Apple iOS oraz OS_X (MAC OS)

Oprogramowanie StudioSystem od 2013 roku pracuje w standardzie HTML5 i można z niego korzystać na urządzeniach posiadających z system operacyjny Apple OS oraz telefonach i tabletach z systemem iOS. W efekcie każdy moduł dostępny na platformie StudioSystem dostępny jest dla użytkowników komputerów Apple.

iOS – system operacyjny Apple Inc. oznaczany tym symbolem przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych iPhone, iPod touch oraz iPad. Obecnie nazwa ta funkcjonuje od 7 czerwca 2010, wcześniej system był znany jako iPhone OS.

OS X (dawniej Mac OS X,) – rodzina uniksowych systemów operacyjnych produkowanych i rozprowadzanych przez Apple Inc. Dostępne (oficjalnie) jedynie dla komputerów Macintosh, instalowany fabrycznie w nich od 2002 roku.

OS X, czyli kolejną wersją systemu  (opatrzona „rzymską dziesiątką”) jest rozpoznawalnym znakiem widniejącym na logach, opakowaniach pudełek z systemem itp.  System ten zbudowano na podstawie dawnego systemu NeXTStep z drugiej połowy lat 80., wykupionym przez Apple wraz z producentem tegoż systemu NeXT w 1996 r. Jest on następcą systemu Mac OS 9, wydanego w 1999 r. i ostatniej wersji „klasycznego” Mac OS, który był głównym systemem komputerów Macintosh od 1994 roku.

źródło: wikipedia.pl

OS X Yosemite

OS X Yosemite projektowaliśmy tak, żeby na Macu pracowało się jeszcze bardziej nadzwyczajnie. Dokładnie przyjrzeliśmy się każdemu z elementów systemu i konsekwentnie doskonaliliśmy całość. Aplikacja za aplikacją. Funkcja za funkcją. Piksel za pikselem. Wyposażyliśmy interfejs w fantastyczne nowe funkcje, które na każdym kroku podsuwają Ci potrzebne informacje. W efekcie Twój Mac wygląda jak nowy, zachowując moc i prostotę, które od dawna znasz i cenisz.

źródło: apple.com

Ceniąc sobie rozwiązania firmy Apple i chcąc korzystąjc z rozwiązań biznesowych na OS X, powinieneś zainteresować się oprogramowaniem od SoftwareStudio.

Programy dla Apple

Oprogramowanie od SoftwareStudio na Safari

 

 

apple_os_oprogramowanie_28
apple_os_oprogramowanie_28

 

 

apple_os_oprogramowanie_3

 

apple_os_oprogramowanie_9

 

apple_os_oprogramowanie_6

 

apple_os_oprogramowanie_10

 

apple_os_oprogramowanie_21

 

apple_os_oprogramowanie_15