie, edytowanie danych typu dokumenty magazynowe. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Magazyn WMS.net wspiera kontrolę i weryfikację pracy magazynu poprzez wykorzystanie elektronicznych wag podłączanych Więcej…
 • Technologie internetowe
  TECHNOLOGIE INTERNETOWE – Tworzenie stron internetowych w oparciu o język HTML. Język HTML jest bez wątpienia najpopularniejszym językiem tworzenia stron internetowych. Pierwsza specyfikacja języka powstała w 1991 roku. HTML jest językiem opisującym dokument za pomocą Więcej…
 • Szablony wydruków dokumentów
  Rozwiązania bazujące na StudioSystem pozwalają na drukowanie dokumentów w oparciu o standardowe szablony (RDL – projektowane za pomocą Report Builder 3.0) lub wg wybranych kryteriów. Różny szablon może być wykorzystany w zależności do oddziału, magazynu, Więcej…
 • Systemy zarządzania magazynem
  Rotacja wyrobów w magazynie jest na tyle duża, że magazynier bez pomocy systemu informatycznego nie jest wstanie opanować przepływu towarów. Nad ilością danych dotyczących przepływów towarów, a także danych ich dotyczących czuwać muszą systemy zarządzania Więcej…
 • Systemy zarządzania
  Możliwość udostępniania informacji za pomocą portalu internetowego (strony www w technologii ASP.NET) pozwala wybranym pracownikom dostęp do informacji za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. System wspomaga efektywne zarządzania i kontrolowanie firmą. Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesną firmę Więcej…
 • Systemy WMS
  System WMS jest to program klasy WMS (Warehouse Management System), stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Dokumenty magazynowe w systemie WMS przeznaczone są do prowadzenia Więcej…
 • Systemy magazynowe WMS
  Podstawowym zadaniem prowadzenia gospodarki magazynowej jest ewidencja ilościowa lub ilościowo-wartościowa przechowywanych towarów. Ewidencja ilościowa dotyczy magazynów logistycznych firm, które świadczą usługi magazynowania. Natomiast ewidencja ilościowo-wartościowa występuje w firmach produkcyjnych i handlowych, które prowadzą ewidencję własnych Więcej…
 • Systemy informatyczne
  SoftwareStudio Sp. z o.o. oferuje systemy informatyczne oraz indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją. Oferujemy usługi Więcej…
 • Systemy informatyczne
  SoftwareStudio Sp. z o.o. oferuje usługi i systemy informatyczne, konsultanci pomagają rozwiązać problemy na każdym etapie użytkowania nowoczesnych technologii. Rozpoczynając od rozpoznania potrzeb i określenia rozwiązań pozwalających zredukować nadmierne koszty finansowe i czasowe. Poprzez planowanie, Więcej…
 • System zarządzania magazynem WMS
  System do zarządzania magazynem (WMS – Warehouse Management System) zwiększa wydajność magazynu, redukuje koszty poprzez pełne wsparcie procesów logistycznych i eliminację błędów podczas kompletacji. Zobacz wersję DEMOPROGRAM MAGAZYNOWY Wykorzystanie wag paletowych w magazynie System magazynowy Studio Więcej…
 • System WMS w magazynie
  Wdrożenie system wms w magazynie pozwala na wprowadzenie kontroli i bezpieczeństwa związanego z obsługą i realizacją zleceń (zamówień). Szczególnie ważny element w sytuacji obsługi sklepów Internetowych.
 • System Utrzymania Ruchu
  SYSTEM UTRZYMANIA RUCHU. Studio CMMS.net jest systemem eksperckim, którego zadaniem jest pomoc w dostosowaniu zakładu do wymogów dyrektywy maszynowej jak i w żmudnych codziennych działaniach osób dzięki którym produkcja idzie oczekiwanym rytmem. Zobacz wersję DEMOPROGRAM Więcej…
 • System paletowy EPAL
  EPAL został założony w 1991 r. i współpracuje z europejskimi spółkami Kolei nad utrzymaniem wysokiej jakości i standardów kontroli palet EUR. Tylko palety EUR dopuszczone jakościowo przez EPAL otrzymują znak jakości EPAL. W związku ze zwiększeniem Więcej…
 • System obsługi magazynu
  Podczas eksportu danych w dolnym pasku tabeli danych jest wyświetlany komunikat o wykonywanej funkcji. Optymalny dobór urządzeń i oprogramowania, z szerokiego spektrum producentów, dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów oraz doradztwo i obsługę serwisową wchodzą w Więcej…
 • System magazynowy WMS
  System magazynowy WMS wykorzystuje nowoczesne technologie i dostarcza użytkownikom elastyczną aplikację magazynową.
 • System magazynowy
  System magazynowy firmy SoftwareStudio. Systemy magazynowe oferowane przez SoftwareStudio wyposażone są w zaawansowane rozwiązania pozwalające na interaktywne przeglądanie i rejestrowanie dokumentów, kartotek za pomocą przeglądarki internetowej oraz kolektorów danych Android. Internetowy system magazynowy w technologii Więcej…